671 Shares 9495 views

Fotoodmładzanie: przeciwwskazania i skutki, opis procedury, wydajności i opinie

Jaka kobieta nie zawsze chcą wyglądać atrakcyjnie, a nie tylko dla swoich ludzi, ale dla innych? Rzeczywiście, w wielu aspektach dotyczących liczby osób poruszających samoocena zależy od płci. W dzisiejszym świecie zabiegów kosmetycznych są bardzo popularne działania, ponieważ mogą one być wykorzystane do osiągnięcia pożądanego efektu: usunąć zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry, pozbyć się piegów i plam starczych. Również dziś, zyskuje na popularności jest stosunkowo nowa metoda radzenia sobie ze zmianami związanymi z wiekiem w strukturze skóry właściwej – odmłodzenie. Przeciwwskazania i skutki, wskazania i skuteczność, ceny i recenzje – wszystko to zostanie omówione w tym artykule.

Czym jest fotoodmładzanie?

Podstawą tej techniki jest IPL – intensywne światło pulsacyjne. Pierwsze urządzenia wykorzystujące tę technologię pojawiły się na Zachodzie na początku 1990, a do końca dekady były importowane do Rosji. Twórcy „wiecznej młodości” (jak wierzono w tym czasie) byli naukowcy Parrish i Andersona. Kazali opinii publicznej o tej technice, ale długo przed urządzenia trafią na rynek.

W tych latach, w rzeczywistości, prawdziwy magik w rehabilitacji młodzieży został nawierzchni. Przeciwwskazania i skutki nie zawsze są przyjemne, stwierdzono znacznie później. Początkowo uważane za wybiórczy IPL fotodermoliz. W prostych słowach, energia pewnej długości fali światła w kontakcie ze skórą właściwą stać ciepła, co prowadzi do ogrzewania tkanek i ich zniszczenie. W ten sposób stało się możliwe, aby usunąć mieszków włosowych, trądzik i rozszerzonymi naczynkami. tkanka otaczająca nie jest uszkodzony.

Gdy stało się znane przeciwwskazania, nikt nie odważył się otworzyć ludziom oczy na fotoodmładzania. Konsekwencje i skutki działania urządzenia, w niektórych przypadkach były naprawdę przestraszony, ale ludzie nadal iść do procedury, ponieważ był niezwykle modne. Nie możemy powiedzieć, że ta technika – jeden wielki minus. Technologia naprawdę działa, szczególnie teraz, że istnieje wiele różnych urządzeń.

Którzy muszą przejść procedurę odmłodzenia?

Na to nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Nawet przedstawiciele silny połowa ludzkości dążyć do poprawy ich wyglądu, co pomaga odmłodzenie twarzy. Przeciwwskazania i skutki zostaną omówione nieco poniżej, ale najpierw o tym, kto może wymagać takiego postępowania.

Więc odwiedzić kosmetyczki w celu odmłodzenia skóry nie mogą tylko kobiety, które są widoczne oznaki starzenia, ale także młode dziewczyny, ale z innymi kwestiami:

 • plamy pigmentowe;
 • Defekty w górnej skórze właściwej;
 • drobne defekty estetyczne, takie jak piegi, którzy lubią to nie wszystko;
 • trądzik różowaty, trądzik;
 • powiększonych porów;
 • różowaty i pająka żyły.

Na ogół leczenie odmłodzenie skóry pomoże przywrócić tonu skóry, odnawia komórki, zmuszając ich do pracy, skóry właściwej wybielacz, usuwając wszelkie niedoskonałości kosmetycznych. Ponadto, metoda ta może pomóc panie sprawiają, że skóra jest bardziej elastyczna. Będzie to powrót atrakcyjność danej osoby, zwłaszcza gdy jakiś czas temu, kobieta mocno i zdecydowanie cieńsza, dzięki czemu skóra może nie być w najlepszym wydaniu.

Jaki efekt można osiągnąć za pomocą procedury?

Aby zrozumieć, co wynik można otrzymać, to najlepiej uczyć Zasada działania urządzenia, za pomocą którego posiadaniu nawierzchni. Akcja, przeciwwskazania, opinie i dowody – wszystko to oparte jest na technice procedury.

