126 Shares 8633 views

Rejestracja małżeństwa odbywa się bez ceremonii?

Ślub – proces jest bardzo ważna i kluczowa. Ta uroczystość, która jest zapamiętany na długie lata. Ale niektórzy wolą kierować rejestracji stosunków bez większych ceregieli. Na przykład, znak i przejść od razu na miesiąc miodowy lub restauracji. Nie zawsze i nie każdy ma chęć w urzędzie, aby zorganizować głośny obraz z dużą ilością gości. Na szczęście, mieszkańcy mogą zarejestrować małżeństwo bez ceremonii. Przed zgadzasz się na to, czego potrzebujesz, aby dowiedzieć się więcej o procesie i zważyć plusy-minusy tej opcji.


Główną różnicą

W ogóle, ślub – to małżeństwo między dwojgiem ludzi, a następnie celebracji triumfu. Zazwyczaj wszystkie pary zorganizować spacer które mogą trwać nawet kilka dni. W urzędzie na oczyszczenie z oblubienicy przynieść w ładnym pokoju, osadzona gości, a następnie ją przeczytać, a para umieścić swoje podpisy w specjalnym dokumencie. Jeśli są świadkowie, osoby, też w specjalnej książce malowane. Nowożeńcy powitać gości, a następnie są one podane świadectwo małżeństwa, wykonane niezapomniane zdjęcie, a młode opuszczają salę.

Więc idzie wielki obraz. Rejestracja małżeństwa bez ceremonii jest zazwyczaj prowadzona bez takich ruchów. Przyszłe nowożeńcy prostu udokumentowali swoją zgodę na małżeństwo, a oni otrzymują certyfikat. Ani tłum gości, żadne żywe wrażenia.

Data powołania

Jesteś zainteresowany rejestracją małżeństwa bez ceremonii? Co dzień jest ona prowadzona? Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu. Po tym wszystkim, na pewno zwykłe malowanie i uroczystości odbywają się w różnych momentach.

Generalnie w każdym urzędzie własne przepisy w tej sprawie. Zdarza się, że uroczyste rejestracji, i zazwyczaj odbywa się w tych samych dniach. Dlatego wystarczy zapytać o dniach uroczystości w organizacji w swoim mieście.

Z reguły netorzhestvennaya obraz będzie na płycie. I najprawdopodobniej będzie to w tej samej listy, który jest wykorzystywany do celów urzędowej rejestracji małżeństwa. Tylko w pierwszym przypadku, proces ten ma znacznie mniej czasu.

Jednak w niektórych przypadkach, można zauważyć, że rejestracja małżeństwa bez ceremonii, która odbyła się w tym tygodniu, a ślub z uroczystości w urzędzie powoływany na weekend i piątek. W zasadzie reguły trzeba wiedzieć w szkole w Twoim mieście. Wszędzie ich zamówienia.

dokumenty

Rejestracja małżeństwa bez ceremonii wymaga uprzedniej stosowania małżonków w specjalnym miejscu. Proces ten, jak już zostało powiedziane, w dokładnie taki sam sposób, jak w przypadku organizacji obchodów. Trzeba zebrać kilka dokumentów, a następnie przedstawić je do rejestratora. zabrać ze sobą:

  • paszport cywilnego;
  • Oświadczenie (należy wypełnić w recepcji);
  • dowód uiszczenia opłaty rejestracyjnej (350 rubli w Rosji);
  • papiery rozwodowe (jeśli ktoś już był żonaty wcześniej).

To wszystko. Z tej listy trzeba iść do rejestratora i ubiegać się o malarstwie. Zapytacie, jaki rodzaj zapisu chcesz: gali czy nie. Następnie, powiedzieć dzień, w którym przypisać obraz. W przypadku braku miejsc trzeba przenieść imprezę – będzie oferowane następny dostępny dzień. Po uzgodnieniu ślubem, można po prostu czekać na „Dzień X”.

Ile kontakt

Czy jesteś zainteresowany rejestracją małżeństwa bez ceremonii? Termin składania wniosku do rejestratora też trzeba wiedzieć. Rzeczywiście, ten punkt powinien być wzięty pod uwagę Brac, tak aby mogły one ustalić termin malowania.

W tym momencie można użyć kolejkę elektroniczny do rejestratora. Tworzą bardzo 6 miesięcy przed ślubem. A w ogóle, jak pokazuje praktyka, wskazane jest, aby przyjść z wnioskiem o 1,5-2 miesięcy przed planowanym ślubem.

Z reguły rejestracji małżeństwa bez ceremonii (pokazano zdjęcie), który został nominowany do sześciu miesięcy, musi zostać potwierdzona 2 miesiące w przyszłości nowożeńców. Wystarczy zadzwonić i poinformować, że nie odwołać ceremonię. Lepiej przyjść sam do rejestratora. Należy pamiętać, że nie wszystkie instytucje takie zasady. Potwierdzenie gdzieś jest konieczne przeprowadzenie na tydzień przed ślubem, w niektórych miejscach nie ma miejsca.

wcześnie zachowanie

zadowolony, że nie mają w niektórych przypadkach. Kiedy trzymać wczesną rejestrację małżeństwa bez ceremonii? W ciąży, panna młoda – to najczęstszy scenariusz. Kobieta powinna złożyć do rejestratora zaświadczenie o ciekawym położeniu malowaniem przyspieszone. Twój związek, mogą zarejestrować się w około tydzień, lub bezpośrednio. To wszystko zależy od rejestratora.

