650 Shares 1710 views

Skorup. Zastosowanie do celów leczniczych

Od dawna wykorzystywane do celów leczniczych lub ich skorup jaj oddzielnie. Najnowsze badania naukowców wykazały, że zawiera wiele pierwiastków śladowych, a co najważniejsze – jest źródłem łatwo przyswajalnego wapnia. W związku z tym, a teraz w leczeniu wielu chorób, stosowanych skorupki jaj. Jego zastosowanie jest uzasadnione z powodu braku wapnia, złamań, skoliozy, a nawet alergie.

Kompozycja skorupki jaja jest unikalny. Jest bardzo blisko do składu zębów i kości. Zawiera ona wiele elementów, których nam brakuje w diecie, takich jak molibden i krzem. Dlatego dla prawidłowego przebiegu wszystkich procesów w organizmie człowieka od czasu do czasu do jedzenia skorupek jest to konieczne.

Wiele chorób człowieka są spowodowane niedoborem wapnia. Teraz jest to choroba wieku. Kruche kości, próchnica, osteoporoza, krzywica u dzieci, drgawki i skurcze, depresja i chroniczne zmęczenie. Niedobór wapnia prowadzi do częstych przeziębień i opryszczki. Z tych wszystkich naruszeń może pomóc skorupkę.

Ich zastosowanie prowadzi do normalizacji metabolizmu, zmniejszenie kwaśności soku żołądkowego i krovetvoryaschey stymulacji czynności szpiku kostnego. Jest także przydatny do ochrony przed promieniowaniem, a nie gromadzić radionuklidy. Wzmacnia układ krążenia, choroby kręgosłupa, zapobiega wypadaniu włosów i próchnicy.

Niedobór wapnia może powodować nasilenie alergii. Dlatego w tym przypadku może pomóc skorup. Jego zastosowanie w alergii jest rozpoznawany nawet przez lekarzy. Najczęściej zaleca się mieszać pokruszony powłoki z sokiem z cytryny. Zmniejsza to objawy alergii i oczyszcza skórę.

Często stosuje się złamań skorupki jaja. Przyspiesza to proces gojenia i tworzenie nowej tkanki kostnej. Zażycie skorupę, odzyskiwanie z jakiegokolwiek urazu następuje znacznie szybciej.

Kiedy ciąża jest również zalecany skorupkę. Jego stosowanie pomaga złagodzić objawy toksyczności, matka zachowuje zęby i włosy i ułatwia prawidłowe tworzenie się kości dziecka.

Na potrzeby dodatkowego spożycie wapnia jest znany z wielu, ale niewielu wie, że najlepiej jest wchłaniany przez kopaliny ze skorupki. Jest to przydatne w każdym wieku, nawet dzieci po roku, aby zapobiec powstawaniu krzywicy i prawidłowego zęba i kości. Dlatego wszyscy rodzice muszą wiedzieć, jak zrobić skorupek.

Do leczenia trzeba używać tylko świeżych jaj i najlepszy sklep domowej roboty i nie. Powinny one być prane w ciepłej wodzie z mydłem i wodą i wrzenia przez około 5 minut, w przeciwnym razie korzyści będą mniej. Schłodzone jajka muszą być oczyszczone poprzez usunięcie powłoki z folii wewnętrznej. Aby to łatwiej zrobić, po ugotowaniu, powinny być one umieszczone pod strumieniem zimnej wody.

Wysuszono na powietrzu powłoki konieczność funta w moździerzu. Młynek do tego celu nie jest zalecane. Proszek należy przechowywać w suchym słoju, szczelnie pokrywką okucia. Każdego dnia trzeba wziąć pół łyżeczki pokruszonych muszli. Można mieszać go z twarogu o niskiej zawartości tłuszczu lub zgasić naturalnego soku z cytryny. Więc lepiej się wchłania.