861 Shares 9501 views

samoloty z papieru jako sposób bawić się z dziećmi

Jak dobrze jest przypomnieć sobie własne dzieciństwo, kiedy to było liść papieru wystarczy, aby cieszyć się czas spędzony. Wtedy nie musimy grę komputerową się bawić i bawić się z przyjaciółmi. Było wystarczająco dużo wyobraźni i liści gazetę, z której rzemieślników papierowych samolotów. Potem zabrali „Brand” Kolor i uruchomić go na dachu domu.

Dzisiejsze dzieci zapomnieli co to jest, ale nie z powodu nudnego pomysłu. Fakt, że gry komputerowe i telewizja po prostu zmuszony zapomnieć o tej metodzie rozrywki. Ale chodzi o to, że interaktywna rozrywka zniszczyć rodzinę, aw ogólnych stosunków ludzkich.

matka w rodzinie zastępczej

Pewnego dnia postanowiłem, że przestanie zachęcić syna do prosizhivanie gier komputerowych, przez zaniechanie. Pamiętałem jego hobby projektowania samolotów z papieru. Kiedy mój syn znowu usiadł przy komputerze, zaproponowałem mu alternatywę. Zaczęliśmy majstrować samolotów papieru , jeden po drugim, aż w końcu, nie wyczerpał moją wiedzę. Wtedy zaczęliśmy szukać nowych systemów. Oczywiście, wiele stron internetowych pomogły nam. I zdecydowaliśmy się największy papierowy samolot. Jazdy nie było to bardzo trudne. Właśnie kupił ogromny arkusz papieru i rozpoczął budowę.

Byliśmy całkowicie pochłonięty pracą. Okazało się, że papierowe samoloty mnie równie interesujące, jak mój syn. Po kilku nieudanych próbach, udało nam się stworzyć prawdziwe arcydzieło. To był piękny samolot wielkość około dwóch metrów szerokości i trzy i pół długości. Byliśmy zadowoleni z wyniku, który uzyskał.

"Side Effect"

Z jednej strony może się wydawać, że cała nasza praca była „papier”. Model samolotu, składająca się z kruchego materiału, nie wytrzymuje zderzenia z drzewem lub zdeponowane w zbiorniku. Ale było coś więcej w tym wszystkim. Nasze stosunki stały się bardzo różne. Nie jesteśmy tylko współpracownikami, ale także najlepszymi przyjaciółmi. Dzieliliśmy nawzajem plany, pragnienia i miejsca. W końcu nauczyliśmy się ufać sobie nawzajem.

W ten sposób dołączył do nas samoloty z papieru. Mają one stać się narzędziem współ-gospodarzem czasie. A teraz okazało się, jak ważne jest, aby spędzić czas ze swoimi dziećmi. Rozumiem, że mój syn potrzebuje ojca, który jest zawsze tam, zawsze będzie w jednym z nim.

Mówiąc o grach wideo

Mój syn nadal korzysta z komputera, jak ja, ale nie było tam szuka zabawy i przyjaciół. Razem możemy zrobić surfowanie po Internecie w poszukiwaniu nowych modeli samolotów papierowych. Po tym wszystkim zacząć naprawdę docenić swój czas i spędzić go z kimś, kogo naprawdę drogach. Paper planes – hobby, które pozwoliło nam zobaczyć siebie , co nie było widoczne wcześniej. Teraz mogę powiedzieć, że znam swoje dziecko, a on mnie zna. Nasz związek nie jest formalny, ale wypełniona prawdziwie prawdziwej troski o siebie nawzajem.