632 Shares 3535 views

Pytanie, jak karmić jeża, wziął mnie z zaskoczenia

Jeśli jesteś w domu nie było jeż, oczywiście, problem z nim i „pełne zatrudnienie” na co dzień nie można uniknąć. To nie jest tylko zabawką kolczasty, który rzuca się w kłębek instynktownie, szybko przechodzi nóg w prowadzeniu i wspaniałych prycha. Człowiek jest zawsze odpowiedzialny za naszych braci, więc bez względu na to, co trzeba albo zwierząt trzymanych w niewoli, trzeba dostosować się do wszystkich swoich zachcianek i potrzeb.

Rzadko spotkać człowieka, który utrzymuje się jeż. Może trochę drażliwy jedno zwierzę znalezione w lesie i podniesiony, lub zakupione na rynku drobiu. Nie jest konieczne, aby zorganizować specjalne pułapki zwierzęta w lesie – jego działania, po prostu ich zabić, to będzie dla nich stres. Jednak Internet ma wystarczającą liczbę ciekawych filmów z tych małych zwierząt. Podziwiając je, właściciel pytanie zastanawiający: „Jak i czym karmić jeża”

Kolorowy film promocyjny pokazuje nam, jak jeż ciągnie się na łasce masowych jabłek. Spójrzmy prawdzie w oczy, to jest mit. Jeże są drapieżnikami i jedzą w przyrodzie żab, robaków, Młody Gryzonie, chrząszcze i gąsienice. Dlatego wiedząc taką informację na kolczaste zwierzę, wiele osób pyta doświadczonych właścicieli, co karmić jeża, i zacząć żałować, że skontaktował się z drapieżnikiem.

Oczywiście, jeśli włączysz zdolność i pragnienie, można przynieść jedzenie do naturalnego zwierzęcia robi produkcję małych owadów. Ale to jest nieracjonalne – uruchomić z siatki na motyle. Prędzej czy później znudzi Twojego przedsięwzięcia i będzie szukał sposobów, aby psa dieta poprawnie. W jeże jedzą w domu? Ponieważ są to drapieżniki, nie muszą być tłumaczone na żywności roślinnej i mleka, dając im wybór warzyw i owoców, takich jak papugi. Decyzja ta ostatecznie zakłócać trawienie zwierzęcia, co spowoduje w większości przypadków śmiertelnych.

Dzienna dieta jeże władzy

Co karmić jeża na codzień? Daj mu wątrobę, wołowiny i upewnić się, że ryby. Produkty sprawdzenia świeżości, unikać przejadania się. Świeże mleko jeże powodować biegunkę, więc można dać jogurt w małej ilości. Pożądane jest, aby karmić mięsa nie jest wilgotny, i polać nim trochę wrzącej wody, uratował swojego zwierzaka dla robaków i bakterii chorobotwórczych. Farsz można mieszać z chłodnym jajkiem. Jeże kochać białego chleba i okruchami krakersów z tartych marchwi.

Nie staraj się zrobić urwis dieta blisko żywieniu człowieka. Niewłaściwą dietę (obecność w przypraw do żywności, soli, cukru, środków konserwujących) powstających chorób, jeż się słaby i ponuro. Można stracić swoje zwierzę na zawsze. W jeża Powinno być codziennej diecie.

Właściciele zwierząt wiedzą, że najważniejszą rzeczą w ich treści – prawidłowe odżywianie i higiena. Jeśli masz wystarczająco dużo wiedzy i doświadczenia w opiece nad jeża, to lepiej, aby nie męczyć zwierzęcia i nie myśleć o tym, jak karmić jeża, i zwolnij go w znanym środowisku dla niego. Nie ma sensu, aby zachować jeża w niewoli i przyczynę jego choroby.

Wymagane utrzymać porządek komórek, poidła i Koryta (nie powinno być kilka). Jerzy, podobnie jak inne zwierzęta, muszą być czyste. Miej oko na swoje zdrowie, ponieważ jesteś odpowiedzialny za nimi!