276 Shares 3069 views

Co do grania? Zagraj w grę „Maynkraft”

Gry – wielki zakres zabawy i niefrasobliwe rozrywką, która będzie rozjaśnić szare i nudne wieczory. Ale jakie gry grać lepiej w celu zabicia czasu, zabawnych gier wideo? Teraz postaramy się otworzyć ten problem dla wszystkich kategorii osób.


Najlepsza gra komputerowa wydana w 2014 roku

Który grą na PC i konsole? Oczywiście, najpierw podajemy listę „Titans” branży gier, który udał się do 3 miesięcy w roku. Jeśli jesteś już zmęczony strasznych starych gier, to na pewno powinien zadowolić następujące tytuły. Dobrze, zacznijmy.

Assasin Creed Liberation

W styczniu tego roku wyszedł HD-re-wydanie Assassin Creed Wyzwolenia – opowieść o dziewczynie-Assassins Aveline, który walczy o wolność Nowego Orleanu i daje sizzling strach przed jego wrogami. Zanurz się w gorących okresach rewolucji, stosując rozmaite możliwości i imponujący arsenał rozmaitych broni. W przeciwieństwie do wersji przenośnej, Assassin Creed Liberation HD została znacznie ulepszona grafika, dodaje pół tuzina nowych misji i ulepszonych mechanikę gry w ogóle. Nie pozostawi obojętnym i muzyka, w tym nowych kompozycji. W ogóle, grać i cieszyć się!

Gry od Square Enix

Kontynuując linię przedrukowane gier powiedzieć o Tomb Raider: Definitive Edition, opublikowane na nowej generacji konsol PS4 i XONE. Reedycji spotka cię z ładniejszych grafiką i zaktualizowanym Lara. Z Square Enix wydała również długo oczekiwana kontynuacja złodziejem, który będzie kontynuowany powiedzieć graczom o master-złodziej Garret, zawsze gotowe do spożycia cudzych drobiazgi. Jednak ostatecznym celem naszego bohatera będzie obalić krwiożerczy Baron Hunted City w fatalnym stanie.

Gra od Telltale Games

Ale Telltale Games w tym roku zadowoleni gracze 2 i 3 epizody dla The Wolf Among Us, a także 2. odcinku uznaniem hit The Walking Dead: Sezon Two, który opowiada o losie klementynki, które wydarzyło się w świecie, cierpiących na skutek wirusa że okazało większość ludzi w zombie. Pierwsza gra, jak pamiętamy, mówi nam o życiu bohaterów bajki w Nowym Jorku. Oczywiście, zasilanie odbywa się z pewnym sarkazmem, ponieważ te same postacie pojawiają się w narracji w grze jest nie tak, jak wiemy ich ulubionych bajek.

inFamous: Second Son

Na PS4 pod koniec marca 2014 roku wydali swój pierwszy naprawdę warto wyłączne – inFamous: drugi syn, Opracowane przez Sucker Punch Productions. W grze będziemy grać dla młodego faceta Delsina Rowe przez przypadek otrzymała super moce, które dadzą graczom dziesiątki godzin rozgrywki wybuchowego. Tak jak poprzednio, do naszej dyspozycji będzie całkowicie otwarty świat, w którym gracz może przejść, oprócz głównej fabuły, dodatkowych zadań i po prostu zwiedzić wszystkie zakątki wirtualnego Seattle. Tym razem będziemy podlegać siły ognia i popiołów, które są bardzo użyteczne podczas przejścia. Celem Delsina będzie obalenie dyktatury Augustyna, USA zajętych w dłoniach.

Dark Souls-2

Jednym z najbardziej zapalonych RPG w ciągu ostatnich 5-10 lat weszły na konsoli X360 i PS3. Być może jest to jeden z niewielu RPG, w której miliony graczy na całym świecie już spędził trochę nerwów. Jak w ostatniej części gry nie będzie składnikiem podstawą fabuły i rozgrywki, która ma na celu maksymalizację złożoności. Co do historii, ale tym razem zagramy dla przeklętego bohatera, którego celem będzie znalezienie antidotum, które uratuje go od pewnej śmierci. Gra PC ukaże się w połowie kwietnia bieżącego roku.

Titanfall

Jeśli lubią lekkomyślnych potyczek multiplayer, to na pewno cieszyć Titanfall – Sieciowa strzelanka od twórców pierwszych dwóch częściach w Modern Warfare Call of serii Duty, gdzie gracze będą pozostawać w ciągłym ruchu, strzelając wrogów, bieganie po ścianach i przeskakując między przepaściami. Gra otrzymała bardzo wysokie noty krytyków i graczy, wyposażone w ogromny arsenał broni i umiejętności, są już zacięte walki na jasną ekscytujących mapach. Wierz mi, bezsenne noce są gwarantowane.

