787 Shares 7488 views

Nokia C2-05: opinie, recenzje, dane techniczne

Aby w pełni docenić dzieło fińskiej firmy Nokia, musisz nauczyć się co najmniej dwa lub trzy z jej aparatu produkcyjnego. Jak testowania devaysa może trwać popularny telefon komórkowy Nokia C2-05 (przycisk). Model ten jest bardzo interesujący od parametrów zewnętrznych, jak również jego wnętrze jest niezwykłe nadzienie.

Co jest wliczone?

Przy zakupie tego telefonu w polu konsument znajdzie ładowarka, zestaw słuchawkowy, samą słuchawkę i podręcznik.

projekt

Urządzenie ma niewielkie rozmiary, jest bardzo kompaktowy i łatwy w użyciu. W porównaniu do mężczyzn, palmy, telefon jest w pełni „zanurzony” w nim. Jego waga – 98 gramów, wymiary -. 9,9h4,7h1,6 See odstrasza wielu potencjalnych nabywców, że urządzenie jest lekko otyły. Jednak musimy pamiętać, że to urządzenie – suwak, więc to dla niego grubość – normę.

Zgodnie z projektem, można stwierdzić, że telefon Nokia C2-05 bardziej przeznaczony dla młodszego pokolenia niż do osób starszych. Fakt, że dominujące kolory są wystarczająco jasne i soczyste. można znaleźć na rynku od razu trzy systemu opcje: czarny, różowy i niebieski.

Przegląd ten będzie dotykać czarnej wersji. Panel wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Połysk jest prawie nie (dostępne tylko w pobliżu ekranu i klawiszy do rozmowy). Zaletą dano matowe wykończenie. Ma też swoje zalety. Na przykład:

  • Rzadziej poddawane naprężeniom mechanicznym, w wyniku których można otrzymać zadrapania lub wygięcie.
  • Clean – główny jeden z tej powierzchni.

Kolory są rozmieszczone tak, czarny panel dolny korpus jest stosowany jako najbardziej ciemnym odcieniu szarości. Nokia S2-05 zasługuje na solidną piątce pod względem jakości wykonania i materiałów. Luz nie jest przestrzegana, piski i chwiać albo. Chociaż struktura ma mechanizm ślizgowy, jest wciąż odczuwany efekt monolitycznej. Zamykanie i otwieranie, telefon daje się ledwo słyszalne kliknięcie. Nie avtodovodki że półmetku już daje o sobie znać.

pokaz

Telefon Nokia (przycisk) jest wyposażony w wyświetlacz LCD. Jego przekątna 2 cale. Obsługuje około 65 tysięcy kolorów. Rozdzielczość – 240×320 pikseli. Jasność nie jest silny, nie zmieniać ustawienia, a kolory nie są bardzo jasne. Pod słońcem pojawiają się ślepe interwały, ale tekst pozostaje czytelny.

Jeśli wierzyć opinie ludzi, którzy od dawna korzystają z urządzenia, rysy na ekranie pojawiają się bardzo często, ponieważ jest pokryta specjalnym tworzywem ochronnym.

interfejs wewnętrzny

Telefon Nokia C2-05, firmware w zaktualizowanej formie na który jest dostępny za darmo, działa na Series 40. Biuro jest wyposażone w etykietę łączności ruchomej i ładowanie. Ponadto, nie można wyświetlić datę i czas. Widgety nie są rzadkością na ekranie tego urządzenia. Jest możliwe, aby swobodnie ustawić timer, stoper, linki, chat, multimedia, e-mail, wyszukiwanie, historii połączeń i innych aplikacji. Menu jest za pomocą specjalnych klawiszy nawigacyjnych.

Na ekranie blokady nie jest niczym nowym właściciel nie widzi jak po prostu nic nie jest wyświetlany na nim. Design Standard Nokia C2-05 jest zmieniany na kupującego uznania, jak również na tle wyświetlanego obrazu.

pokoje Rezerwuj

Pamięć telefonu pozwala mieć tysiąc kontaktów. Każda osoba może zapisać maksymalnie 5 telefonów. Po wpisaniu imienia i nazwisko można zauważyć, że każde pole jest podana tylko 50 znaków tekstu, który w zasadzie zawsze. Dla konkretnego abonenta jest ustawiony własną melodię i zdjęcie. Liczby zarówno na karcie pamięci i Nokia C2-05.

Lista może być wyposażony w porządku alfabetycznym według imienia lub nazwiska. Jest też wyszukiwanie informacji, która jest łatwiej znaleźć żądany kontakt.

