184 Shares 3456 views

Rifle „odlotowe” – Doskonałym nowoczesne bronie rosyjskie

Wielkokalibrowy karabin wyborowy „spalin” został utworzony w 2002 roku. Opracowanie zostało przeprowadzone na zamówienie państwowej rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa.

Trzy lata później, snajper karabin „wyciągają” po raz pierwszy został pokazany na wszystkich miłośników broni na wystawie w Moskwie. Wiadomym jest, że kompleks tego typu amunicji bojowej został stworzony tylko dla broni sił specjalnych FSB Rosji. Liczba egzemplarzy karabinu jest dość mała. Wszystkie cechy wydajności dostarczone przez producenta i zostały wymienione szczegółowo w wystawie „Interpolitex”.

Rifle „spalin” jest w stanie zniszczyć wroga w promieniu 600 metrów. Bezgłośny i bezpłomieniowy wypalania pozwala walczyć w każdych warunkach. Siła Lethal wystrzelił pocisk może zniszczyć chronionych celów i przenikać niezbrojonych sprzętu transportowego. Korzystanie z kaset o dużej prędkości początkowej w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanym tłumika dobra „gasi” dźwięk wytwarzany przez strzał. Strzelanie z broni produkowanej Pociski dwunastu manometr. Ważona wkłady waga waga do 76 gramów znacznie zwiększa zatrzymanie karabin zasilania.

Aby użyć broni naboje są używane w trzech rodzajach: dwa z nich są dołączone do basenu zwiększoną dokładnością i jeden zwiększa zdolność przenikliwy. Różnorodność i jakość amunicji charakteryzuje go jako model, który może stanąć na równi z zachodnimi odpowiednikami.

Rifle „spalin” jest wyposażony w mechanizm działania ręcznego ładowania. Migawka łatwo ładować broń i zablokowane z obrotami larwy. Jednorzędowy sklep kształcie pudełka może pomieścić pięć rund. Zabytki są zamontowane na górnej części odbiornika, widok optyczny umożliwia precyzyjne pożar z odległości. Ponadto, broń wyposażona jest w przedniej wzroku i całkowicie.

Integralny tłumik, być może, jest jedną z głównych zalet rozwoju broni. Szczegółowo można łatwo usunąć, to pozwala na demontować i czyścić karabin w krótkim czasie. Transport jest demontowane tylko.

Strzelanie w pozycji leżącej jest przeprowadzana przy użyciu dwójnóg. Rifle „spalin”, a nawet odnosi się do broni dużego kalibru, ale powraca w procesie fotografowania trochę zauważalne. Wygodne ramię ładowania minimalizuje czas potrzebny na przygotowanie się do następnego strzału.

Projektanci opracowali broń zdolna do wykorzystania jako nabojów amunicji dużego kalibru, ale głównym celem było inaczej: aby znacznie zmniejszyć ciężar karabinu w porównaniu z istniejącymi analogów. Całkowita masa broni było tylko 7 kg w związku z faktem, że sam tłumik waży około dwa. Z tym ciężar karabinu „spalin” ma długość 795 milimetrów.

Kwestia broni masowej produkcji jest nadal otwarta. Sniper Rifle tworzone na specjalne zamówienie rosyjskiej służby bezpieczeństwa, w pełni spełnił oczekiwania nadziei, okazuje się być skuteczne w użyciu bojowym.