Minecraft

W tej grze, powiemy nieco więcej. Do tej pory, to już sprzedano ponad 15 milionów egzemplarzy, co jest doskonałym wynikiem. Zagraj w grę „Maynkraft” sprawdzając swoją wyobraźnię w rzemiośle budowlanym, można albo za darmo lub zakup wersji premium, który dostanie więcej możliwości. Plus, można by stworzyć setki różnych przedmiotów, mikstur, zwiedzanie jaskiń i tak dalej. Jeśli chodzi o tryby gry, nie są teraz aż 4 (kreatywność, przygoda, hardcore i przetrwania), które można wybrać dla siebie osobiście. Oczywiście, jesteś, jak poprzednio, można grać sam lub z przyjaciółmi w trybie multiplayer, który będzie o wiele więcej zabawy. Na ogół mówi się o Minecraft może być bardzo długi, ponieważ możliwości w tej grze jest naprawdę ogromny zestaw. Fabuła jako taka nie posiada: wystarczy wypełnić w losowej świecie, gdzie pozostaje ci tylko jedno zadanie – przeżyć, uciekając przed głodem, ośmielając potwory i inne niebezpieczeństwa. Jak już wcześniej wspomniano, „Maynkraft” jest zawsze gotowy, by sprawdzić lot wyobraźni, ponieważ można utworzyć co chcesz, czy to egipska piramida lub wieżowiec Burj Khalifa. Nawiasem mówiąc, w celu poprawy dynamiki gry można korzystać z różnych poleceń w grze, które pomogą Ci osiągnąć większą funkcjonalność. Spróbuj zagrać w „Maynkraft” i wierzcie mi wiele godzin swojego życia zostaną utracone w to!

W tej chwili lista naprawdę dobrych gier wydanych w 2014 roku, minęło, jednak i te tytuły będą na tyle, aby nie zastanawiać się: „Co do grania”

Gry w „VKontakte”

Teraz istnieje wiele rodzajów gier w „VKontakte”, wśród których na szczególną uwagę zasługują 3. W co gra grać, „VKontakte”? Jednym z najlepszych zabawek w portalach społecznościowych – to „Happy Farmer”, który daje możliwość konkurowania ze znajomymi w swoim umyśle i wit ci. Rosną owoce i warzywa, zakup zwierząt, poprawę farmy – i wkrótce nie będzie równy.

Fani WoW jest dedykowany do następnej grze – „Królestwo” To jest prawdziwy MMORPG, dostępny do gry w „VKontakte”. Otrzymujesz możliwość stworzenia swojej postaci z pewnej rasy i klasy, a następnie znaleźć się w ogromnym świecie fantasy, gdzie będzie przeszkolony i zacząć nurkować w ekscytującej atmosferze.

Wreszcie ostatnia gra – jest „ulica wojna”, gdzie można walczyć z innymi graczami, prowadząc taktyczne bitwy. Twoi żołnierze mogą zostać ulepszone poprzez zakup nowych broni i mundurów. W ogóle, spróbuj, gra powinna być podobne.

Mini- i gry przeglądarkowe

Jeśli jesteś zarejestrowany na portalu Mail.ru, wtedy będzie dostępny dla ogromnej liczby mini-gier, znanych nam z odległego dzieciństwa. Wtedy i wszelkiego rodzaju gier karcianych ( "Poker", "Preferencje", "głupi", itd.), I logiczne ( "Scrabble", "Battleship"), Arcade, i tak-Forth. Oto okazja, aby zagrać. Darmowe gry dla dziewcząt są dostępne: „Córka ojca”, „wspaniały ogród”, „Luntik” i inne. Jeśli to nie wystarczy, to nie jest trudne do znalezienia, a inne mini-gier, które są idealne dla dzieci. Kontynuując temat gier na portalu Mail.ru, należy zauważyć, że każdy może grać w bilard z komputerem lub innym użytkownikiem grać z przyjacielem w „Balda” lub pokonać go w szachach. Ogólnie rzecz biorąc, każdy może tu znaleźć zabawa dywersji na kilka wieczorem. Więcej aktywnych graczy większych gier dostępnych. Na przykład, są to strzelanka sieciowa Warface, ArcheAge, CrossFire i inne. Teraz przechodzimy do następnego punktu.

gry biurowe

Oprócz standardowych gier, które są tak kochany przez wielu ludzi (Solitaire „Saper”, „Szachy” i inne), w swoim wolnym czasie, można grać w gry z Alawar, zdobył dobrą reputację. Najbardziej znane przeboje to "Farm Frenzy", "Build-a-ka", "Mistrz Burger" "Diner Dash", "Śnieg", "Stylowe Girls" i innych. Gry ważą niewiele i tak wiele trudności w pobieraniu nawet powinno wynikać z powolnym internetem. Myślę, że teraz w przerwie obiadowej w biurze, nie będziesz miał pytanie: „Co do grania” Regularnie listy od gier Alawar aktualizowana o nowe projekty, oczarować godzinami miłośników ekscytujących gier rozrywkowych.