483 Shares 9015 views

Owczarek niemiecki: plusy i minusy tej rasy

Planujesz kupić owczarka niemieckiego? Wtedy powiemy szczegółowo o tej rasie, w związku z czym będzie można zdecydować dokładnie dla Ciebie, czy nie. Rasa ta została wyprowadzona przez współpracujących i hodowli psów niektóre Gurtovaya Niemcy.

dane zewnętrzne

Teraz porozmawiajmy o tym, co wygląda jak owczarek niemiecki, wady i zalety tej rasy, my również rozważyć.

Zewnętrznie jest to duży pies o sztywnym gęstej sierści, który pasuje ściśle do ciała. Nie podszerstkiem. Grzbiet jest mocny, silny. Oczy średniej wielkości, migdałów. Głowa ma kształt klina ze nie szeroko rozstawione uszy. Nos jest prosty, bez gorbinok, czarnej płata. Według standardów uszach rasy powinien stać prosto i zatrzymać się równolegle.

Owczarek niemiecki: plusy i minusy tej rasy

  • Ten pies jest bardzo inteligentny i lojalny wobec swojego właściciela. We wszystkich kłopotów ona go chronić.
  • Ona bardzo dobrze dogaduje się z dziećmi. Owczarki niemieckie mają wielką przyjemność w graniu z dziećmi, to jest zrozumiałe, że agresja nie mogą być wykonywane.
  • Bezpretensjonalny w żywności.
  • Może ona zawierać w mieszkaniu, jak Owczarek niemiecki nie jest tak duża jak, na przykład, Mastif lub St Bernard.
  • Ten pies ma przyjemny temperament. Ona jest spokój, umiarkowanie zabawny.
  • Owczarek niemiecki jest inny zrównoważony charakter. Tych psów sprawiają wielkich strażników, ochroniarzy. Sporo owczarki niemieckie służby w policji.
  • Pies to mobilna, więc trzeba chodzić kilka razy dziennie i przez długie okresy czasu. Jeśli nie jesteś w stanie poświęcić kilka godzin dziennie na spacer ze swoim psem, to dla ciebie jest to aktywność minus. Kochasz podróże i spacer w parku? Wtedy idealnym partnerem w tej sprawie będzie, oczywiście, Owczarek niemiecki.
  • Pies ten, jak wiadomo, jest wystarczająco duża. Wysokość kłębu to jest około 61 cm, a ciężar – 30 kg. Dlatego podczas aktywnej zabawy z tym nie można wykluczyć, siniaki.

Po rozpatrzeniu, wygląda jak owczarek niemiecki, plusy i minusy aukcji rasy, trzeba poruszyć Innym ważnym punktem – edukacji i szkoleń. Jeśli w trakcie, że błędy zostały dokonane, zachowanie psa może stać się niekontrolowana.

szkolenie

Niemieckie szczenięta Pasterza, zdjęciami, które można zobaczyć poniżej, wygląda bardzo podobne do siebie, ale każdy z nich ma swój własny charakter. Dlatego wybór zwierzaka, przyjrzeć się, jak zachowuje się dziecko: boi i przywiązanie, lub odważne i wesoły. A następnie zdecydować, który z cudownym brył potrzebny.

Od pierwszych dni życia komunikują się ze sobą za dorosłego psa, w przeciwnym razie mogą wystąpić problemy w przyszłości. Szkolenie może rozpocząć trzy miesiące. Należy zwrócić szczególną uwagę na edukację, ponieważ bez niego, można dostać leniwy i agresywnego psa. Owczarek niemiecki – to wspaniała rasa, która ma wiele zalet, ale przynieść te psy potrzebują opieki. W niektórych przypadkach, może potrzebować pomocy wykwalifikowanego koparki psów.

wniosek

Staraliśmy się powiedzieć, najważniejszą rzeczą w tej rasy owczarek niemiecki. Plusy i minusy tego są szczegółowo omówione w artykule, aby można było dokonać właściwego wyboru.

szkocki kot
348 shares 8680 views