779 Shares 6512 views

Podsumowanie: "Nos" Gogolya N. V.

Wiele dyskusji i zły krytyki wobec autora „The Nose” Gogol. Fabuła opowiada o wspaniałych opowieści, które w żadnym wypadku nie może się zdarzyć naprawdę. Ze względu na nierealistyczne działki, nie wszystkie magazyny zgodził się wydrukować tę pracę, pisarz miał jeszcze więcej czasu, aby dokonać zmian w swojej historii. Niewielu współczesnych Gogola sobie sprawę, że „nos” ma podwójne znaczenie. Opisując absurdalną sytuację, Nikolai chciał pokazać błędy w społeczeństwie jego czasów.

Utrata nos

Niesamowite incydentu doszło 25 marca było potem rano fryzjera Ivan Yakovlevich znaleźć w chleb, pieczone żonę, nos jego klienta z Kolegiata Asesor Kowaliow. Mężczyzna postanawia pozbyć się takich wyników, ale to ciągle spada, co oznacza, że był w pobliżu. W końcu, fryzjer rzuca nos do Newy. Tymczasem Kovalyov budzi się i podchodzi do lustra, by spojrzeć na wskoczyć na pryszcz nosa, ale nie pokazuje, a jego nos.

Fakt, że asesor kolegialny pilnie potrzebują przyzwoitego wyglądu, opowiada (to rzeczywiście mówi w samej pracy) podsumowanie. Nos niszczy wszystkie swoje nadzieje, bo Kovalev przybył do stolicy z zamiarem znalezienia dobrej pracy i ożenić. Utrata takiej znaczącej części ciała sprawia, że asesor bezsilny i bezużyteczny.

Spotkanie z nosa

Streszczenie fabuły „nosa” Gogol powiedział, że jakoś ukrywszy twarz, Kovalev wysłał do szefa policji, ale po drodze spotyka swą utraconą część ciała. Nos, na sobie kapelusz z pióropuszem, haftowane złotem mundurze z rangi radnego państwowej siedzi w wózku i udał się do katedry w Kazaniu, aby się modlić. Główne wysłał go najpierw Kovalev nawet nieśmiały na widok takiego szlachetnego oficera. Na wniosek nosa powrotem udaje, że nie rozumie, o co chodzi i asesor kolegialny w jego intencji nie robią dobrze.

Szef policji Kovalev domu nie znalazł, więc go powiadomić gazety o utratę ciała, ale nie – to jest to, co historia za produkt i jego podsumowanie. Nos nie jest tylko otchłań z przyzwoitym człowiekiem, a więc prywatny komornik tylko podrażnienie słucha główny zarzut i nie pomaga.

Sfrustrowany Kovalev wraca do domu i zaczyna myśleć o powód jego nieszczęścia. A potem przychodzi mi do głowy, że być może winę funkcjonariusza Komendy Głównej za Podtochina, zatrudnić co niektóre czarownice, ponieważ asesor kolegialny się nie spieszy się poślubić córkę. Kiedy policjant przynosi nos zawinięty w kawałek papieru, Kowaliow nie znaleźć miejsce radości – to jest to, co daje nam podsumowanie. Nos tymczasem nawet nie myśleć, aby trzymać w miejscu.

happy end

Kapitał rozprzestrzenił plotki, że nos Kolegiata Asesor spacery wzdłuż Newskim Prospekcie, spacery Tauride Garden, iść do sklepu Juncker. Ale w dniu 7 kwietnia, wszystko zaczęło się układać – Kovalev obudziła i odkryła kradzież w swoje miejsce.

Fabuła „The Nose”, choć krótki, ale nadal posiada historię, że w ciągu jednego dnia, major był w stanie odwiedzić wielu miejscach: w sklepie ze słodyczami w dziale, nawet szczęście spotkać Podtochina z córką. Opis w opowieści o szczęśliwym Kovalev autor przerywa potwierdzenie, że historia została wynaleziono. Gogol nawet zaskoczony, że niektórzy autorzy podejmują te historie jako podstawa jego dzieł.

Aktor Devid Douson
390 shares 5075 views
Film „Fight”: aktorzy i role
114 shares 5973 views