170 Shares 4115 views

Mysz Razer Gaming: popularne modele, ich charakterystyka

Mysz komputerowa Firma Razer wśród profesjonalnych graczy są bardzo popularne. Modele różnią się od siebie pod względem rozdzielczości parametrów i czułości. Wykonane myszy częściej czarny, ale wiele modeli są dostępne na ciekawe oświetlenie. Aby wybrać model do gry, należy wziąć pod uwagę parametry określone urządzenia.


Razer Abyssus 2014 Cechy

Prezentowane Mouse (bezprzewodowy) komputer ma wiele zalet. Przede wszystkim należy zauważyć, że czujnik wykorzystuje typ optycznego. Indeks wrażliwości wynosi urządzenia przez 5,5 mV. system automatycznej aktualizacji nie jest przewidziane przez producenta.

Rozdzielczość tej myszy do gier jest aż 3200 dpi. Strategie dla urządzenia jest idealny. Jeśli wierzyć nabywców, ręka na niej jest wielka. Kupić ten model użytkownik jest w stanie w cenie 5200 rubli.

Razer Abyssus Model Opis 2016

Gaming Mouse Razer Abyssus 2016 jest najlepszym rozwiązaniem dla konkurencyjnych graczy. Typ interfejsu USB warunkiem. Bezpośrednio czułość myszy do gier jest na poziomie około 4,6 mV. Rozdzielczość urządzenia wynosi 3100 DPI. Dla strzelców i modelu strategii pasuje idealnie. Wśród cech ważne jest również, aby wspomnieć ciekawy design. Nawet kupujący chwalił urządzenie do wygodnego przewijania. W razie potrzeby, niektóre z klawiszy można przypisać. Waży tę myszkę (bezprzewodowy) do komputera tylko 104 g kupić w rynku może być do 4300 rubli.

Opinia myszy Razer DeathAdder 3500

Ta mysz do gier opinie klientów przede wszystkim zasługuje na pozytywne. Pierwszy model dla fanów strategii. Product Design w po prostu doskonała. Ważne jest również, aby pamiętać, że model jest wykonany z pięknym pudełku na prezent pasuje świetnie. Jeśli mówimy o wydajności, czułość wynosi 3 mV, a rozdzielczość wynosi 3200 DPI.

Dokładność śledzenia ruchów modelu zaakceptowania. Auto zapisać ustawienia tam. Przewijać za pomocą małego rozmiaru. Po obu stronach model ma wykładzinę ochronną. Czujnik wykorzystuje standardowy typ optycznego. Maksymalne przyspieszenie model jest równy 55 sekund. Cena reprezentowane mysz do gier waha się około 5700 rubli.

Model Razer DeathAdder 3522 Parametry

Mysz Razer DeathAdder 3522 ma wiele zalet, więc jest popyt na rynku. Przede wszystkim właścicielom uwielbienia dla kompaktowe urządzenie. Dla leworęcznych modelu wyjątkowo nadaje. Ważne jest również, aby wspomnieć, że istnieją dodatkowe klawisze do przypisania.

Zwój zaopatrzony w nakładkę zabezpieczającą obraca się bez problemów. System oświetlenia używa standardu. Bezpośredni rozdzielczości urządzenia wynosi 3100 DPI. Maksymalna szybkość czujnika wynosi 1200 Hz. Prezentowany model waży dokładnie 305 cena za jej oscylują 5500 rubli.

Razer DeathAdder 3570 Cechy

Ta mysz do gier Razer ma inny czujnik optyczny. Czułość osiąga maksymalnie 5,6 mV. Natychmiast przypadku modelu jest wykonana z tworzywa sztucznego. Typ interfejsu za pomocą USB. Średnio modelu przyspieszania jest 54 sekund. Maksymalna wysokość rozdzielania wynosi nie więcej niż 0,2 mm.

Ważne jest również, aby pamiętać, że sterownik jest dostępny Razer Synapse. Jeśli to konieczne, kolor podświetlenia można zmienić. Waży powiedział komputer Gaming Mouse 303 do strategii to pasuje. figura uprawnienie jest 3200 dpi. Sklep powiedział mysz do gier można znaleźć na 4200 rubli.

Model Opis Razer Naga 2014

To jest bardzo wysokiej jakości i kompaktowa mysz do gier. Wśród zalet należy również zwrócić uwagę na wysoką czułość sensora optycznego typu. Konstrukcja modelu jest po prostu wspaniały. Mysz komputerowa jest najbardziej odpowiedni dla różnych strzelców. Maksymalna prędkość jazdy wynosi 200 cali na sekundę.

Dopuszczalne wysokości oddzielającej wynosi 0,2 mm. Automatyczne aktualizacje dostarczyły mysz do gier jest. Po obu stronach są małe wkładki gumowe. Klucze mogą powołać, jeśli to konieczne. częstotliwość odpytywania parametr wynosi 900 Hz. Kup myszki komputerowej w sklepie może być do 6300 rubli.

Opinia myszy Razer Naga 2016

Razer Naga Gaming Mouse 2016 jest przeznaczona dla osób leworęcznych. Automatyczny zapis ustawień systemowych, model warunkiem. Jeśli to konieczne, czułość można łatwo zmienić. typ interfejsu, model zapewnia USB. Mysz do gier rozdzielczość wynosi 3500 DPI.

Maksymalne przyspieszenie jest 55 z kolei. Dokładność śledzenia ruchów modelu jest wysoka. Dla gier akcji pasuje dobrze. Ważne jest również, aby pamiętać, że produkt jest dostępne sterowniki Razer Synapse. Jest to model z regionu 5.300 rubli.

