892 Shares 9378 views

Cechy Sznaucer miniaturowy fryzurę w domu

Miniaturowe Sznaucerów – weso i zabawy pies, który ma sztywny i stosunkowo grubej warstwy. Za konieczne jest, aby stale monitorować i regularnie czesanie, trimmingovat i cięcie. Promuje prawidłowego wzrostu i wykończenia zewnętrznego wyglądu zwierzęcia. Po profesjonalnej fryzury miniaturowy sznaucer wygląda szlachetnie oczywistych ukryte odcieni podkładu. Cut pies jest bardzo trudne. Grooming master musi podkreślać godność i ukryć wszelkie niedoskonałości psa. Nie spotkał się tylko z technikami zarysowania i różnego rodzaju fryzury, ale również analizuje anatomii ciała, jak pies wygląda w ruchu.

Po odpowiedniej fryzury miniaturowy sznaucer wygląda bardzo elegancko. Na spacerze cały przechodniów będzie podziwiać piękno psa, nie pozostanie obojętny nawet osoby należące do nich sceptycznie. Przy zakupie szczeniaka, należy być przygotowanym, który jest około 2-3 razy w roku będziesz mieć do czynienia z „Hair” pet.

cechy fryzura

Sznaucer miniaturowy do przycinania wystaw. Proces ten jest trudny wyrywanie martwego włosa. Około 4 miesięcy w cieplejszych miesiącach, po raz pierwszy pies należy powierzyć profesjonalnej groomer. Nawet wtedy, gdy właściciel chce wyciąć własnego psa, trzeba zobaczyć, jak ta procedura wykonuje mistrza i słuchać jego rad.

zaczynają z szyjką i przebiega na grzbiecie i bokach ogona. Przez przycinanie nowe włosy rosną już lśniące i zdrowe. Jeśli właściciel psa nie narazić się na wyświetlaczu, możliwe jest przeprowadzenie prostej fryzury. Klasycznym przykładem takiej fryzury jest uważany poruszało się i szyjka i dolny – brzucha i nóg – pozostawienie długi przepony. Na pierwszy rzut oka psa podkreślić brwi, brody.

Łapy koniecznie traktowane nożyczkami między palcami, nadając mu kształt zaokrąglony. Ogon jest również przetwarzane. Przycinania dolnej, górnej stronie urządzenie ścinające. Głowa, uszy, wewnętrzne ud traktowane z maszyny do pisania. Na brodzie twarzy i brwi delikatnie dub nożyce równolegle do dolnej szczęki. W dolnej części łapy są także równo przycięte. Dobrze zrobione natychmiast po Sznaucer miniaturowy zdjęć fryzury na pamięć, ponieważ wyłożone urody suszarkę trzymane krótko. Następnie włosy będą kręcone ponownie.

Niezbędne narzędzia do pracy

Jeśli właściciel postanowił Sznaucer miniaturowy na fryzury w domu, konieczne jest przygotowanie narzędzia potrzebne, aby to zrobić. Potrzebny jest potężną maszyną z wymiennymi ostrzami, profesjonalne nożyczki fryzjerskie, metalowy nóż przycinanie, gruby metalowy grzebień, szczotka do czesania się z splątania.

Samochody są mechaniczne i elektryczne, profesjonalne i amatorskie. Jeśli potrzebujesz maszyny do częstych fryzury do pana, on kupuje, oczywiście, profesjonalną maszynę z silnikiem redukcyjnego. W razie potrzeby strzyżenia Sznaucer miniaturowy tylko w domu, wystarczy kupić elektromashinku z napędem wibracyjnym i sztywnego zamocowania noży. Również plastikowe wskazówki dotyczące ostrzy o różnych długościach od 3 mm do 15 mm.

Maszyna mechaniczny może wyciąć włosy na nogach i twarzy. Ona milczy, jej pies nie będzie się bać. Jest to również wygodny wziąć go ze sobą na wystawę, gdzie nie ma zasilania, w przypadku trzeba w ostatniej chwili coś poprawić jego przystojny Sznaucer miniaturowy.

koszenie pysk

Przełomowym momentem cały koszenie – jest przetwarzanie pyska. Najpierw trzeba wyciąć krótkie włosy nad brwiami z tyłu głowy. Brwi powinny być starannie uczesane płaski metalowy grzebień, korzystnie mokrą długie włosy i zabrać je między palcami. Przyciąć konieczność uzyskania trójkątny kształt. Nie powinny one być krótkie. Włosy na brodzie trochę wykończenia, pozostawiając długo nietknięte. Pysk tworzą prostokąt zarostu. trzeba wyciąć, czesanie brodę do przodu, rozpoczynając od strony szyi na wzrost włosa przodu. Sznaucer miniaturowy do cięcia między oczami, aby być bardzo ostrożnym. Ta przerwa trwa V-kształtu.

Co toczy?

Jedną z metod uwodzenia toczy, rodzaj przycinania. Płaszcz złuszcza fryzura kilku warstwach. Pies pochodzi z bardzo gęstej sierści i koloru „sól-pieprz”. Postępowanie prowadzone jest raz na 2 miesiące, wtedy pies nie będzie musiał trimmingovat. Usuwane są włosy, które porusza się swobodnie, pozostałe warstwy pozostają na swoim miejscu. Przez czas, przychodzi kolej na resztę. Korytarze są powtarzane ciągle, wraz z rozwojem nowych włosów. Dzięki tej metodzie wełny zaloty Sznaucer miniaturowy ma tracenie, wełna pozostanie zawsze taka sama długość. Łysy czują się nieswojo. Po wyrywanie zewnętrzną warstwę wełny należy umyć psa, w celu uniknięcia podrażnień skóry. Suche włosy lepiej sprężarki. Wyciąga wilgoć i wygładza włosy.

Jak pracować Furminators?

Furminators – to specjalne narzędzie do czesania psów i kotów. Składa się on z uchwytu z ostrzem dołączonym do niej w postaci grzebienia. Jest to najbardziej skuteczny sposób, aby usunąć martwy podszerstek. To nie uszkadza włosy osłony podczas linienia. W czasie czesania zęby Furminators prihvatyvayut włosy i pociągnąć go i podszycie jest. Grzebień wystarczy suchej warstwy. Nie jest konieczne, aby zastosować siłę nacisku operatora.

Ale być może uszkodzenie skóry w nieostrożnego użycia narzędzia. Nie można jeździć dużo czasu w jednym miejscu. Przez długi czas nie jest również zalecany do pracy lepiej na trochę na kilka dni, pies nie boi się cięcia. Wystarczy użyć tej metody, aby pozbyć się nadmiaru włosów 1-2 razy w miesiącu. Przed rozpoczęciem działań trzeba myć rozczesać splątania.

zasady uwodzenie

Bardzo ważne codziennie czesanie psa, a tylko w kierunku wzrostu włosów. Starannie wypracować miejsca matami. Pożądane jest, aby posypać Procedurę płaszcz. Wtedy będzie łatwiej się rozczesują. Szczotka trzeba podjąć szerokie i ostre.

Miesięczne leczenie narażonych i miejsc intymnych. Delikatnie nożyczki do przycinania włosów wokół odbytu. Uszy powinny być oskubane włosy wystające. Nie zapomnij o pazurów. Odciąć ich potrzebę opieki, ponieważ w centrum pazura są naczynia krwionośne. Jeśli ukąsić więcej wtedy krew, a pies będzie bolało.

Słuchać zaleceń ekspertów, a Twój ulubiony miniaturowy sznaucer jest najbardziej zdrowy i piękny pies.