189 Shares 2311 views

Automatyczny „Abakan” Armia rosyjska

W wielu grach komputerowych jest dość powszechne wybór absolutnie fantastyczne i czasami nierealne broni. Jednak mogą one być postrzegane i taki, który jest w służbie od dłuższego czasu, ale z jakiegoś powodu jest on używany tylko przez siły specjalne. Jeden z tych broni jest automatyczna „Abakan”.

Jego historia zaczyna się w 1978 roku, gdy istnieje pilna potrzeba zbrojeń. Ministerstwo potrzebuje nowej broni, która mogłaby zostać zastąpiona Kałasznikow karabin, ale było znacznie lepsze cechy strzelanki, pozwala na dokładne ogień na wroga z opresji.

Aby zidentyfikować najlepsze przykłady został mianowany konkursu, który odbył się w 1981 roku. To karabin dwanaście jednostek różnych modyfikacji zostały omówione. Wśród nich była maszyna „Abakan”, zaprojektowany Gennadiem Nikonovym, który nazwał jego stworzenie „automatyczny odrzut pęd przesunięty” oraz konkurs pod nazwą „Abakan”.

Na podstawie nazwy, możemy od razu stwierdzić, że to właśnie on wygrał. I właśnie ze względu na jego powrotów impulsów nastawienie, które pozwala zachować bardzo dokładnych wybuchy fotografowania. Dobry strzelec, biorąc maszynę „Abakan”, mogą prowadzić ukierunkowanych wybuchy ognia dwóch rundach w odległości około stu metrów. I oba pociski mogą dostać się do tego samego miejsca. Potrafi strzelać z wykopu, z pozycji leżącej, klęczącej, a nawet z różnych stanowisk niewygodnych bez utraty jakości wypalania a celowanie.

Jednak maszyna ta wymaga szczególnej kultury strzelania, co sugeruje obecność dobrze wyszkolonych żołnierzy, a zatem nie może zastąpić popularne i łatwe „kałasznikowa”. „Abakan” Dlatego (automatyczny) i nie dostać się do jednostek bojowych usług, ale został dobrze przyjęty w Siłach Specjalnych. On jest uzbrojony takich znanych kawałków jak „Don”, „SWAT” i „Hero”. A te bronie są tak czułe, że komandosi uznają to najlepszy do walki w konkretnych środowiskach miejskich.

Warto zauważyć, że maszyna „Abakan”, zdjęcia, które można znaleźć, ma jedną dość poważną wadę. Charakteryzuje się złożonej strukturze, która wymaga opieki. Ponadto urządzenie podczas demontażu jest podzielona na trzynaście artykułów, w tym tak złożonego, jak rolki, lin i sprężyn.

Wielu wierzy, że zwycięstwo to zasłużył Maszyna „Abakan” w konkursie, przyszedł do niego tylko ze względu na wysoką dokładność fotografowania w trybie dwóch rundach. W tym przypadku nikt nie spojrzał na jego praktyczność i łatwość obsługi. Że to był powód, że urządzenie nie jest jeszcze na siłach zbrojnych Federacji Rosyjskiej.

Na dzień dzisiejszy, perspektywy dla tej broni nie jest przestrzegane, chociaż jego dokładność fotografowania nadal jest jednym z najlepszych. Istnieją inne rodzaje maszyn, które są o wiele bardziej praktyczne, a w niektórych przypadkach bardziej skuteczne. Dlatego „Abakan” jest zwykłym specjalnych broni sił do walki w warunkach miejskich lub podczas przechwytywania strategicznych obiektów.