816 Shares 4401 views

Koszt kąpieli okładzin

Oczywiście, koszt podszewka silnie zależy głównie od gatunku użytego drewna, miejsce jego wzrostu, jak również jakość ich leczenia i kraj pochodzenia. Więc kupić pełną Lining wapna może wynosić od różnych producentów różnych cenach. Ale jakie cechy harakterizauetsya jednego lub innego drewna? Przekonajmy się.

Lipa – cena i jakość jest wyższa niż w przypadku innych ras

Okładzina z lipy jest dziś uważany za jeden z najbardziej poszukiwanych i popularne na rynku materiałów budowlanych w Rosji. Ceny za nią, też są na poziomie wyższym niż średnia, ponieważ do produkcji drewna, nadaje się do wytwarzania tych produktów, drzewo musi rosnąć co najmniej 60 lat!

Do produkcji okładzin do kąpieli z lipowego drewna był wiek drzewa i jest uważana za najbardziej odpowiednie. Nawiasem mówiąc, jeśli oferta kupić Lining wapna po cenie znacznie poniżej rynku, powinna ona służyć jako swego rodzaju sygnał dla ciebie – być może został wykonany z młodych drzew.

Aspen – dealnoe stosunek ceny do jakości

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę na łaźni wykończeniowej, radzimy zajrzeć na podszewce, wykonana z osiki, osika, jak to jest obecnie najlepszym materiałem w swoim segmencie cenowym. Aspen panele jest dość wytrzymały i doskonale zachowany w warunkach wysokiej temperatury i wysokiej wilgotności przestrzeni.

To osika w starożytności używano do budowy łaźni, a także jako materiał podstawowy dla studni, bo to drzewo svol niezwykle odporny na wilgoć. Główną zaletą osiki do kąpieli jest głównie w jego przewodności cieplnej, dzięki czemu nie spalić ciało w łaźni parowej. Z tego powodu jest on stosowany niemal wszędzie wykończenia sauny.

Drewno iglaste – najtańsze

Podszewka sosna wybierać głównie ze względów ekonomicznych, jak drewna iglastego zdecydowanie najtańszy na rynku. Chodzi o to, że świerk, sosna i modrzew są najbardziej rozpowszechniony gatunek na terytorium Rosji, poza tym zajmuje znacznie mniej czasu, aby przywrócić populację zebrane. Czynniki te uzasadniają przystępnej cenie drewna iglastego.

Pine panele różni niepowtarzalny zapach igliwia, a wiele osób takich jak tej funkcji. Ale żywicznych sosnowych ma odwrotny efekt: fakt, że ogrzewanie występuje mimowolne uwalnianie substancji żywicznych w znaczących ilościach. Chodzi o to, że żywica może spływać w dół równej wykładziny powierzchni. Ponadto, nawet sosna ciała i oparzenia na styku.

Główną zaletą jest jego niska cena – do dekoracji kąpieli Lining sosna najtańszy.

elitnej

Jeśli nie są ograniczone w mediach, ma sens, uzyskując bardzo prawdziwy luksus – kąpiel, pokrytą drewna egzotycznego – abashi, wenge, makore, Zebrano. Deski afrykańskich lub brazylijskich drzew charakteryzują skrajnej gęstości, jak również udivitelnooy piękna i zewnętrznym szlachty. Ponieważ i dostarczanie egzotycznych drewna są związane z materiałowych kosztów, bezpośrednio wpływa na końcowy koszt produktu. Jednak warto.

263 shares 4117 views
834 shares 7946 views