345 Shares 5240 views

Dmitry Efimov – Teatr twórca „Europa”

Dmitry Efimov – młody duma Tiumeń, wspaniały aktor, gospodarz programów rozrywkowych, inspiratorem i twórca słynnych tworzyw teatralnych „Europa”.

Wiodąca w młodym wieku

Urodził się w Tiumeń, 9 maja 1978 r. Studiował w szkole 44th, kochał biologia, geografia, historia. Do wyjątków nie wydaje i, podobnie jak większość chłopców zachwycali się kosmosu. Jego wyjątkowy talent jako aktor, który potrafił się śmiać i sprawiają, że publiczność jak żaden inny, rozpoczęła się pokazać w młodym wieku. 15-letni Dmitrij Efimov parał w roli lidera, prowadził programy rozrywkowe i dyskoteki w miejscowym Domu Kultury, usilnie marzy o scenie teatralnej. Impulsem do pracy była celem w Państwowym Instytucie Tiumeń na wydziale aktorstwa. Równolegle Dmitrij grał na deskach teatru dramatycznego, aktora, który stał się w 2000 roku (po ukończeniu studiów).

Dmitry aktorska kariera

Pierwsze prace na scenie były takie spektakle jak „Dom”, „Morderstwo Gonzagi”, „Equus”, ale prawdziwa sława przyszła po Dmitri grał w „Generalnym Inspektorem” roli inspektora. Każdy, kto miał szczęście zobaczyć ten występ otrzymał wielką przyjemność z gry utalentowanych Dmitriya Efimova. Choreograficzny talent w utalentowanego młodego człowieka w pełni rozwiniętej nauczyciel Eduard Grigorevich Sobol – główny choreograf teatru, który do dziś pozostaje dla rodziny Dmitry człowieka, można powiedzieć, drugi ojciec. dyrektor naukowy Efimov dowiedział się, że jest – człowiek z dużej litery, zaraził Dmitry tańca, nadając jej blask i pokazać właściwą drogę.

Teatr Dmitry Efimov „Europa”

Dmitrij, który jest teatr aktora, udaje się połączyć podstawowe prace z pasją na całe życie, która jest pomysłem niego – tworzywa sztuczne teatralne „Europa”, kilka lat temu to niewielki zespół amatorski. Close Quarters, magnetofonów kasetowych, światła awaryjne, „pogotowie” efekty specjalne, jak ustawia własną opłatę, kostiumy do szycia pomocą osobistych – jak to wszystko się zaczęło. Stopniowo taniec pokazują, że Dmitrij stworzył podczas studiów w drugim roku, wzrosła do ustawienia, to nie byli sponsorzy, producent. Dziś Dmitry Efimov teatr obejmuje około 70 osób: trzy podstawowy skład i grupę przygotowawczą.

Ze względu na piękne teatralnych spektakli tanecznych: „Sto minut dla ciebie”, „Heaven”, „Mowgli”, „Aby opuścić pozostać”, „Coma”, „Rain Man” i inni.

„Europa” podbić Europę

Jego produkcje zbierać ogłoszenia nie tylko w Tiumeń i innych miastach Rosji, ale także za granicą. Rosyjskiej choreografii jak i na Zachodzie. Dreaming podbić Europę, Dmitry rozpoczęła mały: zajął się Europejski przechodniów. W 10. rocznicę facetów zdecydowaliśmy się tańczyć w pobliżu wieży Eiffla. W tym muzyki, a potem pociągnął lud. Kilka pokoi nawet musiał wykonać bis. Tak, i zdobył 80 euro podniósł nastrój.

Jeśli mówimy o pieniądzach, aby być na powierzchni, trzeba zarabiać tańcząc reklamową w klubach i na imprezach. A nawet w projektach komercyjnych faceci rozplanowany sto procent, bo pracuje dla ludzi, dając im kawałek serca. Faceci w zespole Dmitrij Efimov zyskuje tuż przy ulicy, bez szkolenia i kształcenia specjalnego, koncentrując się na kryterium wieku (15-23 lat). Odlew jest wybór tych, którzy rozumieją, co „Europa” i gotowe do tańca tutaj. Najważniejszą rzeczą – pragnienie i błysk w oczach, a technika i rozciąganie – mogą być nabyte. Teatru odbyła trzy śluby, nie są już młode matki. Nie bez prezentując taniec życia, oni jadą z ich mężów i dzieci przychodzą na próbę. Przez lata udało się teatr rosną dzieci, dla których taniec był sens życia.

„Europa” – to jest szczęście!

Nauczyć się tańczyć płynnie i synchronicznie kilkadziesiąt osób – praca nie jest łatwa, więc Dmitriy Efimov, posiada wszystkie cechy wykwalifikowanego lidera, czasem uciekają się do tej metody kija i marchewki. Ponadto, oprócz co dzień próby wyczerpujących jest konieczne, aby przygotować dekoracje, kostiumy, światło. Ale zespół jest w stanie ustawić wysokie cele i dąży do ich spełnienia. Teatr „Europa” Dmitrij Efimov – to nie tylko szkoła tańca, wygrać wiele medali i nagród konkurencji, ale także szkołą charakteru, jednym zintegrowanym „ciała” z bardzo ciepłym, szczerym postawy wewnątrz. Sami uczestnicy mówią: „Europa – to jest szczęście” i patrząc na uśmiechnięte twarze po ciężkich próbach, gdzie każdy tancerz czuje główny element procesu twórczego, zdajesz sobie sprawę, że ci ludzie, zakochany w swojej pasji, będzie miał ciekawy i jasny życie.

Dmitry szczęśliwie żonaty, jego żona Julia mieszka we Francji. Nie pracuje, zaangażowanych w badania i projektowanie ubrań. W Rosji nie chce wrócić, więc Dymitr żyje w dwóch krajach, ponieważ, będąc z dala od domu, zaczyna czuć się bardzo samotny.