386 Shares 1925 views

Dlaczego nie uruchomić samochód w zimie?

Dlaczego nie uruchomić samochód – w tej kwestii są zarysowania głowach wielu kierowców w czasie zimnej roku – w szczególności. W szczególności, jeśli jest ogrzewany garaż, te problemy pojawiają się najczęściej. Wystarczy spróbować sobie przypomnieć, ile razy myślisz, dlaczego samochód nie rozpocznie się, gdy rano próbując uruchomić silnik. To strasznie frustrujące, kiedy czas jest bardzo krótki, a koń żelaza nie zamierza pójść gdzieś.

Ale nie pozwól, nienawistnych komentarzy na temat pogody, aby wyrazić swój gniew na samochód i przekleństwo losu. Można poradzić sobie z faktem, dlaczego nie uruchomić samochód, znacznie łatwiejsze. Ważne jest tylko, aby jasno i precyzyjnie działać.

Po pierwsze, trzeba dostać się do wnętrza samochodu. Często zdarza się, że corny drzwi zamarznie w samochodzie. Aby temu zapobiec, trzeba promazyvat ich uszczelki smarem silikonowym. Lub użyć opcji uniwersalnej – spray lub kciukiem ICER specjalnie przystosowane do sprostania wyzwaniom tego typu. Istnieje również kilka zaleceń – można przygotować z wyprzedzeniem czasowym zamka oparzenia wrzątkiem lub ogrzać klucz, a następnie wkładając delikatnie obracać. Albo spróbuj wstrzyknąć trochę alkoholem, podejście to czasami pomaga. Jeśli pod ręką nic nie robi, to jest możliwe, aby uciec się do ostateczności – spróbuj rozgrzać zamku własnego oddechu. Rzadko pomaga, ale to się zdarza.

Tak, w końcu dostał się do wnętrza samochodu, a teraz stara się zrozumieć, dlaczego nie uruchomić samochód w zimie. Dajemy szczegółowe informacje o tym, co zrobić w takiej sytuacji. Nie trzeba włączyć rozrusznik na dłuższy czas – kolejna próba roślina powinna trwać maksymalnie dziesięciu sekund, w przeciwnym razie może łatwo przegrzać.

Przed włączeniem przycisku, pożądane jest, aby spróbować rozgrzać trochę baterii – odtwarzanie muzyki lub światła zamrugał. Oczywiście, istnieje również nadmierna gorliwość nie na miejscu, w przeciwnym razie można łatwo umieścić baterię.

Można włączyć zapłon, ale roślina silnik trochę poczekać, natomiast pompy benzyny pompy paliwowej.

Dlaczego nie uruchomić maszynę przez dłuższy czas, co zrobić w tej sytuacji? W tym przypadku trzeba nacisnąć pedał gazu i obejmują przystawkę – tę procedurę dokładnie będzie wypuszczać żadnych pozostałości spalania, które zatrzymują się tam ze względu na dłuższy poprzednich nieudanych próbach, aby go uruchomić.

W przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów, można spróbować włączyć rozrusznik, ściskając sprzęgło. Po uruchomieniu samochodu jest konieczne, aby nie pozwolić na pedał – w ten sposób uruchomić silnik będzie łatwiej i żywotność skrzyni biegów znacznie wzrośnie.

Przed włączeniem rozrusznika, pożądane jest, aby wyłączyć wszystkie urządzenia elektryczne samochód, aby zminimalizować obciążenie akumulatora.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, spróbuj użyć czegoś nieco bardziej znaczące. Po pierwsze, konieczne jest, aby sprawdzić poziom naładowania baterii, naładuj go lub po prostu zmienić. Można spróbować uruchomić samochód z popychacz – technika często ma wpływ. Często występują problemy z świec zapłonowych – w takim przypadku należy je wymienić lub, jeśli nie ma wymiana, zapalić na gazie.

Jeśli nie pomoże nic, a ty nadal zmagać się z, dlaczego nie uruchomić samochód, a potem masz możliwość w zasadzie jest tylko jeden – wezwać holownik. A gdy przyjdzie, przejdź do stacji paliw – miejmy nadzieję, że pomoże swojego zwierzaka i naprawę. Podobne problemy występują u osób bardzo często, a specjaliści z pewnością rozwikłać, co dokładnie stało się z przyjacielem żelaza.