322 Shares 2039 views

Bułka z lavash z szynką

Toczyć z lavash – łatwe do przygotowania, ale bardzo smaczne i oryginalne dania. Jest to rodzaj kanapki. Gotować je bardzo szybko, a do nadzienia może podjąć wszelkie produkty, które są dostępne w lodówce. Toczyć z lavash – świetnym rozwiązaniem dla lunchu i kolacji „w pośpiechu”, aby udać się na wycieczkę w naturze, to jest możliwe, aby przygotować na święto nagle nagryanuvshaya goście, poza tym, że jest to piękny danie na świątecznym stole.

Opcje do gotowania rolka pita mnóstwo. Bardzo smaczne i zaspokojenia bochenek chleba pita z szynką. To danie jest przygotowany na różne sposoby, dodając do szynki farszu różnych składników zgodnie z preferencjami. Podstawą sukcesu tego dania polega na pita. Należy wybrać świeże, miękkie i, co najważniejsze, jednoczęściowy. W przeciwnym razie, roll rolka będzie trudne, ponieważ nadzienie może wypaść. Pamiętaj, że należy użyć dobrze zaostrzony nóż do krojenia bułek bo moczony chleb pita można wyciąć twarde.

1. Rolka z lavash z szynką i koreańskiej marchewki

Niezbędne składniki: trzy arkusze ormiański lavash, majonez, 300 g szynki, sera wszelkie stałe – około 300 gramów, marchew w koreańskim – 200 gramów, zielony smaku.

Otwórz pita chleb na stole jeden, delikatnie smarujemy je z majonezem i umieścić go drobno posiekanej szynki. Na szynka należy umieścić drugi pita, dobrze nasmarować je z majonezem i wierzchu położyć marchewki w języku koreańskim. Ostatni chleb pita umieścić na marchew, z majonezem, położyć ser i posypać posiekanymi ziołami startych na tarce. Następnie zawinąć wszystko w rulon i należy szczelnie owinąć folią spożywczą lub owinąć w folię. Rolka umieścić w naczyniu i umieścić w lodówce przez co najmniej dwie godziny, więc jest dobrze nasączone. Gotowy potrawa powinna być pocięta na kawałki i podawać na zimno.

2. Rolka z lavash z szynką i ogórkiem

Niezbędne składniki: arkusz lavash, szynka, ser, ogórek i koperek.

Zorganizować na stole chleb pita, delikatnie puch to topiony ser. Pokrój szynkę cienkie plasterki i umieścić je na chleb pita z serem. Tnie się na cienkie plastry ogórka rozłożone na szynki, posypać drobno pociętych zieleni. To może być trochę soli i pieprzu. Ukryj pita i owinąć szczelnie w folię lub folię i włożyć do lodówki do zanurzenia. Zanim zastosuje się do tabeli, pokroić w cienkie plasterki. Toczyć Lavash szynka gotowy. Bon appetit!

3. bułki z szynką i serem

Do przygotowania posiłków potrzebne składniki: pita – jeden arkusz, szynka – 250 g ser twardy – 180 g, 300 g kapusty pekińskiej, 200 g majonezu, ząbki czosnku para.

Czosnek pocierać lub pokroić na małe kawałki i wymieszać z majonezem. Powstały majonez i czosnek tłuszcz waga pita. Pocierać ser na grubej tarce i umieścić na chleb pita nad majonezu. Pokroić szynkę w cienkie paski i umieścić na serze. Następna warstwa – drobno posiekanej kapusty. Mocno skręcać chleb pita w bochenek i umieścić w lodówce na kilka godzin, więc jest dobrze nasączone. Pokrój rolkę być dokładnie silnie bez naciskania na niego z nożem.

4. Rolki Lavash z szynki i jaj

Niezbędne składniki: pita – 2 arkusze, jajka – trzy, 150 gramów sera, 300 g szynki, ziołami, majonezem.

Obrane jajka drobno posiekać lub zetrzeć nam grubej tarce. Ser zmielić w mieszalniku lub kratką. Wymieszać jajka, ser i majonez. Na stole, rozłożone chleb pita, pokroić na małe kawałki puchu i dobrze przyjęty przez ich wagi. Pokrycie inną warstwą Lavash. Podziel się na nim szynkę, posiekane identyczne kostki, posypać posiekanymi ziołami. Blisko rolki lavash i włożyć do lodówki na dwie godziny. Danie jest gotowe do podania, smacznego!