327 Shares 8590 views

Najpiękniejsza kobieta chiński. Najpiękniejsza Chinka modelu

Nawet w kontekście globalizacji, Chiny nadal jest tajemnicą dla Europejczyków, a wiele aspektów życia chińskiej zawsze zaskakuje Europejczyków. Wynika to głównie ze względu na przedłużającą się izolacji kraju, jak i ścisłych zasad regulujących sposób życia, które zostały przyjęte w epoce Mao. To samo odnosi się do tradycyjnych kanonów kobiecego piękna, które zasadniczo różnią się od europejskiej. Niemniej jednak, w ostatnich latach, dzięki staraniom m.in. chirurgów plastycznych w kraju, było wiele atrakcyjnych dziewcząt modelu wyglądu. Najpiękniejsza Chinka świata (czyli zdjęcia, oczywiście), a czasem nawet pojawiają się na okładkach znanych zachodnich magazynów mody, trudno było sobie wyobrazić, 10-15 lat temu.

Tradycyjne kanony urody

Chiński cywilizacja od tysięcy lat. W tym czasie utworzyła specjalny spojrzeć na to, co powinno być najpiękniejszą kobietą chiński. Według starożytnych kanonów wyglądem dziewczyny powinny być następujące:

 • Powinno być „porcelana” skóra z różowym rumieńcem. Wymóg ten odnosi się dzisiaj, więc mieszkańcy Chin robią wszystko, aby chronić się przed słońcem za pomocą filtrów przeciwsłonecznych, nie tylko, ale również na sobie kapelusz z szerokim rondem i rękawiczkach.
 • Ręce piękno powinno być elastyczne i zgrabne i delikatne palce i długie, ale nie kościste.
 • Najpiękniejsza kobieta chiński i wszelkie jego rodak, twierdząc, że tytuł powinien być właścicielem błyszczące, grube i długie, czarne włosy. Wymóg ten został niedawno często łamane, jak Chinki aktywnie rozjaśnić włosy i zrobić skróty.
 • Chińczycy zawsze wolał dziewczyny z dużymi oczami. Niestety, natura przyznał im zaledwie kilka chińskich kobiet. Ostatnio jednak, aby pomóc płci pięknej przyjść do chirurgów plastycznych, którzy biorą dość tanie, aby zwiększyć ich cięcie.
 • Tradycyjnie, Chińczycy podziwiane dziewczyny z okrągłymi, gładkie i nawet nieco formach tłuszczowych. Dziś obraz uległ zmianie, aw mody chuda dziewczyna z modelu wygląda.

„Lotus noga”

Przez kilka stuleci, wśród kanonów piękna, wykonane w Chinach, a kolejny wymóg, o którym mowa. Co więcej, jego awarii automatycznie wyklucza możliwości dla dziewczyny udanego małżeństwa. W celu zapewnienia zgodności z tą zasadą, w młodym wieku dziewcząt nogi taśmą się specjalnie w celu zapobiegania ich wzrost i dać spiczasty kształt palców. Niektóre matki były tak nadgorliwy, które z czasem stały się niepełnosprawne i córka ledwo w stanie poruszać się samodzielnie.

Piękne Chińska wersja Ludzie

Chińska aktorka Chzhan Tszyi urodził się w 1979 roku w Pekinie. Rola w filmie „The Road Home” przyniosła jej sławę, a później znalazła się w Hollywood. Nie doceniał talent i danych zewnętrznych Chzhan Tszyi, który później dwukrotnie zawierał listę 50 najpiękniejszych ludzi na wersji planety ludzi.

Top z najpiękniejszych aktorek chińskich kobiet

Większość chińskich najatrakcyjniejszych kobiet w filmie są usuwane. Według ocen, najbardziej pięknych dziewczyn z chińskich kobiet, aktorka – jest:

 • Li Bingbing. Urodził się 27 lutego 1973 roku w mieście Harbin. W 2007 roku został nazwany „Najlepsza aktorka” na najbardziej prestiżowej krajowej ceremonii „Huabyao” za rolę w „The Host”. Pomimo swojego wieku, w opinii wielu ludzi w Chinach, to nadal pozostaje głównym kandydatem do tytułu „najpiękniejszą kobietą chińskiej.”
 • Chen Hong. Ta aktorka i udane producent, urodzony 13 grudnia 1968 w Shangrao. „Dzieje Trzech Królestw” jest znany Daochan rolę w serialu.
 • Pistolet Li. Aktorka urodziła się w 1965 roku w Shenyang. Zdobyła międzynarodowe uznanie dzięki współpracy z reżyserem Chzhan Imou. Ich współpraca przyczyniły wiele do popularyzacji chińskiej kino w Europie i Stanach Zjednoczonych. Aktorka jest laureatką wielu prestiżowych nagród, w tym dwie nagrody „Złoty Kogut” nagród w Cannes, Berlinie i Wenecji festiwalach filmowych, i tak dalej. Ponadto, została nominowana do „Oscara” i otrzymał honorowy tytuł „Artysta dla Pokoju”. Ze zdjęć z jej udziałem jest szczególnie znany z filmów „Zawieście czerwone latarnie” w naszym kraju „Shanghai” i „Wyznania gejszy”.

