511 Shares 5734 views

Taki inny pocałunek. rodzaje pocałunków

Kiss, co do zasady – jest zwiastunem intymności seksualnej. Jest tak wiele rodzajów pocałunków, co niektórzy z nich być może nigdy nawet nie słyszał. Wiele osób, niestety, nie zwracają wystarczającej uwagi na to przyjemne doświadczenie, jak pocałunek. Rodzaje pocałunków są tak zróżnicowane, że każdy może wybrać metodę, która mu się podoba. Najważniejsze, aby pamiętać, że pocałunki, jak płeć, musi być taka, że dech.

Rodzaje pocałunków i ich opis

Celem dotykając ustami innej osoby może być inna. To może być przyjazny pocałunek, namiętny czy tylko delikatny dotyk.

Francuski pocałunek. Gatunek ten jest uważany za najbardziej popularne. Języki do kontaktu daje miłośnikom specjalny poczucie intymności. Wargi Scalanie języki spotkać i dostać erotyczny pocałunek. Czas jej trwania, głębokość i charakter ruchów – wszystko zależy od Ciebie. „French Kiss” – jest często wstępem do intymności. Więc pocałuj ludzi, wśród których są szalejące erotycznych pasji i uczuć.

Gryzienie pocałunek. Jest ona powszechnie stosowana w grze seksualnego. Taka metoda polega łagodny końcówki uszu gryzienie partnera.

Lód. jeśli chcą chcesz poeksperymentować trochę, weź kawałek lodu w ustach i całując partnera, delikatnie popychając lodu w ustach partnera. Zgadzam się – jest to bardzo ekscytujące pocałunek. Rodzaje pocałunków nie kończą.

Gorący pocałunek. Chcesz coś specjalnego? Można próbować połknąć gorący napój, trochę trzymać go w ustach, a następnie przenieść go na partnera podczas pocałunku.

Całować stopy. Metoda ta jest uważana za bardzo intymne i ćwiczyć tylko bardzo bliskimi partnerami. Jest bardzo podobny do masażu stóp, ale to uczucie nie jest zapomniane. Rozpocząć tę świętą działania z kciukiem i stopniowo przejść do wszystkich innych.

pocałunek próżnia. rodzaje pocałunków mężczyzny i kobiety są tak zróżnicowane, że można eksperymentować prawie codziennie. Ta niezwykła metoda zakłada, że partnerzy całować z otwartymi ustami z zasysane.

Lizanie. Miłośnicy mają języka, aby czuć się nawzajem usta.

Pocałunek w czoło. Taki sposób jest bardzo proste i jednocześnie bardzo przyjemne. Zatem osoba wyraża czułość i troska o ich „połowa”.

Buziak w policzek. Dotknąć ustami do policzka często korzystają z bliskich przyjaciół na spotkaniu.

Ucałować ręce. W naszych czasach taki gest jest prawie stracił swoje znaczenie. Jeśli chcesz wyglądać bardzo szarmancki i unieść dłoń kobiety i delikatnie dotknąć wargi.

Pofałdowany. Sama nazwa Mówi, że ruchy języka powinien być pofalowany.

Wiarygodnie powiedzieć jak wiele rodzajów pocałunków, jest dość trudne. Dotykając ustami wyrazić ogromną paletę emocji i uczuć danej osoby. Niezależnie od wybranej metody, to jest jasne: nie ma romans, miłość i namiętność pomiędzy mężczyzną a kobietą. Nie zapomnij pocałować ukochaną osobą, jak można darować częściej. Rodzaje pocałunków są tam, aby upewnić się, że jesteś dobrze mogli wyrazić swoją miłość.