698 Shares 6684 views

Kino „Babilon”, harmonogram Omsk, adres strony internetowej

Film Center „Babel” (Omsk) jest jednym z największych teatrów w mieście. Nie można tylko oglądać filmy, ale także odpocząć.

Historia kina

„Babilon” (Omsk), nie otworzył zbyt dawno temu. Jednakże, począwszy od pierwszego dnia zwrócił miłośników filmu ładne pokoje, wygodne krzesła, a opracowane ceny moczenie infrastruktoroy. Film Center urodziny obchodził 20 maja 2010. Kino ma 484 miejsc siedzących. Goście mogą wybrać jeden z 8 dobrze wyposażonych pokojach z. Bardzo często w centrum kinowym organizuje szereg festiwali, konkursów i festiwali, kostium show.

lokalizacja

Kino „Babilon” (Omsk) osiedlili się w centrum rozrywki „Europark” na Buchholz Square. Adres – ulica Lermontow, 2. Wcześniej był to budynek stacji rzeka .. A teraz jest jednym z ulubionych miejsc Omsk. W pobliżu centrum rozrywki obszar na spacery, kilka sklepów z ubraniami i żywnością, słynny Omsk Ball – ogromne rzeźby w kształcie kuli. W drodze do kina w lecie można jeździć na łodzi. Nie daleko dworca urzędy rzeka, gdzie rozpocząć swoje przywiązanie do łodzi motorowych. Zazwyczaj, lot trwa godzinę.

sprzęt teatr

Jak wspomniano powyżej, w centrum Kinowy „Babylon” (Omsk), 8 kin. Każdy z nich miękkie krzesła z podłokietnikami i wygodnym miejscem do siedzenia. Oprócz wygody, możliwe jest, aby zwrócić uwagę na komfort oglądania filmów. doskonała jakość dźwięku. 4 pokoje z 8 stoi nowoczesny sprzęt wysokiej jakości z Belgii „Barco” w salach 2 – sprzęt włoski „Victoria”. Systemy te mają panele akustyczne, które zapewniają bardziej przyjemne oglądania filmów. W hali o szerokości nawy, dzięki czemu nie naciskać podczas rozmowy lub po wyjściu. Kroki są podświetlane dla zwiedzających w razie potrzeby bez problemu może opuścić pokój w ciemności.

infrastruktura Film Center

W centrum filmu ma wynik elektronicznego i kilka banków. Bilety można nabyć bardzo wygodny. Możliwość rezerwacji biletów z wyprzedzeniem jest zdecydowanie duży kino plus „Babilon” (Omsk). Poczekaj na początek filmu może być w lokalnej kawiarni, która oferuje piękne widoki na rzece Irtysz i OM. Przed sesją można kupić popcorn w barze kinowym. Jest przygotowany z naturalnego oleju kokosowego. Wygodne krzesła i kanapy, przestronne pokoje sprawiają, że czekać przyjemny sesji. poczekalnia jest urządzony w specjalnym stylu kinomatograficheskom. Są stoły i postiteley wygoda.

W pobliżu budynku teatru jest duży parking. Transport publiczny w odległości spaceru od kinie „Babylon” (Omsk).

strona firmowa

strona teatr ułatwia poruszanie się w doborze filmu. Na niej można znaleźć wszystkie informacje: adres, numer telefonu, rezerwacja telefonu. szybko i łatwo z nim pracować. Można również znaleźć informacje na temat trwających w kinowej meroyapriyatiyah, jak również niektóre z aktualnościami ze świata filmu i sztuki. Ponadto, nie ma wszystkie niezbędne informacje dla posiadaczy kart klubowych. Nawiasem mówiąc, „Babilon” (Omsk) słynie z akcji. Bardzo często występują ogromne zniżki na dzień lub w nocy sesji, a także zniżki dla studentów. Dlatego „Babilon” (Omsk) – Teatr (Opinie potwierdzić), który jest bardzo popularny wśród młodzieży Omsk. Ponadto, istnieją karty klubowe. Ich właściciele korzystają z przywilejów przy rezerwacji i zakupie biletów.

Na stronie internetowej regularnie przeprowadzane sondaże i zagłosuj na zwiedzających. Zatem związek odwrotny. Ponadto, każdy użytkownik może zostawić opinię o tym lub tamtym filmie.

Recenzje centrum filmowego

„Babilon” (Omsk) – kino, które Opinie główną masę pozytywnej. Odwiedzający wyrażone, że w filmie jest bardzo uprzejmy personel i kasjerów. Wśród zalet zauważyć małe kino Kwota: tworzy poczucie meble komfort, wygoda, domu. Klienci mówią, że „Babilon”, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz jest bardzo zadbane, czyste we wszystkich obszarach. Nawiasem mówiąc, wszyscy pracownicy kina ubrani w specjalne uniformy, mogą zawsze poprosić o pomoc w razie potrzeby.

Oczywiście, opinie – to subiektywna sprawa. Dlatego możemy znaleźć wśród negatywne komentarze i takie: niewygodnych krzesłach, małych pokojach, małych ekranach. Niektórzy użytkownicy również pamiętać, że ekrany są ustalone zbyt wysokie, więc uważaj pierwsza seria nie jest bardzo wygodne. Pewności, postarać się o długą serię. Jeśli chodzi o miejsca, są one wyposażone w zagłówki i podłokietniki. Jednak oparcie naprawdę nie jest regulowany, co może powodować pewne niedogodności.

Jednak główną zaletą Centrum Filmowego – zapasów i niskich cenach, z których każdy jest połączony z przyzwoitą obsługę. Przed rozpoczęciem filmu jest gdzie zjeść, odpocząć. Wszystko utrzymane w możliwie najlepszy sposób. Jakość obrazu i dźwięku jest również na wysokim poziomie.

Goście często mówią jako romantyczny lokalizacji kinowej spot Babylon. Omsk – miasto, w którym dwie rzeki scalić, a z okien kawiarni tylko widziałem tego pięknego miejsca. Spacer przed i po sesji jest naprawdę bardzo przyjemne.

kino lekcji

Harmonogram dopuszczenie do nowych filmów, przyczep, opisy filmów można znaleźć na stronie internetowej firmy lub telefonicznie, aby dowiedzieć się. Co do zasady, harmonogram zmienia się każdego dnia. Odbywa się to tak, że różne filmy zostały pokazane w różnych pomieszczeniach i przy różnych czasach. Następnie każdy widz może wybrać najbardziej dogodny sesji. Harmonogram określonymi z góry na cały tydzień.

Tak więc, idąc do kina – to świetny pomysł na romantyczną randkę, rodzinne wakacje lub długo oczekiwanego spotkania z przyjaciółmi. Tutaj można również udać się z dzieckiem, aby zobaczyć nowe kreskówki. Najważniejsze jest to, aby zaopatrzyć się w dobry nastrój i wybrać naprawdę wartościowego filmu. site kino zawsze będzie ci w tym pomóc, nie wahaj się.

Wielki i ładny widok, i wspaniałe doświadczenie!