386 Shares 1116 views

Jak zemsty na człowieku, który obraził i upokorzony

Być może, moralność chrześcijańska i duchowość, jeśli staną się one częścią człowieka świata, nauczył go o przebaczenie i miłość. Jednak święci wśród nas trochę, a czasami musimy poważnie pomyśleć o tym, jak zemścić się na osobie wyrządzoną zniewagę nas lub naszych bliskich. A czasem chęć wrócić jest tak silny, że napędza wszystkie działania, wszystkie myśli. Na takiej tęsknoty za Retribution pisać powieści, strzelać filmy. I w wielu narodowych tradycji i zwyczajów zemsty lub waśni krwi – obowiązkowym atrybutem koncepcji rodziny lub osobistego honoru.

Jednak nie ostrzyć noże i rewolwery opłatę. W pierwszej kolejności, a nie w to jest temperament i charakter, ale rosyjska mentalność cechuje spokój i zdolność do zrozumienia i przebaczenia. A po drugie, nie chcemy nasze poszukiwania sposobów, aby zemścić się na osobie nas obraził, doprowadziły nas do stacji dokującej, lub co gorsza – więzienia. Dlatego wszystkie brutalne metody i działania powinny zostać wprowadzone do natychmiastowego odpoczynku. Nawet nie myśl, aby zemścić się przemocy – to jest prawdopodobne, że cierpi na tym w pierwszej kolejności, ty, sprawca.

Pierwsza rada, jaką można podać – jest, nieważne jak banalnie to brzmi, spróbuj zrozumieć. On nie ma na celu ochrony swojego wroga, a następnie zachować wewnętrzny spokój. Nie należy nadstawić drugi policzek, ale obsesyjne myśli o tym, jak zemścić się na człowieku, niszcząc pierwsze wykroczenie. Tak, oczywiście, zdarzają się sytuacje, gdy jest to niemożliwe, aby oddać honor, zasady, dumę. A kiedy liczy nie można oczekiwać sprawiedliwości lub Supreme. Ale wciąż … Jeśli myślisz o tym, jak zemścić się na osoby za przestępstwo, spróbuj najpierw zrozumieć, co kieruje. Może obronił samoocenę, jest możliwe, że coś się wydarzyło w jego życiu, a on cię obraził nieumyślnie. Pomyśl o prostej prawdzie: każdy złoczyńca ukrywa ofiary. Czy uważasz, że twój oprawca – wcielony diabeł, ale w rzeczywistości jest tylko słaby, podatny człowiek. W tym, jak we wszystkim, w przypadku małych i dużych kłopotów.

Z tym, nawiasem mówiąc, jest podłączony, a druga płyta. Wciąż myśli jak zemścić się na człowieku, który Skrzywdzeni i poniżeni? Pokaż mu, że można zobaczyć jego słabości i podatności. Może on próbuje stworzyć atmosferę strachu i ucisku innych. A fakt, że ktoś nie boi, a pożałujesz, byłaby najlepsza zemsta. Po odpust zniszczy całe psychologiczny „i wzmocnienie murów obronnych.” Zatem sprawca zostanie automatycznie w słabych i pokrzywdzonych.

Wraz z rozwojem wirtualnej przestrzeni można zaobserwować, Często, nie wiedząc, jak się zemścić na osobie, która spowodowała szkodę lub ból, ludzie przelewać swoje emocje w internecie. Zanim jednak takiego kroku chcielibyśmy ostrzec. Tylko niewtajemniczonych wydaje się, że on może pisać o wszystkim jego sprawcy on myśli, podanie swoich danych osobowych, a odbędzie się odwetu. W rzeczywistości takie działania może zaszkodzić nie tylko i nie tyle na jego reputacji jak ty. Po tym wszystkim, za publikację zniesławienia za obrazę honoru i godności osobnym artykule. I może się okazać, że w celu zemsty, wystarczy przynieść na głowę jego dalszych problemów. Więc należy być ostrożnym i działać tylko w granicach prawa. I pamiętaj: Revenge – danie, które powinny być podawane na zimno. W ferworze emocji nie ma potrzeby podejmować żadnych działań, ponieważ mogą obrócić się przeciwko tobie same.