Hist.połączeń

To menu zawiera wszystkie połączenia przychodzące:, nieodebranych, wychodzących punktowane. Tu może być całkowity czas trwania połączeń, czas trwania rozmowy z jakiegoś indywidualnego abonenta, liczbę wysłanych wiadomości i innych połączeń. Ponadto, istnieje głośnomówiący. Jest wystarczająco dobry, to czytelne. Nagrywanie rozmowy – jeszcze jedną cechę, która obsługuje Nokia C2-05. Nie na miejscu było wprowadzenie szybkiego wybierania. Z tego do 8 numerów można zapisać na każdego klawisza. Sądząc po opiniach konsumentów, funkcja ta jest bardzo popularna.

komunikaty

Kilka lat temu został wprowadzony jednolity wzór dla wiadomości. Korespondencja jest zgrupowane z danego kontaktu w folderze lub okna. O wiele łatwiej przeglądać historię rozmów, szukać właściwych informacji. Telefon obsługuje wiadomości SMS i MMS. Aby utworzyć drugą opcję, trzeba wstawić zwyczajowy komunikat dzwonka, zdjęcia, filmy. Samo urządzenie będzie zmienić format wiadomości do wiadomości MMS. Czcionki, jej rozmiar dokładniej, można zmienić ustawienia.

SMS mogą być przenoszone z danych w kalendarzu, kontakty, itp. D. Wyślij im wolno e-mail lub numer telefonu regularnie.

e-mail

W celu podjęcia pracy w e-mail był prawidłowy i nie wykazały nieprawidłowości, należy użyć „native” aplikacji zainstalowanej przez producenta. Obsługuje wszystkie znane zasoby serwerów pocztowych, takich jak Mail.ru. i Gmail.com. I z nimi zrobić dokładnie to żaden problem. Telefon jest w stanie przyjąć każdą wiadomość, jednak może mieć problemy z oglądania. Najlepszy ze wszystkich urządzeń otwieramy grafiki.

kamera

Jest to aparat, ale jest to raczej słaby – tylko 0,3 megapikseli. Znajdź go łatwo za pośrednictwem systemu menu. Konstrukcja jest bardzo intuicyjny, więc rozumiem, że jest to łatwe. Zapisz migawki może być zarówno w telefonie jak i na microSD. Obraz zostanie nazwany albo jako właściciel życzy lub automatycznie. Jest możliwe, aby ustawić niektóre skutki.

gracz

dzwonki lista jest sortowana w kolejności alfabetycznej, gatunek, liczba sztuk, albumu i wykonawcy. Można tworzyć listy odtwarzania, które mogą obejmować utwory w kolejności lub losowo. Podczas odtwarzania utworu na ekranie wyświetla obraz albumu (jeśli jest określony), nazwę wykonawcy, roku wydania. Zmienić dźwięk odwracania i utwory można za pomocą specjalnego klucza.

radio

Telefon posiada wsparcie radiowej. Lista wszystkich rodzajów fal może zawierać nie więcej niż 20 sztuk. Dodaje się je z powrotem po zakończeniu automatycznego wyszukiwania i ręcznie. Ponadto, ta część menu dokonuje się na pulpicie.

Wideo i zdjęcia

„Moje zdjęcia” – folder, w którym wszystkie przechwycone obrazy znajdują się w aparacie. Jest to funkcja pokaz slajdów, które mogą regulować prędkość użytkownika (od 3 do 10 sekund). W celu zwiększenia obrazu, należy kliknąć na niego, w takim przypadku zostanie on ujawnił na ekranie. Aby powrócić do zwykłej sytuacji, należy wykonać tę samą manipulację.

Filmy można oglądać w dowolnej pozycji: pionowej i poziomej. Możliwe jest wysyłanie plików przez e-mail, MMS i Bluetooth.

przeglądarka

Przeglądarka – program dla telefonu Nokia C2-05, który jest ustawiany przez dostawcę. Na tej jednostki – to Opera Mini. Jest to ustawione w innej technice tej spółki. Telefon nie posiada 3G, więc nie można nawet zacząć mówić o szybkich stron załadowczych. Sama przeglądarka ma dużą liczbę ustawień. Chociaż badanie wtrysk odbywa się bardzo powoli, telefon osilivaet pokazać nawet najtrudniejsze witryn z największą liczbą elementów graficznych. Dla tych, którzy są w telefon internetowy – nie jest ważne, to jest całkiem odpowiednia opcja.

wyniki

W rozmowie głośnik objawia się w dobrym świetle – rozmówca słychać dobrze, o czym świadczą opinie klientów. Melody również głośno, ale jeśli telefon dzwoni w hałaśliwym miejscu, to nadal nie może usłyszeć. Istnieje funkcja wibracji (jego średnia moc).

Najkorzystniejsza częścią wszystkich urządzeń „Nokia” – popularność firmy, dobre budować, wysokiej jakości materiały, prosty i intuicyjny interfejs. Cena tego urządzenia wynosi zaledwie 3000 rubli. Jego aktualizacja firmware w domu jest bardzo proste, więc nie ma potrzeby, aby skontaktować się z serwisem o pomoc podczas pobierania oprogramowania dla Nokia C2-05. RM 724 – wersja, która jest najbardziej odpowiednia dla tego modelu.

Udane zakupy ty!