513 Shares 4887 views

„Nissan Navara”: opinie właścicieli nowym składzie SUV

Po raz pierwszy japoński SUV „Nissan Navara” został wprowadzony do produkcji w 1986 roku. Pierwsza generacja SUV produkowany bardzo długo, aż do roku 1997, po czym nisza kompaktowych pickupów zajął drugie pokolenie „Navara”. Podczas 8 lat samochód został z powodzeniem wdrożony na całym świecie, a od 2005 roku, firma produkuje nowy, trzeci w pokoleniu legendarnych przetworników „Nissan Navara”. Recenzje właścicieli o techniczną stronę jeepa nie miał nowość do żadnych poważnych zastrzeżeń, o czym świadczy dużej popularności samochodu w całej Rosji. Dziś uważamy nie tylko techniczne, ale także wizualne częścią nowego pickupa, a także dowiedzieć się o cenę to w oficjalnych salonach.

„Nissan Navara”: zdjęcia i przegląd zewnątrz

Jeśli porównamy nowy produkt z pełnego zakresu off-road, można zobaczyć wiele podobnych części z nie mniej popularnego Jeep „Pathfinder” modelu. Praktycznie wszystkie części przedniej jest kopią nowego pickupa „Nissan Navara”. Liczba właścicieli powiedzieć męskie cechy organizmu, które pereklinivaet w obu modelach samochodów. I nie jest to wadą, ponieważ głowica jest pozycjonowana jako czysto męskiego samochodu. Wdzięku główne światła światło pójść gładko szerokie skrzydła, co daje większą szerokość nowosci. Lusterka wsteczne z wbudowanym sygnałem kolei harmonijnie dopasować do wnętrza urządzenia, jak również na tylnej części SUV, a więc jest prawie idealne na przechwytywanie „Nissan Navara”.

Recenzje właścicieli wnętrza

Salon trzeciej generacji SUV-y też nie zmieniła się znacząco. Sądząc po opiniach właścicieli samochodów, „Japanese” udało się doprowadzić do wnętrza samochodu do perfekcji – ergonomiczna bez komentarza tam, jakość wykonania wnętrza jest również niezadowalająca. materiałów wykończeniowych, w porównaniu z drugą generację SUV znacząco zmieniło się na lepsze i bardziej przyjemne w dotyku. Ale znowu, jeśli porównamy „Pathfinder” Wnętrze do „Nissan Navara pick” (właściciele opinii również pamiętać ten punkt), widzimy wiele podobieństw między tymi dwoma jeepami.

parametry techniczne

Na rosyjskim rynku pick-up będzie dostępny w dwóch wersjach silników wysokoprężnych. Pierwsza instalacja turbodiesel o pojemności 2,5 litra zdolnym dostarczać maksymalną moc 190 KM. „Starszy” sześciocylindrowy silnik z komory roboczej 3 litrów o pojemności 231 KM. Ostatnia jednostka jest sprzężony z siedmiu prędkości „automatyczne”, a jego młodszy brat może być obsadzone tylko z pięciu krok „automatyczne”. Klasyczne „mechanika” na 5 stopni w dalszym ciągu istnieć.

"Nissan Navara": cena

Na rosyjskim rynku nowością będzie dostępny w sześciu wersjach wyposażenia, których koszt waha się od 1 mln 149 tysięcy rubli na 1 mln 712 tys. Zasadniczo, koszt nie zależy od dodatkowego wyposażenia elektronicznego i parametrów technicznych silnika i skrzyni biegów.