100 Shares 6627 views

Rozjaśniania włosów cynamonowy: Technika i kamieni milowych

Mają lśniące i zdrowe włosy są skłonni do wielu kobiet. Są one wykorzystywane do osiągnięcia tego celu, szampony, pianki, klimatyzatory i tym podobne. Ale większość z nich chciałaby również, aby zmienić swój wizerunek i styl.

Tradycja Jaśniejsze włosy sięga starożytności. Wtedy Roman kobieta stanie się atrakcyjną blondynki. Nowoczesne przedstawicieli płci pięknej nie są wyjątkiem od tej reguły.

Ale dlaczego kobiety tak lubią zmieniać swój kolor włosów? Według najnowszych badań socjologicznych, do osiemdziesięciu procent respondentów jest to związane z pewności siebie i zwiększenia wewnętrznej samooceny. Takie zabiegi przynoszą poczucie odnowy i samozadowolenia.

Ale możliwe jest, aby wybrać bezpieczne rozjaśniania włosów. Proponujemy użyć do tego celu królową przypraw – cynamonu. Weźmy pod uwagę w bardziej fragment jego właściwości.

Jak pokazuje praktyka, włosy rozjaśniania cynamonem – jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów, aby twoje włosy piękne i błyszczące. Ta przyprawa jest otrzymywany z kory tropikalnego drzewa wiecznie z rodziny „zatoki”. Cynamon ma dwie odmiany – Cejlon i Chin, z których pierwsza ma bardziej delikatny aromat. Najcenniejszym jest przyprawa z wyspy Sri Lance.

Lightening cynamon włosów może być doskonałą alternatywą dla dowolnych kolorach. Te ostatnie, mimo promocyjnych „slogany” producenci mają na włosach nie jest korzystne efekty. Dlatego rozjaśniania włosów naturalnych środków może przynieść prawdziwą przyjemność, radość i optymalne „zdrowy” wynik. Rozważmy zasady bardziej szczegółowo technologii rdzenia i etapach.

Po pierwsze, przy użyciu naturalnych środków, trzeba być bardzo cierpliwym i bez pośpiechu. Jak dla uzyskania optymalnych rezultatów potrwać kilka podejść.

Po drugie, w każdym przypadku, ich liczba będzie indywidualnie, aby uzyskać pożądany odcień włosów.

Po trzecie, podstawowa procedura musi być dokładnie przestrzegane.

Lightening cynamon włosów przechodzi przez kilka etapów.

Na początkowym etapie ceramicznym lub szklanym naczyniu wymieszać przy pomocy drewnianej łopatki łyżką lub cztery duże łyżki świeżo zmielonego cynamonu i pół szklanki miodu i szklanka odpowiedniej odżywki do włosów. Zabrania się używać do tego celu okuć metalowych. Ponieważ może to powodować reakcję utleniania z otrzymanej mieszaniny. Zostawić sobie do „malowania” na godzinę. W tym czasie umyj włosy.

Drugi etap obejmuje zastosowanie „Paint”. Mokro i trochę obniżone grzebień drewnianą grzebienia podzielony na nici i stosować mieszaniny. Dla uzyskania optymalnych rezultatów, trzeba pilnie i starannie obsłużyć wszystkich pasm. Ale to nie jest zalecany do nacierania „farby” w skórze.

W trzecim etapie owija włosy czepki pod prysznic lub opakowaniu umieszczone na wierzchu ręcznikiem. „Paint” należy pozostawić do optymalnego czasu dla siebie, który nie może być krótszy niż jedna godzina i nie więcej niż trzy. Wybór czasu odbywa się indywidualnie. Po raz pierwszy zaleca się wykonać test, aby zobaczyć, jaki będzie wpływ. Lepiej następnie powtórzyć tę procedurę.

W czwartym etapie usunąć pokrywkę i ręcznika, płukania włosów z ciepłą wodą. Flush głowy muszą tak dokładnie jak to możliwe, aby zmyć wszystkie ziarenka cynamonem. Następny będzie na tyle, aby normalne włosy.

W efekcie, kobieta stanie się właścicielem miękkim, jedwabistym włosem, wyjaśnione dwa lub trzy kolory i owinąć się aura niezwykłe, inspirujące zapach.

Dlatego wyjaśnienie cynamonu włosy – to jest wielki i bezpieczny sposób, aby utworzyć nowy obraz.