562 Shares 8854 views

Opis, zdjęcia, styl życia odludek pająk

Od tego czasu, gdy pierwszy pająk na Ziemi, to było około 400 milionów lat. Obecnie istnieje ponad czterdzieści tysięcy gatunków. Pająki – nie ma owadów, jest odrębną klasę drużyny – pajęczaki.

Oderwania i pajęczaki Pająki w klasie to rodzina jadowitych stworzeń – pustelnik pająka. Stanowią one wielkie niebezpieczeństwo dla ludzi, a ich ugryzienie jest niewidoczny, a trucizna jest bardzo toksyczny. Najbardziej toksycznych z tej rodziny jest uważany brązowy (lub brązowy) pustelnik pająka. Jeśli miejsce zamieszkania, gdzie mieszka ta złośliwa istota musi być w stanie go rozpoznać.

Pustelnik brunatny

Jedna z rodzin jest brązowy lub brązowy pająk (Pustelnik), zdjęcie jest przedstawiony poniżej. Istoty te odznaczają się toksycznego jadu. Po użądleniu w tym miejscu znajduje się pełna martwica tkanek. „Szczęśliwcy”, którzy mają szczęście mieć takiego sąsiada w postaci brązowego pająka (pustelnik) są mieszkańcy wschodniej części Stanów Zjednoczonych.

Ten trujący stworzenie natury nie mogą być przypisane do bardzo przyjaznych osób, ale jednak różni się działalność i charakter umiarkowanie nachalne. Może pustelnik brunatny pozostałby do dziś ujemnego wyniku stawonogów, ale dziwna właściwość jego jadu przyciąga uwagę naukowców. Profesor Binford wyjaśnia, że te pająki użyć ich jadu przez około 120 milionów lat.

siedlisk vosmilapogo „potwór”

Ten rodzaj pająka vstrechatsya na ziemi środkowo-zachodniej Stanach Zjednoczonych, aż do Zatoki Meksykańskiej. W Kalifornii, jeszcze nie przybył, ale przedstawiciele Poluzowanie miejscach zamieszkałych. Hawaii spełnia pustelnik czerwonego pająka (patrz zdjęcie. Poniżej). Jest krewnym vosmilapogo „potwora”.

Globalne ocieplenie może spowodować przeniesienie tego gatunku pajęczaków dalej na północ. Więc zapoznania się z przedstawicieli szczegółowo będzie w sam raz. Obecnie korzystne siedliska odludek pająk uznać Gruzję, Morza Śródziemnego i południową część Rosji.

Pająki chciał ukryć w korzeniach drzew, w norach zwierząt w ogóle, gdzie jest zacienione miejsca. Z biegiem czasu, odludek pająk coraz częściej znajdują się w garażu, piwnicy, szafy i strychu, a także studzienek. Pustelnicy zaczął zachowywać się jak równe sąsiadów osób osiedlających się w mieszkaniach i domach.

Pojawienie się małego pustelnik

Brązowy pająk jest małe. Kiedy nogi są w postaci wyprostowanej, jego długość ciała 6-20 mm. Ten zabójczy odludek pająk nie zawsze jest możliwe, aby zauważyć, ponieważ jest bardzo mały. Kobiety są bardziej większy rozmiar niż mężczyźni.

Korpus korzystnie brązowy czasami znajdują się szare i ciemnożółte osobników. Pustelnik brunatny jest również nazywany skrzypce. Było to ułatwione przez fakt, że wzór znajduje się na głowie i klatce piersiowej, bardzo podobnie do instrumentu muzycznego.

Charakterystyczną cechą tego gatunku – obecność oka zamiast 6 8. Na stronie brzusznej i nóg obserwuje się małe włosy sensorycznej. Nogi pająka pustelnik dość długie i cienkie. Gdy jest w stanie spoczynku, nogi szeroko rozstawione.

styl życia

Według życia pustelnik brunatny są nocne drapieżniki. Prey jedzenie robią w nocy. Mężczyźni wyłaniają się z sieci Web i przejdź do nocnych nalotów do badania odległych regionów. Kobiety nie robią to bardzo chętnie, zazwyczaj wolą polować w pobliżu ich domów. Pozostały czas w ciągu dnia małymi nocnych myśliwych siedzieć w odosobnionym miejscu.

