188 Shares 7292 views

Fryzury męskie "Iroquois": trendy XXI wieku

Męska fryzura może powiedzieć wiele o silnej części ludzkości, na przykład o twardym charakterze, nieśmiałości, arogancji czy podejściu do kobiety. Fryzury męskie "Iroquois", które były w szczytowej popularności w latach sześćdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, nie zeszły z Olympus w tych dniach. To prawda, krzyk protestu i agresywności ustąpiły miejsca stylowemu wyborowi.

Nawet dzieciaki grupy średniej przedszkola wiedzą, że Irokezi nosili Indian, a czasami "ostry topór" jest nawet zbudowany na ich głowach, zamykając się w łazience. To prawda, minął wiek "ostrego szczytu", ustępując miejsca na zboczu lub płaskiej górze z nierównym szczytem.

Fryzury męskie "Irokez" współczesna młodzież nauczyła się robić w domu, dobro, które ślinki, żele i wosk są teraz sprzedawane w ogromnych ilościach, podczas gdy w wieku perestroika można było uzyskać tylko od dealerów używanych. Tak, a także farbowanie włosów kolorami , nie ma problemu. Młodzi faceci, którzy chcą ozdobić grzebień 3-5 tonami, robią to ze szczególną przyjemnością, ponieważ koncert rockowy nie może wykonywać bez kakofonii kolorów.

Fryzury męskie "Iroquois" wyglądają świetnie na krótkich włosach, a takie układanie w połączeniu z garniturem jest dozwolone w wielu poważnych firmach. Uczniowie chodzą po placówkach oświatowych z żelem na głowie i podniesionym grzebieniem, a ich wygląd zasługuje na szacunek nie tylko kolegów z klasy, ale także nauczycieli. I jak nie pochwalać dziecko, które troszczy się o siebie, i nie zepsuło kołnierza koszuli z tłustymi nicią i dreadlocksami.

Czasami fryzjerzy są pytani, ile Irokezów znają. Nowoczesna moda ma kilkadziesiąt, ale najczęściej stosuje tylko 3 typy:

  • Klasyczny;
  • Podrygowany;
  • Irokezski Goth.

Wszystkie są wykonane na suchych, przemytych włosach, niektórzy mistrzowie chcą używać suszenia z suszarką do włosów, wstępnie przygotować włosy pianką. W domu męskie fryzury Irokezowe są ułożone tylko za pomocą mocnego mocowania, włącznie z farbą do włosów, i nie ma potrzeby stosowania twarogów i prasowania, jest wystarczająco dużo rąk.

Wytnij whisky, jak to było zrobione w latach perestroika, nie warto. Włosy gładko czesane, szczególnie w obszarze korony. Gotuj według własnego uznania. Jeśli pójdziesz do klubu, możesz go odcieni kolorową pianką, nie przesadzaj jej kolorem.

Ale nie tylko Iroquois są popularne: długie męskie fryzury nigdy nie wyszły z mody i bez ich naturalnej kobiecości. Nie każdy zbliża się do takiej fryzury, ale tylko do tych, którzy mają grube włosy i szeroką twarz, tak długo, jak długie zamki go wizualnie wydłużają. Jeśli włosy są nieposłuszne mężczyźnie, trzeba je ścinać kaskadą i położyć je suszarką do włosów tak, że nici leżą w różnych kierunkach.

Często w żółtej prasie znajdują się męskie fryzury, których nazwy nie odpowiadają obrazowi poczęciowemu. Na przykład klasyczna wersja nie powinna mieć pierścieni, a "wojskowy" być wyrafinowany. Jego brutalność wyraża się na wielu etapach i zaniedbaniu.