753 Shares 2436 views

BLER Braun – popularna aktorka teatru i kina

BLER Braun – amerykańska aktorka, że widzowie kochają i szacunek dla publiczności teatralnej. Próbuje się w dwóch obszarach – produkcję i reżyserię. Ona ma teraz 71 lat, ale aktorka wygląda świetnie. Informacja o swoim życiu, rodzinie i sukcesu przedstawione w artykule.


życiorys

Urodziła się w 1947 roku w stolicy USA – miasto Waszyngton.

W jaki rodzina została wychowana przyszłą aktorkę? Jej ojciec, Henry Milton Brown, podawane w społeczności wywiadowczej USA. A moja matka, Elizabeth Ann, był prosty nauczycielka. Nasza bohaterka wzrosła ciekawy i towarzyski dziecko.

Początek twórczych sposobów aktorki

BLER Braun w młodości postanowił poświęcić się do działania. Dlatego też odpowiednio wybrać miejsce studiów, a mianowicie National Theatre School of Canada. Gdy młoda piękność otrzymała dyplom, ona została zaproszona do wzięcia udziału w ciekawym wydarzeniu. Chodzi o tradfordskom Shakespeare Festival, który odbywa się w Ontario.

Aspirująca aktorka powiedziała, że tak. Po wzięciu udziału w tym festiwalu, była ostatecznie przekonany o słuszności wyboru zawodu.

Na początku swojej kariery, Blair pracował tylko teatr. Ale szybko wróciła na duży ekran. A wszystko za sprawą jego talentu, ciężkiej pracy i naturalnego uroku. Brązowy pokazowo sukces w przemyśle filmowym, otrzymał kilka nagród w „Złotego Globu” nagrody.

wyniki

Jak wspomniano powyżej, aktorka zaczęła pracę twórczą wystarczająco wcześnie. W 1989 roku Blair pojawił się na Broadwayu w słynnej inscenizacji „The Secret Rapture.” Wysokie noty od krytyków zasłużył jedną z jej wczesnych prac – „Opera za trzy grosze”

Ogromna popularność i uznanie publiczności B. Braun w 1073 przyniósł film pełnometrażowy „Paper Plane”.

W 1977 roku aktorka otrzymała swój pierwszy główną rolę w filmie, który jest nazywany „The Boys w chórze”. «Уловки пони», «Жена астронавта», «Другие ипостаси», «Без бретелек», «Украсть дом», «Космические ковбои», «Охранник», «Догвилль». Do najbardziej udanych obrazów, w których nie było BLER Braun, mówi: „trick pony”, „astronauty Żona”, „Odmienne stany świadomości”, „kochanie”, „kradzież domu”, „Kosmiczni kowboje”, „oficer”, „Dogville”.

W 1980 roku, nasza bohaterka nadal błyszczeć na ekranach telewizyjnych. Przez prmieru w 1983 roku, B. Braun odgrywała rolę żony prezydenta w „Kennedy” mini-serii. Dzięki tej taśmie, była nominowana do dwóch prestiżowych nagród – „Golden Globe” i BAFTA.

Aktorka doskonale poradził sobie ze swoją rolą w filmie „Pora w czyśćcu”. BLER Braun, filmy, z którymi udział rozważamy dzisiaj, pracował w słynnym serialu „Dni i Noce Molly Dodd”. Do udziału w tej taśmie aktorka została nominowana do nagrody „Emmy”.

«Тайны Смолвилля», «Фрейзьер», «Скорая помощь». B. Braun pojawił się w niektórych odcinków takich seriali jak „Tajemnice Smallville”, „Frasier”, „ER”.

Po głównej roli w „Molly Dodd” aktorka stała się coraz częściej pojawiają się na scenie znany amerykańskich kinach.

W 2008 BLER Braun jako Nina Sharp, zagrał w popularnym serialu „Fringe”. Brała udział w projekcie, zanim została zamknięta (w 2013 roku). Jest to jeden z najbardziej udanych w jej pracy. Fani aktorki twierdził, że Blair doskonale odgrywa w tej serii. Ona wierzy, że jest kochany i szanowany.

życie osobiste

Aktorka ma średni wzrost. – 173 cm nie wygląda jego wiek (71 lat). A wszystko dlatego uważnie monitoruje postać Blair. Jego ciężar (68 kg), nie zmienił się przez wiele lat. Włosy czerwone i zielone oczy kobiety robi naprawdę jasny i atrakcyjny.

Aktorka z młodości stara się monitorować ich stan zdrowia. Nigdy nie palił, zawsze starał się jeść tylko zdrową żywność, codzienne jogging. Dowodem na to jest jego wyjątkowo zachowany rysunek. Aktorka ma negatywny stosunek do alkoholu

Jednak BLER Braun udało się nie tylko w pracy twórczej, ale także w życiu osobistym. Aktorka była w małżeństwie prawnej. Ma wspaniałą syna. Jej mąż był kolega w pracy – aktor Richard Jordan. Para poznała się na planie miniserialu z 1976 roku. Od tego czasu, Blair i Richard stał nierozłączne. Ich szczęśliwe małżeństwo trwało dziewięć lat, czyli od 1975 roku aż do 1985. Jego kariera aktorska rozpoczęła się Jordan role złoczyńców i przestępców. Niestety, w 1993 roku, aktor zmarł na guza mózgu.

Tylko bliski przyjaciel naszej bohaterki jest jej syn, Robert, który jest teraz 35 lat.

Więc teraz wiesz, gdzie się urodziła i jak rozwijać karierę BLER Braun. Biografia i życie osobiste amerykańskiej aktorki uznano szczegółowo w artykule.