Żywności dla pustelnik brunatny jest wszystko, co wpada w pułapkę, jaką rolę odgrywa w internecie. Prey to głównie małe owady i pająki inne. Zapewnić pustelników żywności dość łatwe, bo wymagana jest ta wielka praca. Naukowcy warto nierozwiązana tajemnica, dlaczego wtedy natura obdarzyła ten owad jest silnym trucizną. Vosmilapye żyć „potwory” spokojnie, bez konieczności dotykania nikogo.

reprodukcja

Samica pustelnik brunatny, wybierając spokojne miejsce z dala od wścibskich oczu, zaczyna się do układania jaja w białych toreb, kokon. W każdej sieci kokonu tkane kobiecego osoby wynosi 40-50 jaj. Wielkość torby wynosi około 7,5 mm.

Urodziliśmy się liczne młody pustelnik brunatny dorasta istnieje wiele molts. Oni zmieniają swoje strój 5-8 razy. Te stworzenia są boleśnie tolerować takiego postępowania, to jest nieprzyjemne dla nich. Nie jest wykluczone, że to dlatego pustelnicy pokazać gniew i boli kęs.

Odrzucono Pająk strój jest dość trudne, to może być przechowywany przez dłuższy czas w ziemi. Doświadczeni specjaliści używać do identyfikacji w czasie badania owadów z gatunku. W naturalnych warunkach, pustelnik brunatny może żyć przez 2-4 lata.

Pustelnik ukąszenie pająka – zagrożenie dla człowieka

Dla osób najstraszniejszych zwierząt, na tyle dziwnie, są jadowite pająki. Mogą spokojnie zbliżyć się do ofiary i powodować „ukłucie w plecy”. Jest oczywiste, że nikt inny nie chciał być na jej miejscu! W tym samym rzędzie wśród najbardziej niebezpiecznych na świecie stawonogów są odludek pająk. Jad tych zwierząt – w zwolnionym tempie, jego przejawem widać zaledwie kilka godzin po ukąszeniu. Po pierwsze, osoba czuje lekkie mrowienie lub pieczenie. Wtedy wszystko będzie zależeć od tego, ile trucizna dostała się do organizmu. W takim przypadku, jeśli to ma dużo, po 5-6 godzin po ukąszeniu zaczyna pęcznieć i pojawia blister. Wykazuje następujące cechy:

• Usterki serca.
• zaburzenia jelit (stanu).
• przykry kaszel i katar.

Często po ukąszeniu pająka rozwija się martwicy. On przyczynia się do treści z wielu enzymów jadu. Martwica tkanki podskórnej wzmacnia proces gojenia w długich trzech lat. Jest możliwe, że ukąszenie może doprowadzić do śmierci ofiary, która jest często obserwowane u małych dzieci i osób starszych.

środki ostrożności

Mimo że jest tworem trucizna i agresywnie, jeśli przeszkadza mu żadnej litości nie powinien czekać bite – tak gryzą! Najlepszy czas, aby uniknąć takiej sytuacji i aby chronić się przed śmiertelnym jadem. Aby to zrobić, zastosuj się do poniższych wskazówek:

• Ostrożnie zrobić sprzątanie w domu, usuwając pajęczyny w czasie.
• Nie dopuszczać do powstawania pęknięć w ścianach, jeśli się pojawiają – po prostu ukryć lub zatykanie.
• Przed założeniem każdej rzeczy, muszą dokładnie zbadać.
• Zanim pójdziesz spać, trzeba także zrobić badania łóżko.
• Pod łóżkiem nie powinno być w koszu i polach, a jej bardzo na pewno nie trzeba postawić ścianę.

Jeżeli zastosujemy się do powyższych zasad, to jest realne, aby uniknąć ataków niebezpiecznych stworzeń, które może przynieść wiele kłopotów.

niezbędnej pomocy przez ukąszenie pająka brązowego

Gdy brązowy ukąszenie pająka należy natychmiast zrobić wszystko, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się jadu. Dostępny na ukąszenie umieścić lód. Pamiętaj, aby trzymać leczenia ran z jednego antyseptycznych i, oczywiście, skorzystać z pomocy lekarskiej.

Dotychczas w leczeniu skóry zniszczonej części został usunięty chirurgicznie. Obecnie terapia odbywa się za pomocą antybiotyków. Jeśli dana osoba jest sporządzony w czasie wstrzykuje serum.