534 Shares 6335 views

Srebrne Rodzice ślubne: Co dać rodzicom?

Srebrna rocznica ślubu przychodzi po 25 latach małżeństwa. Jest to bardzo ważne wydarzenie. Po tym wszystkim, to znaczy ćwierć wieku, prowadzone w miłości i harmonii. W związku z powyższym, w celu przygotowania do imprezy muszą przejść.

Srebrne wesele jest obchodzone w gronie gości. Na srebrnej rocznicy zaprasza dzieci, wnuki, świadków i tych, którzy uczestniczyli w ślubie.

Każdy z drugiego małżonka jest wymagana do uzyskania srebrny pierścień. Ich strój na jednym palcu z wesela i nosić przez cały rok, aż do następnej rocznicy.

Istnieje mnóstwo prezentów, które dzieci mogą uczyć małżonków. Najważniejsze jest to, aby przedstawić rodzicom srebro ślub był niezapomniany.

Prezenty mogą być indywidualnie lub wspólnie. Jako indywidualne prezenty dla mamy odpowiedniej biżuterii srebrnej i akcesoriów. Na przykład, bransoletka, broszka, wisiorek, zegarek, łańcuch lub coś podobnego. Srebrny zestaw do manicure będzie również wielkim darem. Papież może dać srebrną papierośnicę, pierścień, spinki i inne akcesoria. Jako pamiątka można używać długopisu lub pieniądze klip srebra.

Wybór wspólny prepodnosheny bardziej zróżnicowana. Będzie to świetna pamiątka srebrny posążek. Może to być amulet przynosi szczęście rodziny, figurki zwierząt lub abstrakcyjne artefakt w romantycznym stylu.

Srebra lub szkła, słusznie są najczęstszymi prezenty. Ewentualnie dać usługi srebra łyżki może być dozowany z parą metalu szlachetnego.

Bardzo duchowy dar będzie sfotografować kilka oprawionych przez srebrnej ramce. Wykazując wyobraźnię, a nie zdjęcie, wstawić na obraz ramki z drzewa genealogicznego swojej rodzinie. Po tym wszystkim, srebrne wesele – to przede wszystkim święto rodzinne. Także srebro ramki nadaje ikon konstrukcyjnych lub mini – panelami.

Korzystanie z rodzinnych zdjęć, łatwo jest stworzyć tematyczne kalendarz na następny rok. Lub nawet wydrukowany numer gazety, gratulacje, ciekawych faktów z życia rodziny, a komentarze krewnych i przyjaciół. W podobnym stylu, można stworzyć własną gazetę ściany. Taki dar będą przechowywane przez resztę życia i dają miłe wspomnienia.

Srebrny ślub daje świetny powód, aby dać biżuteria i akcesoria do domu. Duży zegar ze srebrnymi łącznikami, podłoga wazonie, zdjęcie z ulubionym krajobraz – każdy z tych prezentów i dekoracji mieszkania będzie stale przypominać o tym, że przez 25 lat żyli razem na przekór wszystkiemu.

Kolekcjonowania srebrna moneta jest nie tylko przyjemne, ale także cennym darem.

Każdy dar, oczywiście, musi być połączona z ciepłych, serdecznych słów. Gratulujemy Srebrna rocznica ślubu rodziców, składkowych może wyglądać następująco:

  • Wielu z obecnych pamiętał ślub, grał 25 lat temu. Od tego czasu wiele się zmieniło i tylko twoja miłość pozostaje silna. Było wszystko w drogę! Radość i smutek, spotkania i rozstania, tkliwość i urazy. Ale dzięki uporowi i cierpliwości matki papieża, nieprzyjemne momenty zostały usunięte ze swojego życia, ale przyjemny wielokrotnie pomnożyć. Więc nawet jeśli następne 25 lat, aż złote wesele ty chodzą w parze, chroniąc wzajemnej miłości!
  • Dziś pojawił się wielu drogich prezentów, ale najcenniejszym darem losu powierzył wam 25 lat temu. To kiedy dostał główną skarb – miłość. Trudno było utrzymać taki dar, ale zapisaniu go w swoich sercach. Przez nieuprzejme spojrzeniem i ustnie, od zawiści wrogów i chronione pochlebstwo przyjaciół kochasz przez 25 lat. Tak, i dalej w życiu, idziesz z tym bezcennym darem losu.
  • Drodzy rodzice! Dziś swoją srebro ślub, a ty jesteś jak 25 lat temu, wymieniane pierścienie. Więc, niech wszystko będzie zapomniane doświadczony smutek i żal, a twoje życie zacznie znowu miesiąc miodowy!