Najpiękniejsza Chinka modelu

Ogromne Celestial w ciągu ostatnich dziesięcioleci rozwija się w szybkim tempie. W związku z tym nie występuje wzrost w modelingu. Po tym wszystkim, produkty lokalnych producentów potrzebują reklamy, a prestiżowy pokaz rumam – promotorów z odpowiednimi danymi zewnętrznymi. Dlatego lista najpiękniejszych kobiet w Chinach tradycyjnie zawarte model. Najbardziej atrakcyjny wśród nich w tej chwili są:

 • Qin Lan. Chiński model o tej samej nazwie, urodził się w 1981 roku w Shenyang. W 1999 roku zdobył nagrodę „Gold Award” i został uznany za najlepszy model reklamy, będąc debiutantem. W 2003 Qin Lan wybrany spośród 200 kandydatów do roli w 3 sezonie serialu „Księżniczka Pearl”.
 • Du Dżuan. Urodziła się w 1982 roku w Szanghaju. Były tancerz, który opuścił karierę tancerzy do modelowania biznesu. Jest to pierwszy na świecie model międzynarodowej klasy Chin. Od ponad 15 lat, Du Dżuan współpracował z wieloma znanymi markami europejskimi i amerykańskimi. Filmowane dla najbardziej prestiżowych magazynów mody i urody na całym świecie.

Najpiękniejsza mieszkanka Tajwanu

Dziewczęta z wyspy tradycyjnie o wiele więcej możliwości, aby stać się sławny poza Chinami niż mieszkańców innych regionów kraju.

Piekne, chińskich dziewcząt z Tajwanu łatwiej wyemigrować na Zachód, i są bardziej skłonni do zaakceptowania go, „za”. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują:

 • Lin Chi-ling. Ten tajwański modelka, aktorka i prezenterka telewizyjna już od kilku lat nosił tytuł „pierwszej powierzchni Tajwanu”. Od 2006 roku jest oficjalnym przedstawicielem Longines i China Airlines. Osiągnięty sukces top model, pojawiła się na okładkach najsłynniejszych kolorowych magazynów planecie. Oprócz pracy w reklamie i na wybiegu, ona wielokrotnie służył jako wiodących programów telewizyjnych ratingowych oraz prestiżowych ceremonii jako Golden Melody Award, Golden Horse Awards i tak dalej. I zagrał w filmie „skarbów”, „Red Cliff”, etc. ,
 • Shu TSI. Jest to kolejny Tajwańska aktorka. Na początku swojej kariery wielokrotnie działał jako model nago dla różnych magazynów erotycznych, a następnie zagrał kilka ról w filmach o tej samej treści. Zauważono, i został zaproszony do dużych obrazów. Jeden z nich – „Niech żyje erotyczne” – objął prowadzenie Hong Kong Film Award, a ona została nazwana „Najlepsza aktorka”.

Najpiękniejsza „mieszane” dziewczynka

Joyce Godentsi jest córką Chinka i australijskiego. W wieku 19 lat, stała się „Miss Hong Kong” i otrzymała tytuł „Miss fotogeniczny”. Jego „mieszane” Beauty, jak mówią w tym kraju, nie może pozostawić nikogo obojętnym. W 1984 roku brała udział w konkursie „Miss Universe”. Później, w 1987 roku, w reżyserii Sammo Hung zaproponował jej główną rolę kobiecą w filmie „Kondory Wschodu”. Joyce kariera trwała do 1991 roku, aw 1995 roku poślubiła Hung i poświęciła się mężem i dziećmi.

Chin pierwszy „Miss World”

W 2007 roku, Zhang Jilin stała się znana nie tylko jako najpiękniejszej kobiety chińskiej, ale również wygrał międzynarodowy konkurs piękności „Miss World 2007”. Wygranie Gian Jilin był znany, ponieważ jest to pierwszy tytuł z właścicielem, mający pochodzenie Azji Wschodniej.

Najpiękniejsza przedstawiciel chińskiego showbiznesie

Jest mało prawdopodobne, że ktoś z Rosjanami zapamięta nazwę dowolnego gwiazdy pop i aktorka chińskich śpiewaków. Niemniej jednak, chiński Showbiz znaleźć wiele uroków. Wśród nich pierwsze miejsce, oczywiście, należy do Betty Lee. Urodziła się w Szanghaju w wrześniu 1982 roku. W 2001 roku brała udział w poszukiwaniach pokaz Star, i dotarł do finału. Betty wspaniały dane zewnętrzne nie pozostają niezauważone, a w 2003 roku zaproponowano główną rolę kobiecą w dramacie telewizyjnym „Bogini Miłosierdzia”. To otworzyło drogę do góry piękno karierze aktorki, która z powodzeniem kontynuuje do dziś.

Teraz, gdy wiem, co dziewczyny twierdzą, że są „najpiękniejsza kobieta chiński”. Fotografie tych uroczych pań nie może nie wzbudzać podziw. Jednak, panie i dziewczęta są niezadowoleni ze swojego wyglądu, nie cierpi na kompleks niższości, bo kiedyś w Chinach, jest mało prawdopodobne, aby spotkać co najmniej kilkanaście lokalnych mieszkańców, którzy wydają się wam trochę słodkie.