594 Shares 2687 views

Łuk z włosami: my sami

Łuk z włosami – prosty i spektakularne fryzury, które można dopasować do każdego stylu. Można go ozdobić obraz wieczór, podczas gdy ta fryzura może być wykonana samodzielnie i szybko (w przeciwieństwie do innych fryzur wieczorowych).

Łuk może być umieszczony na górze, z tyłu, z boku, włosy mogą być luźne i zbiera, może to być duże lub małe. W każdym razie, łuk jest taka sama. Poniżej widać różne obrazy z tej prostej fryzurze.

Jak zrobić łuk wykonany z włosów (schemat):

  1. Umieszczenie włosy w kok na gumie, bez ciągnąc je za pośrednictwem.
  2. Powstająca wiązka jest podzielony na dwie części – są w przyszłości „płatki” łuk.
  3. Przywiązujemy dwie części niewidoczne, dzięki czemu stają się one bardziej płaskie i dobrze utrzymane.
  4. „Knot” Teraz musimy zrobić. Weź pozostałego odcinka włosy i owinąć go pod gumką. Ponadto, sworznie mocujące.
  5. Końcówki mogą być w lewo, a następnie uzyskać określone łuk z włosami. Możliwe bardziej ścisłe i uroczyste wariant – gładkie włosy i wystające końce nikakh.
  6. Następnie trzeba posypać gotowemu łuk Nail go trzymać kształt. Można też użyć dowolnego odpowiedniego wygładzenia ciebie lub produktów do stylizacji fryzur w postęp.

Aby sprostać łuk z włosami? Zdjęcie poniżej wyraźnie pokazują, że ta fryzura może być przedstawiony w pozytywnym świetle żadnego owalną twarz i wszelkie możliwości, najważniejsze – aby łuk na podstawie fryzury, który Ci odpowiada. Można ją nosić z lub bez grzywki, zostawić rozpuszczone włosy lub czesane płynnie. To może być odpowiednie w gładkiej i falowane włosy. Ta postać jest w stanie być nienagannie elegancki. Lub – trochę chuligan.

Łuk wykonany z długich i średniej długości włosów. Ale dziewczyny z krótkimi włosami mogą nosić fryzurę (można to zrobić z napowietrznej włosy, kupić gotowe łuk pokolorować własne zamki lub wzrost włosów).

Teraz będziemy wykonane z wielu różnych odmian tej fryzury.

1. eleganckie. Włosy czesane płynnie dziobu – zadbane, znajduje się z tyłu. Takie wykonanie podkreśli piękną linię szyi i podbródka. Włosy powinny być bardzo ostrożny! Nie powala włosy!

Inną odmianą tej fryzury – obraz z Paris Hilton. Tylko tutaj łuk jest wyższa, dodając jej wzrost o właścicielu i ogólny wygląd – więcej powagi. A wielkie fryzury opcja wieczór!

2. Stylowy łuk z włosami. Jego uzupełnieniem jest jasnym makijażu, wykonywane przetwarzanie strona środki do układania, nadając połysk lakieru. Ta postać nie tylko wygląda kobiecy i elegancki jak poprzedni, ale także ekstrawaganckie i mod.

3. Romantyczny wykonania. Łuk z włosami, określone fale, wygląda szczególnie kobiece.

4. zabawy wykonania. Gładka pół-długie i długie włosy z grzywką sami dobrze wyglądać. Ale ta fryzura jest pozbawiony „highlights”. Łuk z włosami dodaje jej entuzjazm i zalotny. On jest w stanie zastąpić całą gamę akcesoriów i przemienić nawet bardzo prosty sposób!

5. Bow włosy codziennie. Tutaj koniecznie osiągnąć błyszczący połysk włosów, delikatnie uczesać wystarczy. Stworzenie takiej fryzury nie zajmie dużo czasu, ale pozwalają wyróżnić się z tłumu dziewcząt z pospolitych „kucyków”.

Tak więc, po opanowaniu prostą sekwencję tworząc łuk wykonany z włosów można zrobić różne fryzury, które są odpowiednie w różnych przypadkach.