475 Shares 4602 views

dieta kurczak – otwarcie dla mięsożerców

To długo oczekiwane lato – czas wakacji i wypoczynku, słońca i morza. Ale do rzeczy – dodatkowy ciężar zapobiec, aby naprawdę cieszyć się ciepłe słoneczne dni i pokazać się na plaży w bikini. Co jeśli znienawidzonego zmarszczki na brzuchu i bokach nie chciał zostawić na własną rękę, a ty jesteś jego życie nie można sobie wyobrazić bez mięsa? Wydaje się, że nie ma nadziei, ale to jest – dieta kurczak na bardzo długi czas, który jest na liście najbardziej popularnych diet.

Korzystanie z mięsa kurcząt okazały dawno temu, ponieważ jest to jeden z fundamentów prawidłowej i zdrowej diety. Jest szczupły i łatwo przyswajalne. Zawiera dużą liczbę wysokiej jakości białka, witaminy (zwłaszcza B), aminokwasów, soli mineralnych (w tym fosforu, żelaza, selenu, wapnia, miedzi). Ponadto kurczaka wymaga więcej wielonienasyconych kwasów tłuszczowych niż innych. W tym przypadku, zawartość białka w nim jest znacznie wyższa niż zawartość tłuszczu, co pozwala nam zadzwonić kurczak jest naprawdę produkt dietetyczny, – zawartość tłuszczu w mięsie kurcząt nie więcej niż dziesięć procent. Ale na ogół ilość białka jest większy niż dziewięćdziesiąt procent aminokwasów ludzkiego ciała. Zawartość cholesterolu w białego mięsa z kurczaka, który jest podstawą większości diet kurczaka, jest praktycznie zerowa.

Dieta tej diety to połowa kurczaka. Gotowanie kurczaka na różne sposoby, ale dietetycy zalecają wolą gotować i ogień, a od smażenia polecam odmówić.

Ponadto dieta kurczak zawiera zbóż, warzyw i sałatki z nich wytworzonych, wielokrotnego napełniania oleje roślinne, naturalne soki owocowe i warzywne bez dodatku cukrów. W razie potrzeby, można pić codziennie szklankę wytrawnego wina.

Ilości spożywanych kalorii dziennie powinna być zredukowana do jeden tysiąc dwieście. dieta kurczak trwa siedem dni, to stracił około cztery do sześciu kilogramów. Warto zauważyć, że wszystkie siedem dni trzeba będzie zapomnieć o cukru i soli – dodać trochę soli dozwolone tylko gotowe posiłki, a w skrajnych przypadkach.

Jest jeszcze inna wersja diety, która jest oparta na kurczaka. Nazywa się mono- diety, ponieważ w tym czasie nie jest używana tylko jednego produktu – w rzeczywistości, kurczaka, a następnie jedynie białe mięso. Białego mięsa w tuszy jest głównie pierś z kurczaka. Dieta polega na jedzeniu sto, sto trzydzieści gramów gotowanego mięsa na każdym z sześciu posiłków. Piersi kurczaka dieta trwa tylko trzy dni, pozwalając jednocześnie, aby pozbyć się z dwóch lub trzech funtów. Cukier i sól, powinna być wyłączona z pożywienia i picia dopuszcza niesłodzone herbaty oraz roślinnych, kawa, oczyszczonej wody lub mineralnego.

Warto pamiętać, że każdy mono-dieta, nawet zrównoważony, ze względu na zużycie tylko jednego konkretnego produktu może stanowić niewystarczającą liczbę któregokolwiek z wymaganych elementów ciała. Dlatego podczas zachowaniem takiej diety trzeba koniecznie brać multiwitaminy, które mogą zrekompensować niedobór.

dieta kurczak, przeglądy, które są bardzo pozytywne – prawdziwy unikat dla mięsożerców. Że te dni nie może żyć bez mięsa, i przyzwyczaiłem się do tego, że jedzenie dieta dostarcza prawdziwy posiłek, to idealnie pasuje. Zwolennicy jedzenie mięsa zgadzają się, że ten rodzaj diety pozwala przywrócić kilogramów nudnych bez większego moralnego dyskomfortu, a co do zjadacza mięsa nawet jednego dnia bez mięsa lub kiełbasy równoznaczne naprawdę załamania nerwowego. Cóż, nie psuć własnego zdrowia i własnego ciała tłuste kiełbasy i mięsa z grilla – wystarczy zaopatrzyć się w kurczaka, gotować i jeść go z przyjemnością. I dodatkowy ciężar zniknie niemal przez magię.