631 Shares 5860 views

Przegląd Xbox 360 Arcade

Xbox 360 Arcade, gry, które można znaleźć w każdym sklepie jest konsola, który stał się popularny w chwili wydania. Nie jest tajemnicą, że gracze nie są wykorzystywane tylko komputery. Konsole są również duże zapotrzebowanie. Jednak niektórzy gracze nadal zainteresowane w niektórych kwestiach. Na przykład, czy należy dać pierwszeństwo dla opcji Arcade potrzeby, jakie są cechy urządzenia, jego wady i zalety, opinie o pracy urządzenia. Wszystko to – w dalszej części artykułu.

opis

Xbox 360 Arcade (o jej opinii, które dodatkowo) wydała firmę „Microsoft”. Na rynku pojawiła się w odległym 2007 roku. Choć model jest z produkcji, nadal istnieje urządzenie jest popularne wśród graczy. Dlaczego?

Przedrostek ma swoje charakterystyczne cechy. Producent zdecydował się zainstalować w pamięci urządzenia darmowe gry. Posiada również kartę pamięci i HDMI typ portu. Wielu kupujących w hotelu, opisują możliwości urządzenia, z naciskiem na fakt, że najlepiej jest używać w rodzinie. Ponadto, ustawienia są opcje rodzicielskie, na przykład ograniczenie dostępu.

Opcje

Wielu konsumentów powiedzieć, że konsola ma dobry sprzęt. Co zawiera? Właściciel w polu, aby znaleźć joystick dla kabla połączeniowego, karty pamięci, zestaw słuchawkowy oraz specjalną płytę z grami. Ogólnie rzecz biorąc, nic specjalnego, ale ludzie są zadowoleni.

charakterystyka

Przed uruchomieniem lub zainstalować grę, trzeba znać charakterystykę urządzenia. Jakie są wskaźniki do dekodera? To działa z procesorem 3-rdzeniowy, każdy częstotliwości 3,2 GHz, jest 512 i 10 MB pamięci.

Producent zapewnił możliwość pracy z kartą pamięci, który obsługuje słuchawki, gamepady (w tym bezprzewodowy). Wyjść są następujące: AV, USB, HDMI, Ethernet. Obsługuje dyski, muzyki i zdjęć. Zawarte są pięć gier. konsole waga – 3,5 kg. To nie jest tak potężne urządzenie, ale nadaje się do komfortowej gry bez dodatków.

Korzyści

Sprzężenie zwrotne jest często napisane pozytywne konsole ubocznych. Co wyróżnia się osobno? Zarządzanie więcej niż wygodne, można pracować z dyskami o różnych typach, obsługiwana rozdzielczość obrazu Full HD. Model jest łatwy do przeprogramować, można zainstalować wiele różnych gier.

Podczas procesu, prefiks nie spowalnia. Można grać w tym samym czasie 4. gracza. Koszt jest niski. To nie wszystkie pozytywne aspekty konsolach, ale najczęściej są określane klientów. Należy zauważyć, że nawet z tym, że urządzenie jest przestarzałe, to może jeszcze zaoferować właścicielowi dobry wypoczynek.

gra

Oczywiście, przy zakupie 360 Arcade Xbox – Gry (Game) to co zwracać uwagę. Teraz ten model może grać stary, ale ciekawy i „legendarny” aplikacji. Użytkownicy twierdzą, że można pobrać różne gry w sklepie, który można uruchomić nawet na komputerze. Ale, oczywiście, koszt z nich po prostu nie zadowolić każdego. Jest to problem, z absolutnie wszystkimi załącznikami.

Większość konsumentów preferuje przeprogramować urządzenie, aby umożliwić uruchamianie CD i typ płyty DVD. Do tej pory dla graczy do zmiany oprogramowania i „Unlock” Urządzenie, – łatwym zadaniem. Gry, które są pobierane z potoku, przejdź do dekodera jest niezwykły. Niestety, ten model konsoli do stosowania nie są już dostępne, ale z więcej niż wystarczająco.

miga

W celu szybkiego urządzenia, trzeba zainstalować „Fribut”. Jak to zrobić? Więcej na ten temat później. Należy podkreślić fakt, że właściciel otrzymuje po spełnieniu tego działania:

  • Może pracować niezależnie z wszystkich gier, które są zapisywane w pamięci.
  • Napisz do nich może być całkowicie dowolny nośnik, nie potrzebują twardego do niego.

Aby zainstalować oprogramowanie „Fribut”, to trzeba mieć specjalne narzędzia do otwierania urządzenia, kabel do wykonywania instalacji, programowanie. Dopiero po wszystkie elementy są montowane, jesteś gotowy do zainstalowania. Niezwłocznie należy wyjaśnić, że ludzie, którzy nie mają żadnych umiejętności w zakresie obróbki blacharskiej, na własną rękę lepiej nie robić.

Co powinno być zrobione:

  1. Po pierwsze, trzeba demontować obudowy: usunąć mocowanie boczne, zdemontować moduł bezprzewodowy, odłącz ciało i wszystkie jego płyty, po – zdjąć górny panel.
  2. Dodaje się w celu usunięcia urządzenia, a następnie przez płytę główną.
  3. Konieczne jest, aby ogrzać lutownicę i ostatni zainstalować chip. Jego lokalizacja – dolna część.
  4. Następnie należy trzymać przewód z kontaktów, które są umieszczone na chipie do płyty głównej.
  5. Programista powinien być lutowane, aby móc pracować z pamięci wewnętrznej urządzenia.
  6. Po zakończeniu procesu należy usunąć wszystkie pozostałości topnika, które pozostają w urządzeniu.
  7. Teraz trzeba podłączyć do programisty komputerowego.
  8. Po zebraniu „Nanda” należy usunąć z płyty, w razie potrzeby – zastąpienie tłuszczu cieplną i montażu urządzenia.

Proces ten może wydawać się nieco skomplikowane, ale wydaje się więc tylko na pierwszy rzut oka. Ale jeśli nie ma doświadczenia w tym, że lepiej, aby zobaczyć się ze specjalistą. Również dobrym rozwiązaniem jest zakup dekodera z rąk, często produkty zostały już poprawione odbiornika.

wyniki

Po przeczytaniu tego artykułu, można już zrozumieć, że produkt zachowuje naprzód. Ten załącznik jest dostępny i jest bardzo wygodny w użyciu. Może być stosowany w małej grupie przyjaciół. A większość nabywców najbardziej zadowoleni ze swojego wyboru.

Jeśli chcesz, aby Twój Xbox 360 Arcade (charakterystyka opisana powyżej) jest bardziej wydajne, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na układ chłodzenia i oprogramowania. Jeśli ich aktualizacji, urządzenie będzie bardziej podatny na nowoczesnej gry.