592 Shares 7028 views

Okrągły hak jarzmo: system master class

W ostatnich latach, okrągły karczek w modzie. Szydełka lub druty jej wielu szwaczka. Ten piękny i niezwykły, a co najważniejsze – bardzo wyjątkowy, jeśli uczynić je własnymi rękami.

źródła inspiracji

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że znalezienie piękny wzór dla kokietka łatwe. każdy fachowiec w systemach zbiórki, ale mają serwetki i obrusy rundę. Biorąc udział stamtąd można dostać całkowicie oryginalny kawałek dla nowej sukience lub bluzce.

Również dzisiaj modne dzianiny szaty motywów. Okrągłe lub kwadratowe elementy, takie jak puzzle, łatwa do złożenia w różnych formach, w tym rejestracji okrągłego jarzma.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że runda szydełka jarzmo zawsze zaczyna się od szyi, aby rozwinąć w internecie jest o wiele łatwiejsze niż wąskie. Konieczne jest, aby upewnić się, że nie jest ona silnie zjeżył. Uniknąć ten przykry efekt pomaga ścisłe przestrzeganie wzoru, w którym wykończone tkaniny powinny być w tej samej płaszczyźnie lub krawędź lekko pociągnął z powrotem do miski. Ale znacznie zaostrzyć nie jest konieczne, ponieważ może wówczas ograniczyć ruch rąk w gotowej odzieży.

Proste szydełka okrągłe jarzmo

strój szydełka z okrągłym jarzmem jest łatwe. Aby rozpocząć, należy pamiętać podstaw dziania, w których wzory oparte są na przemian szwów i kolumnę z SC.

Zbieramy łańcucha pętli powietrza. Jego długość może być nieco mniejsza niż otwór na usta, jak dalej tkania nieznacznie zwiększyć rozmiar płótna. Zaczynamy na drutach pierwszy wiersz kolumny z sc, przekazując każdemu z nich w pętli wybieranego łańcucha. Drugi wiersz jest z dzianiny podobnie, ale jest to już konieczne, aby dodać kilka pętli, provyazyvaya je z jednego punktu.

W trzecim rzędzie kolumn, na przemian z SC a 2-3 pętli powietrza. W tym przypadku, kolumny nie są provyazyvayutsya każdą pętlę poprzedniego rzędu, oraz 2-3. To tak, jakby element schab dziewiarskich. Czwarty i piąty rzędy kolumn z powrotem dzianiny sc, nie zapominając dodać pętle na płótno staje się okrągły w samolocie.

Dzianie jest kontynuowane aż do uzyskania pożądanej wielkości. Gdy runda szydełka jarzmo vyvyazana master-class na tworzeniu której opisaliśmy, dno to zacznie dziać w sieci bazowej, od której następnie tworzy gotowe ubrania.

Kokietka z „choinek”

Piękne okrągłe jarzmo szydełka dzianiny kręgu nieco zmodyfikowany wzór popularnego „fan”. Zbieramy łańcuch powietrzu pętle wielokrotność pięciu (plus dwie pętle do podnoszenia). W dwunastym od krawędzi kolumny pętli provyazyvaem z SC. Ponadto zrobić pętlę anteny 3 i 5 łańcucha pierwszego rzędu dzianiny „wachlarz” według schematu: w 2 kolumnie nakida 2 obiegu powietrza, sc 2 kolumny. Dalej – 3 pętla powietrza, kolumna o SC w piątym pętli z „wachlarz”. Kontynuujemy dziewiarskich do krawędzi.

Drugi rząd rozpocząć zniesienie dwóch pętli powietrza. W miejscu, gdzie nie było fanów, nadal drutach w każdym rzędzie. Ale gdzie był post z sc sprawiają, że konstrukcja szwów – trzy razy na trzech zawiasach. W tej formie łuku, którego podstawa znajduje się dokładnie na szczycie jednej kolumnie. We wszystkich następujących rzędów tworzą łuki będzie służyć jako podstawa dla tego samego łuku.

Ulepszony internetowej występuje dodając liczbę kolumn w jednym sc „fan” po określonej liczbie wierszy. Tak więc, okrągły karczek, hak powyżej związanych węższy niż na dole, będzie miło pójść i wziąć odpowiedni kształt na ciele w przyszłości.

filety róże

Polędwica dziewiarskich – jeden z najbardziej popularnych technik. To pozwala na tworzenie zaawansowanych projektów, a nawet narracyjne obrazy. Nie jest zatem zaskoczeniem, że to nie jest przekazywana przez tą techniką i szydełka okrągłego jarzma.

