866 Shares 3251 views

Jest to konieczne do rymu słowo Anastasia?

Magia poetycki świat jest otwarty dla młodych ludzi w wieku, kiedy uczucia są wciąż świeże i wszystko wydaje się nowe i niezwykłe życie. Kto z nas w tym momencie nie próbowałem pisać wiersze, głównie liryczne? Ale tylko niewielka część młodych poetów, jako dorośli, poezja nadal dać całą swoją siłę. Jest to zrozumiałe, poezja – nie działają tylko sobie, ale także ciężka praca, ma swoje subtelności i niuanse. sam talent nie wystarczy, aby stworzyć dzieło, trzeba znać konkretnych urządzeń literackich. Ale, mając poniósł fiasko w poważnym zakresie literatury, wielu nadal od czasu do czasu, by tak rzec, pisanie jako hobby lub po prostu rymowanych wierszy gratulacje. Dlaczego nie, jeśli chcesz.

Rhyme – klasyczna metoda wersyfikacji

Nawet amator poeta musi wiedzieć, co wierszyk i dlaczego jest to potrzebne w znaki. Nie wdając się w teorię naukową, możemy powiedzieć, że jest to współbrzmienie słów na końcu linii poezji.

Rhyme umownie podzielona na dokładne i niedokładne. Pierwszym z nich jest trudniej odebrać, ale mogą być wykorzystywane do tworzenia piękny wiersz. Nieprecyzyjne rymy są, można powiedzieć od siebie. Jeśli chcesz napisz pozdrowienia lub, na przykład, wysłać wiersz wiadomość tekstową do swojej dziewczyny, nie należy odrzucić. Z tych rymowania wersie może wyglądać bardziej charyzmatyczny. Dokładne wierszyk cechuje zupełny przypadek dźwięków w rymowanych wierszy, podobnie jak to:

Jest rym do słowa Anastasia?

Dokładniej drugi – „zła pogoda”.

Niedokładny rym otrzymuje podobne dźwięki lub dodanie dodatkowych dźwięków w jednej lub kilku liniach. Weźmy ten sam przykład:

Jest rym do słowa Nastya śmieszne? – "Nie prokazte!".

Odpowiednie jako „pasji”. Czy to wszystko? Cóż, „cześć”!

Rymy bardzo droga Nastya, wszystkie są w naszej mocy.

Śmieszne: Nastya „pasta”, pokonywaniu przeciwności,

Spakowałem „bieg” i jadł czyjegoś słodycze.

Dziś Nastia „w kasty”, a jutro będzie „w kolorze”.

Wszyscy jesteśmy na kontraście. Dzisiaj, Nastya, "farba"

A jutro, Anastasia "kvaste". Ale pamiętajcie, nie bezobrazte.

I Nastya odpukać.

To ile niedokładny rym przychodzi na myśl w tym komiksie poematu.

Złota zasada poezji

Doświadczeni poeci wiedzą, że wierszyk powinien być wszędzie, czy to nie powinno być nigdzie indziej. Jest to złota zasada. Jeśli nie podano do słowa wierszyk Nastia, trzeba zmienić z nim wierszyk linia.

I jest to naprawdę potrzebne wierszyk?

A co zrobić, jeśli prawdziwe uczucia nie chce rymować zasadom? Niekoniecznie zbyt dobrze, by zastosować się do nich, ponieważ są one tylko podstawą, z którego można uciec. I czy to naprawdę takie ważne to notorycznie rym do słowa Anastasia? W końcu, nie są puste werset.

Oczywiście, istnieją pewne kanony poezji, ale nie każdy weteran poeta zauważa ich. Poeta-amator, jeśli istnieje pragnienie i inspiracji trzeba stale spróbować swoich sił i nauczyć się znajomości języka, dużo czytania. I, oczywiście, pisanie. Tylko razem z doświadczeniami autora zaprezentuje zdolność do podejmowania rymy.