251 Shares 6768 views

Jakie są rasy szary kot?

Zastanawiasz się jakie są rasy szary kot? Teraz będziemy mówić o tych pięknych buczenie.

Zwykle szary kolor zwany niebieski. Zabarwienie to zarówno ciemne i jasne. Smoky – to inny rodzaj kolorze szarym. Jak się ją tworzy? Na korzeniach kosmków są białe, a górna połowa szarości.

Zazwyczaj piękne koty, z genem kolorze srebrnym przypisuje się agouti odmian. Obejmują one również mruczenie, którego sierść jest szara z wzorem, na przykład z polosochkoj. Jest jeszcze inny rodzaj zwany „srebrny pręgowany”. Takie brzęczący znajduje się na białym tle obrazu z kilku stref oddzielonych od koloru włosów – z svetlenkih do najciemniejszym.

Co do zasady, kot z szarego futra są elastyczne, miękkie, gładkie charakter. Charakteryzują się one oddanie do właściciela.

Teraz porozmawiajmy konkretnie o co teraz istnieje rasa szary kot, spojrzeć na każdego gatunku. Jest prawdopodobne, że niektóre nazwy nie będzie słychać, ale nie wiedział, że ten gatunek ma niebieski kolor. Więc, co mają rasy szary kot?

brytyjski krótkowłosy

Najbardziej znanym przedstawicielem tej grupy jest brytyjski krótkowłosy. Tylko w ten mruczy kolorach najbardziej polarnych – Solid szary, pręgowany oraz srebrny pręgowany. Wszyscy przedstawiciele tej rasy jasny żółty, zielony lub niebiesko-zielone oczy. koty wełniane miękkie, bardzo gruba. Głowa jest okrągła. silne, zaokrąglone ciało. Klatka piersiowa szeroka, krótkie nogi i biodra. Pluszowy ogon, okrągłe wkładki.

Te koty są bardzo lojalni i kochający. Muszą się komunikować, nie czuły, zabawny.

Brytyjczycy muszą komunikować się z ludźmi, ale przestrzeń dla prywatności i oni potrzebują. Oni nie lubią tkliwość, takie jak całowanie. Brytyjski kontakt rock, ale nie ręcznie. Jeśli wziąć w swoje ręce CIMS, zostanie ona wyciągnięta i pchnął. Ten kot wolą leżeć obok gospodarza, zwinięty w kłębek.

rosyjski niebieski

Jaka jest nazwa szare Kot rasy? Rosyjski Niebieski. Ten inteligentny, wierny kot z małym głosem. Wyciągnęła średniej budowy ciała. Długi szyi i ogon. Kolor niebieski uniform ze srebrzystym połyskiem.

Początkowo rosyjski niebieski nieufny w stosunku do obcych. Z właścicielami lubią grać, czuły.

Kot syberyjski szary

Rasa ta jest bardzo piękna, a jej przedstawiciele mają gruba, miękka sierść i puszysty ogon. Głowica syberyjskiego cat trapezu o zaokrąglonych kształtów. Średnia długość ciała, mięśni, silny. Kolory różnią się, w tym szary (zadymionych, srebra i innych).

Ze względu na charakter czuły, zabawny. Charakteryzuje się dobrą inteligencji i elastyczności. Jak skoki na dużej wysokości i odległości. Przyjaźnie z wszystkich członków rodziny, nawet czworonożnych.

kot perski

Charakterystyczną cechą tej rasy – szeroka, mops nos. Średnia długość korpusu z perskiego kota, przysiad. Głowa jest proporcjonalna do rundy, masywny. Kolory są różne. widać szary kot perski.

Takie buczenie lojalny, kochają grać z gospodarzem, ale nie wymaga uwagi, jeśli właściciel nie jest dostępna.

angora kot

Jest to średnie kot z klinową pyska. Płaszcz jest długi, zazwyczaj bez podkładu. Różne kolory, w tym szarym. Angora kot jest aktywny, kochający i wierny, ale tylko jeden członek rodziny, a nie do wszystkich. On nie lubi siedzieć na rękach, jak bawi się z myszy futerkowych, wrzucić je ukryć i zaatakować.

Angora Koty mają siłę woli, determinacji. Wielu przedstawicieli tej rasy uwielbia pływać. Muszą one komunikować, nie jak długo być sam.

Secrets szare koty

Teraz już wiesz, jaki rodzaj skały ma kolor szary kot. Ale, w uzupełnieniu do ich wspaniałego futra kolorów, mruczenie, są dużo niezwykłych zdolnościach. Uważa się, że ich kolorystyka wpływ na charakter, dając brzęczenie masę ukrytych funkcji. Szary kot (rasa w tym przypadku nie ma znaczenia, ważne kolor) jest uważany za nie mniej popularne niż czarnej magii murochka. Ludzie myślą, że niebiesko-tailed piękności może dać jego właściciel nie tylko zewnętrzne, ale także wewnętrzne piękno i harmonię.

Ponadto, istnieje przypuszczenie, że szary kot chronić dom od domów. Marzyć o niebieskim szum – mówi, że śpi w niebezpieczeństwie. Ponieważ książki sen, szary kot – nie jest symbolem ucisku, to tylko pomaga im odpowiednio przygotować i je przezwyciężyć.

Uważa się, że niebieska murochka ma zdolności uzdrawiania. Na przykład, może to przyczynić się do zdrowej ciąży u kobiet. Uważa się, że szaro-zielony kot w stanie leczyć właścicielom w nocy, przy użyciu księżycowy energii.

wniosek

Teraz, że wiesz co to rasa szary kot w naszych czasach. Jak widać, nie są one bardzo dużo, ale wybór jest. Każdy, kto chce, aby jego dom był tam mały szary „chmura”, można wybrać kociaka sama. Powodzenia!