Należy zauważyć, że okrągły kształt jest polędwica dziewiarskich – pewien poziom umiejętności, co nie zawsze jest dostępny dla początkujących craftswomen. Ale jeśli trochę trening i zrozumieć zasady filetów dziewiarskich, ale to nic wielkiego.

Polędwica flirt z róż nie zmieścić się w kręgu i całej sieci. Dlatego należy zapewnić, że wewnętrzna strona jej organicznie dopełniają. Zewnętrzna krawędź jest to wymagane z „zacienione” komórek. Umożliwi to wyraźniejszy kształt tej części produktu.

Jeśli masz pewne umiejętności w sztuce dziania lędźwi, a następnie powtórzyć wzoru zaproponowanego w piwnicy. Tylko dla najlepszych jego pierwszy ruch na papierze książce ćwiczenia i dzieli się na komórki (5 x 5), tak aby nie stracić w tym procesie.

Dziania dołu ku górze

Proponowany schemat hakiem jarzmo dla dziewczynek nie pasuje jak wcześniej opisano, do gardła, i vice versa. To całe „skórka”. Jej drugi film – liczba pętli w nim nie zmienia. Wynik jest dość dmuchany rękawy i szeroki dekolt, który może później być lekko ciągnąć wstążki satynowe lub dekoracyjnego kręgowy.

Schemat jest prosty do zrozumienia, więc nie będę go opisać w szczegółach, ale tylko analizować najtrudniejsze chwile. Drugi rząd diagramie przedstawiony wspaniałe kolumny, które są wyznaczone jakby informacji dwa wsporniki. Dopasować go prosta: wyjąć kolumnę sc nie provyazyvaya podjąć kolejną sc i powtórzyć tę samą czynność. W rezultacie, hak jest kilka pętle, które wiążą wszystko razem.

Skrzyżowane kolumn SC jest bardzo proste: kolumna druga dzianina, wracając do 1 pętlę z powrotem do poprzedniego rzędu. I najtrudniejszy czas – bar, popcorn. Dzianiny jako wentylator czterech kolumn sc usunąć zaczep i pominąć w pierwszej pętli otrzymanego wentylatora, pętli chwytającego i pracy provyazyvaem je razem.

strój dla dziecka

Kolejny model został skonstruowany w oparciu o dość ciekawy wzór, dziania zaczyna się od szyi. W co trzeciej pętli podstawy anteny z pętli na przemian do 5 barów w SC i pico 5 pętli powietrza. Seria obok mieszczą się w szachownicę: Pico dzianiny sc 5 kolumn, a w trzeciej pętli poprzedniego wentylatora do Pico.

Ulepszony internetowej następuje poprzez dodanie 2 kolumny z nakida głównego wentylatora. Należy zauważyć, że ten wzór wygląda imponująco na stosunkowo grubej przędzy. Przędza „Iris” dla tego typu nie pasuje, ponieważ są one cienkie i trzeba robić na drutach dużo więcej wierszy niż grubej przędzy.

Ponadto, bardzo sukienka pasuje ten sam wzór, ale model ten zapewnia małą wstawianie kolumn bez nakida które pasują natychmiast jarzmo. Jego szerokość nie jest bardzo duży. Zacznij drutach wzór może być o linii talii zawyżonej. długość spódnicy jest do osobistych preferencji.

Coquette motywów

Nie mniej popularne techniki na szydełku – tworzyć produkty motywów. Nie jest konieczne, aby wykonać je w określony sposób, po prostu wystarczy, aby projektować i budować przyszłość kokietka.

Najlepiej nadaje się do tego celu i motywów osiem rundy. Knitting Crochet okrągłe jarzmo, które systemy są różne, zaczyna się od jednego kwiatka. Uzyskanie 10 pętli powietrza i podłączyć pierścień. Dalej dziać z barów 8 nakida 3-5 szwów pomiędzy nimi. W następnym rzędzie składa się z kolumny o SC – 5 pod każdym łuku. Wtedy inny o tej samej liczbie kolumn z powietrzem pętle pomiędzy grupami. W końcu, to odwraca się kwiatem, który jest podstawą kokietka.

Warianty użyciu jarzmo

Piękne i modne okrągłe jarzmo, szydełka podłączony w domu, może być stosowany w różnych modelach ubrania. Najczęściej jest to kawałek z dzianiny bluzki, sukienki i topy. Dobrze nadają się do odzieży dziecięcej.

Jeszcze bardziej interesujący kokietka wygląd jako dodatek do lub szydełkowane rzeczy. Jeśli masz zamiar uszyć sundress, sukienkę czy bluzkę, warto ozdobić je z koronki jarzma. W ten sposób te ubrania elegancji i sprawiają, że oryginalne i niepowtarzalne.