446 Shares 5977 views

Świeże krok – wypełniacz na tacy cat: Produkt Opis

Jeśli mieszka w domu kota lub kota, obudowa zapachy warunkiem. Ale jeśli używasz wysokiej jakości wypełniacz na tacy domowych, to kłopotów można uniknąć. Jednym z najlepszych sposobów takiego planu jest rozpoznawana jako Fresh Step – wypełniacz, który rozwija się w USA firmy Clorox. Od 1984 roku marka regularnie integruje najnowszą technologię naukową do swoich produktów, aby w mieszkaniu panował świeżość i futrzany przyjaciel pozostawał zadowolony i szczęśliwy. A dziś, znak towarowy nadal ulepszać swoje produkty, opracowanie bryły wypełniacza lub dodawanie konwencjonalnego węglem aktywnym, który monitoruje nieprzyjemnych zapachów.

Cechy produktu „Fresh Step”

Wypełniacz kotek miotu Świeże kroku jest dostępna w trzech wersjach: bryłek, żelu krzemionkowego i absorbentu. Każda z tych form charakteryzuje pioruna odświeżania powietrza. W tym przypadku, żaden z istniejących „Fresh Step” rodzaju wypełniacza nie zawiera pojedynczą substancję chemiczną, która może mieć negatywny wpływ na środowisko. Doskonały efekt eliminacji smaku osiąga się kryształy, które wchłaniają i zamykające mocz kota.

Świeże krok – wypełniacz, jeden trehkilogrammovaya opakowania, która jest zdolna do absorbowania płynu w około dziewięciu litrów. Wygląd i strukturę produkt jest wysokiej jakości biały lub niebieskie granulki gliny. Po namoczeniu one rozprzestrzeniać zapach w mieszkaniu, jak ten, który pozostawia za odświeżacz powietrza oznaczony „Sea świeżość”.

Ważną cechą jest fakt, że granulki charakteryzują się niską wagą i nie podnosi pył, gdy zwierzę próbuje pogrzebać ich odchody. Świeże Etap (wypełniacz) zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, które wywołują nieprzyjemny zapach. Stany Zjednoczone opatentowane formuły, która eliminuje przyczynę powstawania złego zapachu. Technologia ta jest szeroko stosowana w rozwoju wypełniacz tac Świeże etapie.

Zastosowanie wypełniacza

Taca, której kot idzie do toalety, trzeba wypełnić ziarna „Fresh Step” przez pięć lub sześć centymetrów. Jeżeli dom jest domem dla więcej niż jednego zwierzęcia, a wszystkie zwierzęta są jedna toaleta, wypełniacz trzeba wlać trochę więcej. Odpady stałe zaleca się oczyścić cały czas, a także gruntowna wymiana zawartości toalety mogą być przeprowadzane co dziesięć dni. Jedyny warunek – codziennie, ważne jest, aby mieszać świeży etapu (wypełniacza), aby uniknąć toalety w dolnej części zawiesiny, która jest bardzo długo nie wysycha.

Zabrania się wyrzucać stosowanym narzędziem w łazience.

Opis bryły wypełniacza

Grudki żwirek Fresh Step wykonany jest na bazie gliny. W tych miejscach wilgoć dostaje substancja tworzy grudki, a reszta jest produkt suchy. W związku z tym nic nie przykleja kocie łapy, są czyste, a dom nie jest rozłożona granulki. I właściciel to sprawia, że możliwe, aby zawsze kontrolować czystość tacy. Ten rodzaj wypełniacza składa się z węgla aktywnego, co uniemożliwia tworzenie się złych zapachy, środki dezynfekujące, i różne dodatki.

Chłonny typu „Fresh Step”

Absorbent kot świeży wypełniacz Etap (gliny) nazywana jest także „Trzy kontrola”. Opiera się ona także glinę, a nie mniej skuteczne niż w poprzednich gatunków ciecz absorbuje i usuwa zapachy. Świeże Etap Clay na podstawie szczególnej formuły, a którego celem jest wyeliminowanie obcego zapach. Struktura tego typu granulek wypełniacza składa się z trzech rodzajów: niebieski, szary i zielony. Pierwszy wchłonąć płyn, drugi przeznaczony wydzielać zapach podczas zwilżania, a trzecie zadanie – neutralizacji trwałe i ostry zapach odchodów kotów.

Do produkcji „triple kontroli” używa rzadko odmiana „Mohler” nieorganiczny, który charakteryzuje się masę i wyższy absorpcji. Świeże Etap glina jest w stanie wchłonąć ilość płynu, która jest trzy razy początkową objętość wypełniacza.

Wypełniacza w postaci kryształów

W wierszu amerykańskiego producenta, istnieje również żwirek Fresh Step Crystals – wygląd żel krzemionkowy. Tego typu opiera się na piasku krzemionkowego i charakteryzuje się silnych właściwości chłonnych. Jeden średni opakowanie 1,8 kg kota wystarcza na jeden miesiąc. Wypełniacz składa się z przezroczystych kryształów blade i nabywania żółte zabarwienie na Stosowane. Jest to zarówno wezwanie do zapewnienia, że środek wymiany.

Nawet jeśli używamy Fresh Step Crystals przez kilka dni, nie można się martwić o złe rzeczy pachną. Po wstrzyknięciu do gleby taki wypełniacz rozkłada się nieszkodliwe elementów.

Z ludzkiej jamie ustnej

Większość właścicieli zwierząt futerkowych jest zalecana do korzystania z pojazdu wyłącznie do WC Fresh Step. Wszyscy ci, którzy używają lub wykorzystywane są spełnione. Właściciele nawet powiedzieć, że jeśli chcesz zostawić kota lub kota w domu kilka dni, można wypełnić wypełniacz w podajniku i nie martwić się, że po powrocie do mieszkania będzie panował nieprzyjemny zapach. Nic takiego się nie stanie.

Ludzie mówią, a co ich zwierzęta, takie jak „Fresh Step”. Są szczęśliwi, aby przejść na tacach są wypełnione takich substancji. Ich nogi są zawsze czyste, a koty nie plami meble i podłogi.