Pre kosmetolog oczyszcza skórę, a następnie wkłada okulary z ciemnymi samych obiektywów i klientów, w celu ochrony narządów wzroku od rozbłysków. Cała reszta – jednostka biznesowa. Przy użyciu różnych dysz czas postępowania mogą się różnić w zależności od istniejących problemów skórnych. Podczas odmłodzenia możliwym mrowienie lub pieczenie, czasem nawet ból, ale uważa się normą.

Flash – jest moment, gdy silny impuls fali światła przenika w głąb naskórka, co prowadzi do oczyszczania i usuwania różnych składach na skórę i aktywuje włókna kolagenowe. W ten sposób człowiek staje się elastyczna, odmłodzona, dopasowanie i czyste. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, trzeba wziąć pełny kurs, choć pierwsze pozytywne zmiany są zauważalne natychmiast.

Fotoodmładzanie: przeciwwskazania i skutki

Procedura ta może być wykonywana w następujących przypadkach:

 • Zaburzenia układu nerwowego, takich jak epilepsja;
 • w trakcie ciąży;
 • Jeśli skóra ma intensywną opaleniznę;
 • patologii układu krwiotwórczego, w tym zaburzeń krwawienia;
 • Integralność uszkodzenia skóry lub zapalenia, proponowanym miejscu leczenia.

Wszystko to powinno ostrzec kosmetyczki. Procedura jest prawdopodobnie jednym z najbezpieczniejszych, ale w tym przypadku wiele zależy od wiedzy lekarza. Lepiej poszukać wykwalifikowanej wiedzy zawodowej, jeśli istnieje potrzeba, aby przejść odmłodzenie. Przeciwwskazania i konsekwencje będą straszne, jeśli jako kosmetyczka z wyprzedzeniem, aby ostrzec o możliwych skutków ubocznych. Na przykład, może to być:

 • Obrzęk.
 • Nadmierne zaczerwienienie skóry.
 • Spalić.

Ale nawet jeśli tak się stanie, nie martw się, bo wszystko to zajmie tylko 3 dni, będzie mieć tylko pozytywny wpływ na procedury.

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Jeśli można wydać odmłodzenie skóry, nie istnieją żadne przeciwwskazania i wskazania, wręcz przeciwnie, istnieje, konieczne jest, aby przejść przez procedurę przywrócić młodość i urodę. Ale musimy pamiętać, że po tym ważne jest, aby przestrzegać pewnych zaleceń.

 • W ciągu 2-3 tygodni, powstrzymać się od opalania. W lecie, należy stosować kremy ochronne z wysokim SPF.
 • Musisz jak najmniej używać kosmetyki dekoracyjnych, ale lepiej jest je porzucić.
 • zamiast używać kremu zwykłej jednego, który stymuluje regenerację skóry. Na przykład, „pantenol”.
 • W ciągu trzech dni po zabiegu nie należy iść do łaźni i sauny.

raz, ale regularne powtarzanie procedury jest zalecane, aby utrzymać efekt. Pożądane jest również:

 • Codziennie pić przynajmniej dwa litry płynu, ponieważ jest to ważne dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich systemów.
 • Upewnij się, że dieta wzięło udział witamin A i C.
 • Prawidłowo dbać o skórę: oczyszczania skóry z zarośli, nawilżającym.

Ile zabiegów jest oczywiście, i ile to będzie kosztować?

Cena i czas trwania zależy wyłącznie od tego, jakiego rodzaju problemy skórne są, w niektórych ośrodkach kosmetycznych oraz w jaki sposób urządzenie jest w posiadaniu odmłodzenia twarzy. Recenzje przeciwwskazań można znaleźć na forach, a także na stronach salonów kosmetycznych. Wskazane jest, aby wybrać się do instytucji, w której stawka wynosi 1 błysk, ponieważ może być zapisany, jeśli problemy są nieistotne. Średnio kurs może składać się z 4-6 zabiegów. Jeden błysk będzie kosztować około 400-700 rubli, a całkowite odmłodzenie niektórych obszarach twarzy waha się od 2000 do 7500 rubli.

przeglądu

Pod tym względem różnią się opinie ludzi, co nie jest zaskakujące. Ktoś wszystko poszło bezproblemowo i bezboleśnie, a inni na chwilę „cieszy” skutki uboczne, które dały odmłodzenie. Plusy i minusy i przeciwwskazania – wszystko trzeba ważyć, rozważyć i dopiero wtedy podjąć ostateczną decyzję o tym, czy ta procedura jest konieczna.