616 Shares 9736 views

Wyszukiwanie powtarzających się plików: proste rozwiązanie

Nowoczesne komputery są dostępne z dość pojemne dyski twarde, ale często Aktywni użytkownicy muszą być oczyszczone z nagromadzonych zanieczyszczeń. Zacznij lepiej ze zleceniodawcą optymalizację przestrzeni pojazdu – usunięcie tych samych dokumentów. Znajdź i usuwanie duplikatów plików odbywa się za pomocą specjalnych programów. Dzisiaj nie ma problemów z wolnego oprogramowania, internetu jej dużą różnorodność. Na równi z tego programu, aby znaleźć duplikaty plików w szerokim zakresie, można wybrać tylko przyjazny dla użytkownika interfejs i funkcje obciążenie funkcjonalne.

Jednym z najlepszych narzędzi, aby znaleźć duplikaty jest DupKiller. I jest pokryta na przykład, szukając dokumentów.

Wyszukiwanie powtarzających się plików na komputerze przy użyciu DupKiller jest ułatwione przez fakt, że interfejs narzędziowy jest wykonany w języku rosyjskim, jest intuicyjny układ odpowiednich przycisków, menu i podmenu.

Ponadto, twórcy wdrożyły integrację użytkowego niezwykłą wtyczki słuchać plików audio i wyświetlanie obrazów. Jest to dość skuteczny system wyszukiwania, który współpracuje ze wszystkimi rodzajami dysków i innych nośników. Ale najważniejsze jest to, że DupKiller funkcje pozwalają wyszukać duplikaty plików szybko, podczas gdy narzędzie eliminuje możliwość wystąpienia błędów, ponieważ nie działa tylko z nazwy, ale ze strukturą plików.

Rozważmy działanie programu. Jak już wspomniano, interfejs jest intuicyjny i bardzo prosty. Aby zrozumieć, jak zarządzać programu, będą mogli nawet użytkownikowi neprodvinutye.

Zakładka „Napędy” jest tak skonstruowany, że można wybrać nośnik, na którym chcesz wyszukać duplikaty plików. Tutaj użytkownik może skonfigurować dodatkowy sposób do przeszukania, co będzie mieć wpływ typy plików i jak program powinien zrobić, gdy wykryje duplikat.

Na „Ustawienia” oferta deweloperów narzędzi do debugowania znaleźć kryteria porównania duplikatów. Możesz porównać nie tylko nazwy, ale także zawartość plików, ich wielkości i rodzaju. Ponadto, proponuje się, aby debugować różne atrybuty dokumentów i przypisać pliki mają być wykluczone z analizy programu.

Po użytkownik dokonał wszystkich niezbędnych ustawień, wystarczy nacisnąć przycisk „Scan” i użyteczność rozpocznie wyszukiwanie duplikatów plików na wszystkich przypisanych przewoźników.

Pod koniec okna skanowania pojawi się, gdy liczba powtórzeń i stwierdzono całkowitą ilość miejsca będzie odzwierciedlać to, że zajmują. Lista wyświetlaczy wizualnych, więc nie ma potrzeby na długi czas, aby przeanalizować wyniki. Jest to pokazane w postaci grup wizualnie oddzielonych od siebie.

Na tej liście, wybierz pliki, które chcesz usunąć, używając funkcji wyboru. Dla tych, którzy chcą korzystać z wyszukiwania duplikatów plików z dokładniejszego debugowania, jest specjalnym odniesieniem do pracy z narzędziem.

Ogólnie rzecz biorąc, program jest wykonywany profesjonalnie. Do wad można przypisać tylko narzędzie, które skonfigurować izolacja nie zawsze jest wygodne, ale poza tym DupKiller nie jest gorsza od ich odpowiedników, nawet lepszy od nich elastyczności i jakości wyszukiwania konfiguracji.