551 Shares 6126 views

Jak rozmrozić lodówkę

Na zimnych powierzchniach lodówce kondensuje wilgoć wydzielaną z otaczającego powietrza i produktów przechowywanych. Odwraca na mróz, który sam w sobie nie ma wpływu na działanie urządzenia chłodniczego, ale okazało się w „płaszcz śniegu”, sprawia, że trudno zamrażać produktów i prowadzi do zwiększonego zużycia energii. Dlatego mróz należy usunąć w odpowiednim czasie.
Często gospodynie, kupując nową lodówkę, myśleć o tym, jak rozmrozić lodówkę. Postaram się odpowiedzieć na to pytanie.
Rozmrażania lodówki powinny być wykonywane tylko po odłączeniu go od sieci. Nie zaleca się rozmrażać ją w czasie upałów. Ograniczenie to wynika z faktu, że gdy sprężarka jest włączona ponownie będzie poświęcić więcej energii i czasu, aby się zrelaksować ustawiony.
Jak rozmrozić lodówkę w ciepło, można zapytać? Lepiej, oczywiście, tego nie robić. Ale gdy jest to absolutnie konieczne rozmrożone pożądane włączenie w porze nocnej, lodówkę, ponieważ jest to czas oznaczony spadek temperatury powietrza.
To jest niemożliwe podczas rozmrażania lodu rozdrabniania ostrych przedmiotów, zamrożony na ścianach. Nie zaleca się oderwać rąk lodu, tak aby nie uszkodzić rur parownika. Rozmrażania lodówki wymaga czasu. W tym przypadku lepiej jest poczekać niż izlomat drogich rzeczy potrzebne w gospodarstwie domowym. Lód po pewnym czasie stopi się.
Pamiętaj, że po rozmrożeniu półki i zamrażarka należy umyć ciepłą wodą. To powinno być wykonywane regularnie, nie dopuszczając do tworzenia się „płaszcz” śniegu na powierzchni parownika. Zaleca się odszranianie mróz o grubości 4-5 mm. Nie jest konieczne, aby dodać specjalny podczas mycia detergentów i rozwiązań w wodzie. Półki w lodówce, wykonane ze szkła, zaleca się umyć pod bieżącą wodą z kranu.
Komora wewnętrzna można oczyścić gorącą wodą i sody kaustycznej, ale nie należy zapominać, że sodowy przeciwwskazane aluminium parownika. Jego i innych części aluminiowe powinny być łatwe do wycierania. Nie dopuścić do gromadzenia się płynu w dolnej części komory, ponieważ może to uszkodzić izolację. Przemyto lodówka powinna być wycierana, miękką ściereczką, aby zapobiec tworzeniu się kryształów szronu na ściankach komory i wentylacji, więc drzwi powinny pozostać otwarte.
Jak rozmrozić lodówkę? Wyciągając wszystkie produkty, usuwanie półek i szuflad ciągnięcia. Nie zapomnij umyć wnętrze urządzenia i starannie wytrzeć go przed wilgocią. Uniknąć nieprzyjemnych zapachów w lodówce!
To jest mówić o innym numerze, powodują niedogodności. Opisujemy, jak wyeliminować zapach z lodówki. W rozwiązaniu tego problemu, wspomagany przez różnych zapachów i smaków absorberów.
Usunięcie niepożądanych zapachów w domu z użyciem roztworu amoniaku w stosunku 1 łyżka. Łyżka litra do 1 litra wody. Roztwór ten przed praniem pocierać powierzchnię wewnętrzną chłodziarki.
Jak wyeliminować zapach z lodówki, kierując się radą naszych matek i babć?
Wystarczające jest, aby rozwinąć na półkach krojonego chleba i pozostawić go tam przez godzinę, zamykając za sobą drzwi. obcy zapach całkowicie zniknąć. Należy jednak pamiętać, że rada babci: umieścić wewnątrz pół jabłka lub czerstwego chleba, zalać ziarna kawy – to nie walka z przyczyną zapach, a już w dochodzeniu

,
Wiele osób uważa, że zapachy są wynikiem ucieczki z systemu freon. Jest to mylące. Freon ma kolor, bez smaku, bez zapachu. Dlatego też, zły zapach, najprawdopodobniej utworzone z powodu zepsutej żywności. Nie zapomnij, że jeśli lodówka nie jest myte przez długi czas, nieprzyjemny zapach jest zdolna vestsya w plastiku na zawsze!
Teraz, gdy wiesz, jak rozmrozić lodówkę i umyć. Pamiętaj, że do chłodzenia jednostki opieki może zwiększyć jego żywotność.