508 Shares 6201 views

Podobnie jak w „peryskop” Zmiana pseudonimu: instrukcje i wskazówki

Przez wiele lat, użytkownicy „Twitter” to nowe możliwości komunikacji z abonentami. Pomyślny rozwój był program „Periscope”, która w krótkim czasie zyskała sporą popularność. Użytkownik funkcja ręczna regulacja dostępnych okien kolor skóry, język i prywatność. Kiedy aplikacja personalizacja, trzeba wiedzieć, jak „peryskop”, aby zmienić nick.

premiera

Gdy klient pobraniu i otwarciu programu, może on utworzyć nowe konto lub zalogować się przy użyciu swojego profilu w „Twitter”. Przy rejestracji z telefonem trzeba wprowadzić nazwę użytkownika, która w przyszłości nie mogą być zmienione. W przypadku korzystania z istniejących danych konta jest ładowany z profilu w „Twitter”. Można zmienić tę informację tylko z obsługi klienta.

Aby to zrobić, napisać wiadomość i wysłać do [email protected] adresowej. W polu „Temat”, wpisać wyrażenie „Zmiana nazwy użytkownika.” Następnie należy napisać o tym, co klient chce zmienić nazwę użytkownika. List musi być w języku angielskim. Można skorzystać z usługi tłumaczenia online, w razie potrzeby.

Sprawozdanie powinno również wskazywać aktualną i żądaną nazwę użytkownika. Aby zweryfikować konieczność podać numer telefonu podany w „peryskop” lub konto „Twitter”. Zabieg trwa od dwóch do trzech tygodni. Można również wysłać informacje osobiste wiadomości na @periscopehelp w „Twitter”.

Czy mogę zmienić swój nick w „peryskop”

Po pewnym czasie po nagraniu wielu klientów mają pragnienie, aby wprowadzić nową nazwę użytkownika. Jednak często mylić tego pojęcia z nickiem. Pogląd ten jest błędem. Nick – pseudonim, który pojawia się podczas komunikacji.

Określ nową nazwę użytkownika, można przy pomocy wsparcia technicznego. W stanie zmienić go w tym czasie jest niemożliwe. Jeśli wprowadzisz nowy login w „Twitter”, nazwa użytkownika w programie „Periscope” pozostaną takie same. Profil w aplikacji powiązanej z pierwotnym wykorzystaniem osobistych stron w sieciach społecznościowych. Nawet po usunięciu programu nazwa użytkownika nie jest zwolniony, a na koncie w „Twitter” w załączeniu.

Jeśli użytkownik chce utworzyć nowy profil w aplikacji i połączyć go z innej strony w sieci społecznej, a potem musi wydostać się z „Periscope”. Następnie należy utworzyć nowe konto używając innej nazwy logowania w „Twitter”. Aby zamknąć stronę użytkownika, przejdź do swojego profilu, przewiń do końca i kliknij na przycisk „EXIT”. Klient informowany o, może przeprowadzić procedurę na własną rękę w „peryskop”, aby zmienić nick. W tym przypadku należy skontaktować się wsparcie techniczne nie jest to konieczne.

Podobnie jak w „peryskop” zmiana pseudonimu

W nowej wersji aplikacji jest funkcją zmieniając wyświetlaną nazwę. Klienci zadawać pytania na temat jak „peryskop” zmienić pseudonim, można to zrobić za pomocą kliknięcia na ikonę z małym człowiekiem. Przycisk znajduje się w prawym górnym rogu. Otwórz stronę profilu użytkownika. A następnie kliknąć na przycisk „Edycja” i wprowadzić pseudonim. Tutaj można zmienić obraz i zrobić krótką notatkę „sama z siebie”.

Jeśli klient nadal masz jakieś pytania dotyczące sposobu „peryskop” zmienić pseudonim, może on zwrócić się do specjalistów wsparcia technicznego.