I wczesne obrazy w przypadku poważnej choroby jednego z przyszłych małżonków. Długie wyjazdy do pracy – inną opcję dla szybkich stosunków rejestracyjnych. W uroczystej malowania to nie jest. Ostatnie chwile są rejestrowane w urzędzie stanu cywilnego, to narodziny dziecka stawu. Jeśli złożyć świadectwo urodzenia dziecka, która urodziła niedawno, relacje z ojcem / matką dziecka przyciągnie do przodu. Być może to jest główną zaletą braku oficjalnej części.

Proces

Jesteś zainteresowany rejestracją małżeństwa bez ceremonii? Jak to wydarzenie? Został on powiedział, że nie ma „szum” w pobliżu para nie będzie. W wyznaczonym dniu i czasie, para musi przyjść do urzędu stanu cywilnego z ich paszportów. Następnie zostaniesz zaproszony do specjalnego małego biura (zwykle punkt podawania wspólnym oświadczeniem). Będziesz mieć specjalny dokument z informacjami na temat przyszłego małżonka i ty. Tam sprawdzenia zgodności z informacjami i naprawdę umieścić podpis w odpowiednim miejscu. Twoja pasja robi to samo.

Następne będą musieli poczekać trochę dłużej. Będziesz sporządzenia aktu małżeństwa (po check paszportu) i będzie mu dana. Plus, jeśli znajduje się pierścień, a ty je przyniósł, będzie można umieścić dekorację danych na żądanie człowieka, prowadzenie rejestracji małżeństwa. To wszystko. Teraz, gdy para opuściła biuro rejestru, będzie zawarli związek małżeński.

funkcje

Kilka ciekawych cech jaka jest nasza dzisiejsza impreza. Po rejestracji małżeństwa bez ceremonii (w Moskwie lub w jakimkolwiek innym mieście) – to nie jest najbardziej rzadkie. Co należy wiedzieć przed zgodzić się na coś takiego?

Po pierwsze, nie można zabrać ze sobą tłum gości. Gabinet, w którym można zarejestrować małżeństwa, trochę. I tam są zazwyczaj dozwolone tylko para i fotograf. Ale świadkowie trudno znieść. Nawet rodzice nie mogą zobaczyć proces.

Po drugie, nie trzeba będzie zaplanować uroczystość. Nawet garnitur i sukienka są opcjonalne. Najważniejsze, że jesteś w posiadaniu paszportu.

Po trzecie, jak pokazuje praktyka, bez malowania uroczystości zazwyczaj odbywa się w dni powszednie. A to oznacza, że można zarejestrować związek z pasją, na przykład podczas przerwy obiadowej w pracy. Bardzo wygodne dla tych, którzy są przyzwyczajeni, aby zaoszczędzić czas.

zalety

Oczywiście, nasz obecny proces ma swoje plusy i minusy. Musimy zacząć od pozytywów. Po rejestracji małżeństwa bez ceremonii pojawia się we współczesnym świecie dość często.

Po pierwsze, jak już zostało powiedziane, nie będzie trzeba zadzwonić tłum gości. Jeśli chcesz, członkowie rodziny mogą na ciebie czekać w poczekalni lub w pobliżu urzędu stanu cywilnego. Niektóre pary nawet potajemnie malowane i bliscy po prostu umieścić na popularności.

Po drugie, nie jest rejestracja związek przedwczesnego.

Po trzecie, minimalne koszty uroczystości. Płacisz tylko opłaty państwa, które aktualnie kwota 350 rubli (każdy przyszły małżonek) w Rosji.

Po czwarte, czas spędzony. Rejestracja bez obchodów odbędzie się szybciej niż z hałaśliwego świętowania.

braki

Niestety, wady w tym procesie, również mają miejsce. oni są tylko niektóre nieistotne. Wesele, wiele wiąże się z triumfu. W związku z powyższym, wszyscy chcą go zapamiętać. Ale to nie do końca uda bez uroczystych stosunków dekoracji.

malowane również bez okazji – nudne i słabe wydarzenie. I jest mało prawdopodobne, aby przynieść wiele pozytywnych emocji dla Ciebie i Twoich bliskich. Wielu rodziców reaguje negatywnie na co ich dzieci zdecydowały się cicho i spokojnie zarejestrować związek bez większych ceregieli.

W ogóle, malowanie bez wypoczynku pozbawione otoczenia i wzruszające. Tak, i być obecny przy jej krewni zazwyczaj nie są dozwolone. To właśnie te punkty należy pamiętać, jeśli zdecydujesz się wydać formalną relacji bez świętowania.