477 Shares 1194 views

Jak schudnąć w brzuchu i udach – pytanie, oczywiście, interesujące …

Co zrobić, jeśli parametry ciała już dawno przekroczyły modne 90-60-90 i przekroczyły wszystkie dopuszczalne granice. I chcesz być szczupła i nie testuj żadnych kompleksów na ten temat.

Co należy zrobić? Jak schudnąć w brzuchu i udach?

Jakiś czas nie jeść, po prostu pić? Jest to bardzo skuteczna metoda. Kilka kilogramów szybko się wyrzuca. Ale żołądek staje się gorszy. A kiedy zaczniesz jeść, kilogramy powracają bardzo szybko.

Odrzuć mięso i weź wegetarianizm? To jest bardzo dobre, ale nie całkiem dobrze. Warzywa – niskokaloryczne jedzenie, więc nie zostawiaj uczucia głodu. Przez cały czas, gdy musisz wypchać brzucha, to tylko sięga.

Używać jabłka octu? Przed jedzeniem. Uważa się, że musi palić tłuszcz. Ale to jest bardzo szkodliwe dla żołądka i jest nieprzyjemne, bez smaku. Maksymalna, jaka może być osiągnięta dzięki temu, to zarażenie wrzodu żołądka.

Teraz w sprzedaży są różne mieszanki i tabletki do utraty wagi. Są skuteczne. Waga straciła szybko, ale jak tylko przestaniesz je przynosić, wraca ponownie, a nawet z zyskiem.

Aby rozwiązać problem utraty wagi w brzuchu i udach, musisz podejść do niego poważnie, dokładnie, w zamyśleniu. Najważniejszą rzeczą w tej sprawie nie jest pośpiechu. Wszystko we właściwym czasie. W ciągu miesiąca wystarczy zrzucić około 2-3 kg, ponieważ nagła utrata wagi jest stresem dla organizmu, który zaczyna gromadzić tłuszcz, i nic z tego nie jest dobre.

Konieczne będzie stopniowe rezygnowanie z produktów, które są bardzo szybko odkładane w obszarach problemowych w postaci nadwagi. To chleb, mąka, słodka. Ale – stopniowo!

Zmniejszyć ilość zużywanej ceramiki, zwłaszcza makaronów i ryżu. Lepiej zwiększyć ilość mięsa, ryb, drobiu.

Pozbyć się złego nawyku – zawsze coś do żucia i przekąski. Zwłaszcza w pracy. Ten zwyczaj nie daje nam odpoczynku. Jest kilka razy dziennie, zaleca się jeść według reżimu. Między śniadaniem, lunchem, przekąskami, obiadem – nie jedz.

Odrzuć alkohol lub użyj go w małych ilościach. Z piwo trzeba zostawić absolutnie, jest to bardzo wysoka kaloria. Nie potrzebujemy brzucha piwa. Nasz cel jest dokładnie odwrotny.

Wynik naszej działalności.

Normalizacja trawienia. Nasze działania powinny tylko przyczynić się do tego, a nie utrudnić procesu.

Zmniejszenie ilości zaabsorbowanego pożywienia.

Więcej ruchu. Ruchem jest życie. Spacerując, chodząc, jogging na wolnym powietrzu, zapomnij o windzie i skorzystaj ze schodów.

Musisz po prostu grać w sporcie! Zaczynamy chodzić na siłownię, studiujmy w domu, jak tylko chcesz. Ale trzeba coś zrobić.

Jak więc schudnąć w brzuchu i udach? Analizujemy sytuację i doszliśmy do wniosku, że musimy zostać zdyscyplinowaną osobą i ciężko pracować. Jeśli podejdziesz do tego pytania z całą odpowiedzialnością, ponad centymetry i depozyty tłuszczowe roztopią się na naszych oczach.

Oto kilka dodatkowych prostych wskazówek, jak schudnąć w brzuchu i udach.

Dla utraty wagi, możesz wykonywać ćwiczenia z obręczą. To nie jest trudne, nie wymaga specjalnych umiejętności, wysiłków, wysiłków. Możesz rozpocząć od pięciominutowych zajęć i stopniowo zwiększać czas do pół godziny. Najpierw musisz nauczyć się, jak skręcać obręcz łatwo i swobodnie. Bez upadków i zatrzymań. A kiedy opanujesz tę umiejętność w doskonałości, będzie można komplikować ćwiczenia. Obróć obręcz, aby opuścić biodro, a następnie podnieś z powrotem do pasa, podczas gdy trzeba naprężać mięśnie brzucha.

W celu zwiększenia obciążenia można użyć dwóch lub trzech obręczy. Możesz zakupić ważoną plastikową obręcz, która jest wyposażona w kulki do masażu. On doskonale masuje ciało i rozprasza tłuste fałdy.

Ćwiczenia te powinny być wykonane na pusty żołądek i co najmniej około godzinę po tym nic nie jest.

Regularne ćwiczenia z obręczą przyczyniają się do utraty nadmiaru depozytów w talii i biodrach i pozbyć się stałej myśli, jak schudnąć w brzuchu i talii. Charakterystyczną cechą seksu żeńskiego jest marzyciel o dobrej kondycji. W tym przypadku wydłużony brzuch staje się integralną częścią. Aby to osiągnąć, oprócz prawidłowego odżywiania, ćwiczeń, jest inne narzędzie pomocnicze.

Jak schudnąć w brzuchu? To pomoże masażowi. On, oprócz utraty wagi, pozytywnie wpływa na ciało – pomaga zwalczyć stany występujące w narządach wewnętrznych, normalizuje ruchliwość jelit, poprawia skórę, poprawia ton. Masaż żołądka można wykonać w domu, niezależnie. Nie trzeba odwiedzić drogiego masażysty. Ale trzeba regularnie organizować te sesje i godzinę przed posiłkiem lub kilka godzin po. Masaż brzucha może być inny: plucked, puszki, woda, miód. Po regularnej procedurze nie rozpoznasz żołądka.