550 Shares 1081 views

Telefony Mini: powrót do starych nawyków

Podczas oglądania programu telewizyjnego, a następnie można znaleźć reklamy telefonu komórkowego. Każdy producent stara się zaskoczyć klientowi więcej niż jego konkurent: duży rozmiar, obecność setek tysięcy aplikacji, kompatybilność z innymi gadżety i więcej. Co to prowadzić? tabletki o przedłużonym uwalnianiu i ogromne gigantyczne maszyny już zrodził ogromną liczbę dowcipów i komik w swoim adresem. Od dawna bardzo niewiele osób interesuje się, że liczba obsługiwanych aplikacji przekroczyła sto tysięcy. Co najważniejsze, co właściciele są zadowoleni z dzisiejszych smartfonów – krótka żywotność baterii i, oczywiście, koszty niebotyczne.

pamiętając o przeszłości

Zmęczony supernowych osób chce dostać dobrą maszynę, której praca w trybie aktywnym czas nie będzie równy trzydziestu minut. Dlatego na świecie elektroniki gigantów wrócili na ich słowa i zwrócili uwagę na mini-telefonów. Słynne marki Japonii, Ameryce i Europie zdają sobie sprawę, że wyścig „Smartfony broni” nie może trwać wiecznie, kiedykolwiek rynku telefonii komórkowej przesycone produkty i zyski ze sprzedaży będzie wynosić zero. Nawet u zarania telefonów komórkowych ogromnej popularności cieszył telefon mini „Panasonic”. Były małe apparatik połowę mniejszy od pudełka zapałek. W inny sposób, trudno jest nazwać. Do pełnej jednostki mobilne akcesorium nie osiągnął wielkość. W tym czasie, był szalenie popularny. Jednak zostały one zastąpione przez model i wielogłosowej ludzie szybko zapomnieli pierwotną rurę z miniaturowym przyciski.

Miniaturowy japoński telefon

W tej chwili coraz więcej osób zaczęło przypominają pojazdy z „long-playing” z baterii „firmy Nokia”, „Samsung” i innych firm. Dlatego, w celu ponownego podbić serca klientów, Ludzie czynu mobilnego biznesu na świecie zaczęła produkować mini komórkowych. Najnowszy model z tej kategorii to jedna z najprostszych opcji na rynku łączności – Przycisk apparatik „Phone Strap 2”. To daje telefonchik japoński „WILLCOM” towarzystwo. Troska ta wzięła pod uwagę tendencje na rynku telefonii komórkowej, i zwrócił się do oryginalnych urządzeń komunikacyjnych cel. Jeszcze kilka lat temu, że telefon musi być wysyłania własności oraz zestaw wiadomości, nawiązywać i odbierać połączenia. Ponadto, telefon komórkowy akcesoria praktycznie we wszystkich przypadkach było to dobre i długotrwałe ładowanie baterii. Dlatego, wraz z wydaniem smartfony i tablety „Willcom” zaczął produkować małe mini-komórkowych, które posiadają cechy danych. W celu komunikowania się poprzez „Skype”, aby wyświetlić zawartość w sieciach społecznościowych, udostępnianie zdjęć i poczytać książkę, mają tabletki. To mobilne urządzenie będzie wielkim przyjacielem tych, którzy nie chcą wydawać ogromne pieniądze na touchpadzie.

Ekran dotykowy telefony w minimalnej ilości

Warto zauważyć, że wśród smartphone jest mały i wygodny modelu. Liczba operacji wykonywanych i włączone do niniejszego funkcji urządzenia będzie kilka razy większy niż w poprzedniej wersji. Takie urządzenia komunikacyjne obejmują telefon „Samsung”. Mini-gigant kopia devaysa "Galaxy" jest nazywany "Galaxy S4 mini". Pozytywnym aspektem jest obsługa dwóch kart SIM jednocześnie. W nim znajduje się kamera, ekran dotykowy i wiele innych funkcji tkwiącego w nowoczesnej touchpada. W tym przypadku jest to dość mały rozmiar i silny akumulator.

Na równi z „Samsung” i „WILLCOM” do produkcji uproszczonych urządzeń do komunikacji ze światem zewnętrznym przyszedł i firma „Nokia”. Nostalgia za dawnymi klientami i wygodne narzędzie do modeli 1100, 3310 i inne zarządzanie grupą zmuszeni do ponownego rozważenia swojego stanowiska i wznowić produkcję telefonów tradycyjnych i zrozumiałe. Głównymi zaletami przyszłego devaysa to prosta konstrukcja, łatwa w użyciu, wydajna bateria i niska cena. Biorąc pod uwagę konsumentów pasja do ekranów dotykowych, firma rozpoczęła produkcję „Nokia N97” mini telefon. Model ten zebrał w sobie wszystkie cechy, które nie mają wystarczająco dużo klientów, ale nie zapomnij o zwykłej kamery internetowej, oraz wsparcie dla wielu różnych zastosowań.