409 Shares 7591 views

Mithun Chakraborty: A Biography "Disco Dancer"

Mithun Chakraborty – nazwa jest integralną symbolem ery indyjskich kin 1970-1980 roku. Utalentowany aktor udało się nie tylko zdobyć serca indyjskich kobiet, ale także, aby uchwycić je ze swoim uśmiechem. Bilety na filmach z jego udziałem są aktywnie wyprzedane, a na terytorium ZSRR, który miał przyjazne stosunki z indyjskiego przemysłu filmowego.

Więc Mithun Chakraborty. Biografia utalentowany aktor rozpoczął odliczanie 16 czerwca 1950 roku w indyjskim mieście Kalkuta, to gdzie się urodził. Jako uczeń, Mithun był aktywnie zainteresowany w przemyśle filmowym, zajmuje się aktorstwem i nadzieję nauczyć zawodu aktora do perfekcji.

Po szkole, aktor Mithun Chakraborty, którego biografia jest znana wszystkim miłośnikom kina indyjskiego, nadal nie dostał zawodu działania. Stał się uczniem Scottish Church College, po opanowaniu specjalność „Chemia”, a dopiero potem, za zgodą rodziców, zaczął marzyć o karierze aktorskiej.

Jako student Instytutu Filmu i Telewizji w małej miejscowości Pune, Mithun Chakraborty jest całkowicie wchłaniany w świecie sztuki. Zanim jednak, że był Naksalici – organizacja polityczna partia, która jest zaangażowana w przeprowadzanie aktów terrorystycznych na terytorium Indii. Nie ma informacji, zgodnie z którym Mithun Chakraborty uczestniczył w organizacji powstania, które miało miejsce w 1967 roku.

Wydaje się, że przemysł filmowy pomogło aktorowi pozbyć udział w organizacji terrorystycznej. Jednak Mithun Chakraborty, którego biografia ma wiele ciemnych plam, często grożono z jego byłych współpracowników w środowisku naksalici. Na szczęście, nie tłumaczyć ich zagrożenie dla życia.

Chakraborty zadebiutował w kinie w 1976 roku. Jego pierwsze dzieło – „Królewski Hunt” – przyniosła mu nagrodę National Film Awards. Debiut aktora okazała się dość głośno, ale potem następuje spadek i łagodne zapomnienia. Tymczasem więcej ról był w filmografii artysty, tym bardziej Mithun Chakraborty i jego rodzinie grożono z naksalici.

Mithun Chakraborty, którego biografia jest interesujący ze względu na swoje wzloty i upadki, doświadczył nowej fali popularności w latach 1980-1981, przy czym tylko na indyjskie ekrany kin pomniejszanie obrazu „Defender” i „piątka”. Później aktor przypomnieć, że starając się znaleźć własną rolę, w której będzie on wygodny.

W 1982 roku grał Anil Mithun (Jimmy) w filmie "Disco Dancer". Film był tak udany, że znalazła zwolenników nawet w Turcji i Związku Radzieckiego. Dziś, film nazywany jest klasykiem kina indyjskiego. „Dance, Dance” i „Zarzut matki”, a następnie trochę później skonsolidowane status Chakraborty piękną tancerkę.

Jednak najbardziej udanych dzieł aktora z komercyjnego punktu widzenia są „Temple of Love” i „sprawiedliwość”. W 1990 Chakraborty zagrał w filmach akcji, filmy akcji, stopniowo oddala się od kina. powrót pełnoprawnym aktora miała miejsce w 2005 roku, od tamtej pory regularnie występował w dochodowych filmów w Bollywood.

Mithun Chakraborty, którego biografia nie jest jeszcze niedokończone, jest również jednym z największych przedsiębiorstw w Indiach. Ma ponad 250 ról w filmach, ale udaje mu się robić rzeczy własnych firm.