610 Shares 1378 views

koty Kolorado. Co to jest?

koty Colorado … Nie, żadnych błędów, a mianowicie liczne urocze puszyste zwierzęta domowe. Czy kiedykolwiek słyszał o takim zwierzęciu? W zasadzie nazwa jest uważana za bardziej niż popularne, a to eksperci przypisują do poszczególnych podgatunków ssaków brytyjskich kotów.

Rozdział 1. Colorado koty. Grupa pręgowany W świecie istnieje tak wiele z tych zwierząt, a każdy z nich jest wyjątkowy. Ale są znaki, poprzez które mogą być łączone w grupy. Zgadzasz się, że każdy kot brytyjski (zdjęcie powyżej), co do zasady, nie pozostawia nikogo obojętnym, ale te, w których obecny jest obraz kolorowy, unikalny i należą one do grupy lub mora mora, jak się je nazywa.

Mieszkańcy Indii w XII wieku został przywieziony do Anglii tkanin jedwabnych, które kosztują dużo pieniędzy. Są one skomplikowane wzór został przedstawiony – „tabbis”. Uważa się, że z nim i tworzą nazwę „Tabby”.

W rzeczywistości, każdy kot jest nosicielem określonego wzoru, i okazuje się, że początkowo wszystkie z nich można przypisać tabbikam. Ale tak się nie stanie z powodu „agouti” czynnik jest obecny. Że wpływa na wygląd obrazu w kolorze. Współczynnik Moody i nie może sobie pozwolić, aby otworzyć rysunek, następnie zwierzę będzie miał jednolity kolor. Znamiennym tego potwierdzeniem – muaryaschie kocięta. Początkowo ich futro jest wyraźnie widoczne plamy lub paski, które znikają tak szybko, jak dzieci dorastają. Prawdziwy tabbik sukces tylko wtedy, gdy będzie „agouti”.

Rozdział 2. koty Kolorado: Charakterystyka tabbikov Pręgowany grupa kotów można odróżnić od kilku czynników w zabarwieniu. Jednym z nich tyka. To kiedy włosy ochronne, które tworzą tło obrazu, malowane Sable. A reszta z nich jest utworzony bezpośrednio i na rysunku, na główny kolor całkowicie barwionego.

W czole zwierzęcego powinien być obecny znak skarabeusza. Na pierwszy rzut oka ten wzór przypomina literę „M”. A jeśli kot na tylnej powierzchni ucha wyraźnie dostrzec jasną plamkę, przypominający odcisk palca, a następnie przed pewno tabbik. Inną cechą wzorzyste kot – udaru oka lub nosa do koloru głównego koloru.

Teraz o rysunku, jeśli, oczywiście, jest obecny. koniecznie musi zawierać pewne elementy. Na klatce piersiowej widać przynajmniej trzy zamknięte pasy, tak zwane „naszyjnik”, a na nogach i ogonie – pierścienie. Na brzuchu na pewno będzie miał dwa podwójne rzędy plamek, a na policzkach – loki. Jasne, nasycone wzór powinien kontrastować z tłem głównego koloru. Kolejny warunek – zamalować głęboko, aż do korzeni włosów.

Zasadniczo wszystko wzorzyste koty pomarańczowy, miedzi lub złota kolor oczu. Wyjątki są tabbiki srebrny z zielonymi oczami.

Rozdział 3. koty Kolorado: struktura figury U kotów, pręgowany z Harlequin wzór ma dobrze określony kształt. Ciągła linia, która biegnie od kącika oka, tworzy wzór na policzkach. Listwy rozciągające się od szyjki do ramion tworzą wzór w kształcie motyla, wraz z oparciem są również równoległe linie. Na szyi i klatki piersiowej liczne naszyjniki, a na stopach – pierścień w kolorze głównego koloru. Na biodrach – kręgi i plamy – na brzuchu.

Brązowy pręgowany znamienny tym, że wzór płaszcz jest nasycony kolor czarny. Podbródek i usta obszar zwierzęcia malowane w miedziany brąz. Nosa często ceglastą kolor z czarnego granicy.

Te rasy kotów właśnie ze względu na jego niezwykły kolor jest tak popularny wśród Rosjan i obywateli, bez przesady, cała planeta.