Parametry modelu Razer Orochi 2016

Ta mysz do gier Razer jest przeznaczony dla fanów strategii. Czujnik jest w tym przypadku ustawiona typu optycznego, a jego czułość osiąga 4,6 mV. Rozdzielczość urządzenia wynosi 3400 DPI. Jeśli wierzymy klientów, konstrukcja modelu doskonałej. Wszystkie jej cztery programowalne klawisze pod warunkiem. Wyregulować czułość przewijania jest dozwolone. Ponadto, użytkownik jest w stanie wybrać podświetlenie modelu. Ta mysz do gier sprzedawany jest w cenie 5 tys. RUB.

Razer Orochi 2015 Cechy

Jest to bardzo popularne i popytu myszy do gier Razer. W pierwszej kolejności to zasługuje na uwagę ze względu na duży rozmiar. Indeks wrażliwość w tym przypadku wynosi 5,3 mV. Czujnik jest model stosowany od rodzaju optycznego. Jeśli wierzyć nabywców, problem z zwoje są rzadkie. klawisze programowalne, model tylko cztery.

Maksymalna prędkość urządzenia jest równy 230 cali na sekundę. Ważne jest również, aby pamiętać, że kierowca jest dostępny Razer Synapse. Jeśli to konieczne, model może być łatwo szyte. Dopuszczalny wzrost rozdzielania wynosi 0,1 mm. Iluminacja w tym przypadku typu trójkolorowy. Kup tę myszkę w naszych czasach może być nawet 4 tys. RUB.

Model Opis Razer Naga Chroma 2020

Prezentowana mysz do gier wykonana dla konkurencyjnych graczy. Urządzenie wskaźnikowe czułość wynosi 5,7 mV. W modelu stacjonarnym działa dobrze. W tym przypadku, laptop stosowane opcjonalnie. Czas reakcji tej myszy do gier czujnika wynosi 1,2 ms.

Bezpośrednio rozdzielczość to 3400 dpi. Dla fanów różnych strategii lub modelu shooter jest odpowiedni. Dopuszczalne oddzielanie wysokości równej 0,2 mm. Czujnik jest stosowany w modelu podwójnego typu. Kupić mysz do gier możliwe jest 6200 rubli.

Opis Razer Mamba mysz dla graczy

Mysz Razer Mamba Gaming sprzedawany jest z wysokiej jakości czujnik optyczny. W tym przypadku, rozdzielczość wynosi 3100 DPI. Maksymalna prędkość ruchu 250 cali na sekundę. W razie potrzeby kierowca może być ustawiony niezależnie. W sumie, cztery programowalne klawisze myszy do gier. Przewiń producent wyposażony selera powierzchni. Model Indeks Czułość może zostać zmieniona. System automatycznego zapisywania ustawień jest świadczona. Sprzedawane reprezentowaną myszy do gier w sklepach w cenie 4800 rubli.

Parametry modelu Razer Taipan

Mysz Razer Taipan gier zdecydowanie zasługuje na uwagę. Przede wszystkim ważne jest, aby wspomnieć jego zwartość. Urządzenie waży tylko 280 g W tym przypadku, mysz do gier rozdzielczość to aż 2800 dpi. Podwójny czujnik typ jest używany. W razie potrzeby użytkownik może wybrać podświetlenie. Przewiń standard, problemy z nim są rzadkie.

czułość to znajduje się w pobliżu 5,5 mV. Dopuszczalne oddzielanie wysokość, wynosząca 0,3 mm. Model działa świetnie na pulpicie i laptop. Typ interfejsu – USB. Panele boczne model nr. Sprzedaż powiedział Razer mysz do gier do 6200 rubli.

Cechy mysz dla graczy Razer Ouroboros

Mysz Razer Ouroboros gier jest wyposażona w wysokiej jakości czujnik optyczny. Indeks czułość urządzenia jest równa 5,3 mV w rozdzielczości 3400 dpi z kolei jest. Jeśli wierzyć opinie właścicieli, konstrukcja myszy komputerowej jest wspaniały. Przewijanie w tym przypadku jest używany z selera powierzchni. Kolor podświetlenia użytkownik może wybrać.

Według właścicieli, w dłoni trzyma wielki modelu. Maksymalne przyspieszenie urządzenia wynosi do 55 sekund. Bezpośrednio częstotliwość próbkowania wynosi około 850 Hz. W sumie model posiada pięć programowalnych przycisków. Waży zaledwie 105 g Miłośnicy strategii to mysz dla graczy na pewno cieszyć. Razer Synapse kierowca określone urządzenie jest dostępne. W razie potrzeby mysz do gier mogą być szyte. Model sprzedawany w cenie 6800 rubli.

Model Opis Razer Naga Chroma 7095

Ta mysz do gier nadaje się do turniejów zawodowych. Przede wszystkim należy zauważyć, wysokiej jakości czujnik. Postawił o rozdzielczości 3400 dpi. Natychmiast konstrukcja jest atrakcyjna. Ważne jest również, aby pamiętać, zwartość produktu.

Jeśli mówimy o wydajności, czas reakcji wynosi zaledwie 1 ms. Dopuszczalny wzrost oddzielająca nie przekracza 0,2 mm. Łącznie mysz do gier posiada cztery programowalne klawisze. Parametr czułości urządzenia jest równa 5,7 mV. Automatyczne aktualizacje modelu jest. Urządzenie może pracować jako desktop i laptop. Stojaki zaprezentowała mysz dla graczy w rejonie 7300 rubli.