485 Shares 2544 views

Jak zrobić skuter z rąk

Mogę złożyć skuter z rąk? Spójrzmy na odpowiedź na to pytanie. Czy są wiarygodne skuter, własnymi rękami wykonanych w domu? Nie każdy jest skłonny do zaufania ręce i co może zrobić dla siebie.


Homemade skuter – to całkiem interesująca forma transportu. Fakt, że poruszają się kosztem śmigła, IT ludzi nazywa się śmigło.

Najczęściej zaprojektować trohlyzhnaya skutery. Czasami to chetyrohlyzhnaya, wtedy może poruszać się nie tylko na śniegu, ale także na powierzchni wody.

Wyobraź sobie, że są wyścigi na zaśnieżonej równinie szybciej niż wiatr, wiry wzrost śniegu za Tobą – to wszystko jest możliwe i realne, jeśli jesteś skuter. Jest bardzo łatwy w użyciu, szybki i co najważniejsze, prosty środek transportu. Każdy, kto ma technikę „do was”, będzie w stanie zbudować skuter z rąk.

Zastanów się, jak zrobić je samodzielnie. Materiał posłuży jako drzewo. Konstrukcja będzie trohlyzhnaya. Wzdłużna belka poprzeczna i korpus, który ukazuje w tylnej narty wykonane pałeczek sosnowych. Weź odcinek barów 35 do 40 mm, są mocowane za pomocą śrub. Należy zwrócić uwagę na węzłach połączeniowych, istnieje potrzeba zainstalowania kwadratów metalowych, jak również podkładki, koniecznie dużą średnicę, ponieważ będą one zapobiec upadkowi drzewa.

W przypadku, gdy kaseta jest zainstalowana toczenia przedniego narty, i gdzie zamontowany silnik narty i tylne (zawiesina) narty, to jest konieczne zapewnienie wsporniki z blachy metalowej i kwadratów. Narciarstwo wziąć oprócz drewna. Obudowa, a dokładniej część przednia, trzeba zakapotirovat. Na masce, można zainstalować lampę rowerową, a po bokach – stopnie metalowe. Siedzenie kierowcy może być wykonana z elementu z sklejki o grubości około 8 mm siedzenie musi przylegać dwie sprężyny, która wypożyczenia od siodełka rowerowego. Ważne jest, aby pamiętać, że pręty, które trzymają silnik musi być w różnych długościach. Tylny pasek jest dłuższy, będzie ona służyć jako ogrodzeniem przez śmigło.

Tylny narty zrobić tzw zszywki świnia może uczynić je z taśm stalowych o wymiarach 30 5 mm. Narty powinny być gromadzone za pomocą trzech płyt sklejki mieć grubość około 4 mm, będą ustalane kazeiny kleju. Okleina na krawędziach prętów należy wzmocnić, najlepiej dąb. Podeszwy narty muszą wzdłużnych podcięć, ponieważ muszą one być związany za pomocą blachy. Ma to zapewnić, że kiedy zatrzymać skuter nie tonie w śniegu. Będzie kontrolować ski skuter przednią (jej kolej).

Będziemy przywiązać przeniesienie kolumny kierownicy. Do sterowania silnikiem, to jest konieczne budowanie dźwignie: dźwignię przepustnicy, czas zapłonu. Okablowanie pożyczyć rower, to będzie albo kabel lub przewód, ale zawsze w elastycznej osłonie. Silnik będzie służyć puskach PD-10 z ciągnikiem, to cylinder się do chłodzenia powietrzem, również motocykla, takie jak IL-56. Instalacja na zbiorniku paliwa silnika. Paliwo jest doprowadzane pod wpływem siły ciężkości. To wszystko – zanim domowej skuter. Mogą być cięte na polach pokrytych śniegiem lub po prostu na zaśnieżonym terenie. Najważniejsze jest to, aby zrobić wszystko na sumieniu, mocno i dokładnie, tak, że w każdym razie pojazd nie rozpadnie się podczas ruchu. Jak widać, własnymi rękami zrobić skuter może być, trzeba tylko zrobić wysiłek.