491 Shares 7194 views

Szczegółowa biografia Vadim Spiridonov

Biografia Vadima Spiridonova jest interesujące dla wszystkich tych, którzy nie zapomnieli tego wielkiego radzieckiego aktora, który zmarł w 1989 roku. Ten utalentowany człowiek jest równie wiarygodny zawarte w obrazach filmowych bohaterów i złoczyńców. „Love the Earth”, „przeznaczenie”, „wieczne Call”, „Powrót Move”, „Bataliony proszeni są o ogień” – film, w którym on pamiętany do widzów. Co wiadomo na temat tej wyjątkowej osobowości?

Vadim Spiridonov: Biografia gwiazdek

Przyszłość Fedor «Wiecznego wezwanie” urodził się w Moskwie, stało się to w październiku 1944 roku. Biografia Vadima Spiridonova świadczy, że aktor urodził się w rodzinie intelektualnej. W ten trudno uwierzyć, publiczność, którzy pamiętają jak grał ludziom pochodzenia robotniczo-chłopskiej. Ojciec chłopca był inżynierem, matka – księgowy.

Dla rodziców jedyny syn był „Światło w oknie”, są one niezwykle skrzywił się na swojej pasji do boksu, w obawie, że dziecko jest rannych. Biografia Vadima Spiridonova zaprzecza pogłoskom, że aktor dzieciństwo przestępcą. Spędzał dużo czasu na świeżym powietrzu w gry z rówieśnikami, ale nie narusza porządku publicznego. Jako nastolatek zainteresował się teatrem, zaręczył się w kręgu dramatu pracy w fabryce „Salute”.

Po ósmej klasie, Vadim zaczął uczęszczać do szkoły dla młodzieży pracującej. Również na nalegań ojca, który marzy, że jej syn dorastał pracowity i osoba odpowiedzialna, Spiridonov rozpoczął praktykę jako tokarz w fabryce.

studentship

Biografia Vadima Spiridonova powiedział, że była to pierwsza próba była w stanie stać się studentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Jednak niefortunny incydent, w którym zdarzyło mu się być zamieszany, zmuszony opuścić początkujący aktor tej instytucji w ciągu sześciu miesięcy od ich otrzymania.

Kolejna instytucja, akceptowane Spiridonov w jego ścianie, odwrócił VGIK. Heads jego Oczywiście były Makarowa i Gerasimov, nauczyciele ci słynęli z tego, że nie chcieli angażować się ze studentami, którzy nie mieli talent. Co ciekawe, wielu kolegów Vadim w przyszłości stały się gwiazdy kina narodowego: Nikonenko Eremenko Jr. Hubenko.

Pierwsze sukcesy

Będąc jeszcze studentem, udało się odegrać swoją pierwszą rolę w filmie Vadim Spiridonov. Biografia aktora pokazuje, że był to debiut w filmie „Nad jeziorem”, przedstawiony publiczności w 1970 roku. W tym dramacie Gerasimova rodzi skomplikowane kwestie, stworzył niezapomniany obraz Konstantina Konovalova.

Spiridonov – aktor, który często musiał grać złe znaki, zatruwa życie pozytywnych bohaterów. Szczególną rolę Vadim pojawiły się już po zdjęciu „Hot śniegu” (1972), których akcja została zapożyczona z produktu z Yuri Bondarev. W tym dramacie wojennym, on wykonany obraz dowódcy dywizji Deeva – bohatera wojennego, obdarzonego charyzmą ujemnym.

znienawidzony aktor

Nie tylko kochać, ale nienawidzę publiczność była w stanie pokonać swoje role Vadim Spiridonov. Biografia aktora mówi, że on ma dużo nienawidzą po wydaniu „Love the Earth” filmu, „przeznaczenie”. W tych obrazach, on wykonany obraz Theodore Makashkina – ujemny znak z ciemnej przeszłości.

Jego charakter był były pięści w czasie wojny, który zgodził się służyć nazistom. Zaskakująco wiele osób wrażliwych nawet próbował związać z walki aktor, spotykając go na ulicy, więc dobrze, że upadł na drogę zdrajców.

„Wieczny Call”

„Wieczny Call” – projekt TV, przez które ostatecznie potwierdziły status gwiazdy i jeden z głównych „czarnych charakterów” kina Radziecki Vadim Spiridonov. Biografia Życie osobiste, dzieci aktora zaczęła wzbudzać zainteresowanie wśród prasy i fanów. Jego postać w tej sensacyjnej serii był Fedor Savelyev, jedna z kluczowych postaci. Vadim doskonale stworzył obraz człowieka z trudnym losem, co również sprawia, że decyzję, aby służyć nazistom.

Interesujące jest to, że taki żywy i niezapomniany, postać ta była w dużej mierze dzięki staraniom Spiridonov. W Iwanowa pracy „Wiecznego Call”, którego fabuła była podstawą dla serii, Fedor Savelyev wyglądał tak charyzmatycznego złoczyńcę. Zaskakująco, to jest negatywna rola wykonane Vadim laureatem Nagrody Państwowej ZSRR. Nagroda ta została przyznana w głównych wykonawców, tworzenie pozytywnego wizerunku.

Dobre i złe znaki

Którzy po prostu nie grał w swoim życiu Vadim Spiridonov, biografii, życia miłości, dzieci, które są nadal przedmiotem zainteresowania widzów. Na przykład, nie można nie zauważyć, że rola w filmie „Tour pożegnanie” artysty. " W tej akcji aktor filmowy zrealizowany obraz utwardzoną przestępcy imieniem Sable.

Niemniej Spiridonov znakomicie poradził sobie z ról pozytywnych bohaterów, zmuszając widzów do wczuć się w bohaterów. Na przykład w filmie "The Return Move", wcielił heroiczną Captain Evgeniya Shvetsa. W mini-serialu „Bataliony proszeni są o ogień”, znów grał wojska, jego postać stała się pułkownik Iverzev. Vadim miał okazję do wcielania wizerunku legendarnego Semena Budennogo, wystąpili w filmie „Pierwsza Kawalerii”.

lat pierestrojki

W trudnych latach pierestrojki nie zatrzymać w filmach aktor Vadim Spiridonov. gwiazdek biografia kina rosyjskiego informuje, że nowa rola, on w zasadzie zgodził się dla pieniędzy, ponieważ mają mało zgodne z jego wymaganiami. Niemniej jednak, nawet w tym okresie Fedor «Wiecznego wezwanie” udało mi się stworzyć wiele jasnych obrazów, animacji każdej swojej postaci.

W niektórych filmach i telewizyjnych serii musiał wycofać się w ostatnich latach swego życia aktora Vadim Spiridonov? Litsedeya biografia wskazuje, że grał w filmie „Criminal Quartet”, aby wcielać obraz Lobanov. W „Dni i lata Nicholas Batygina” aktor stworzył obraz kluczowy charakter. Jego ostatni był detektyw „Pamiątka dla prokuratora”, w którym wcielił się w postać kierowcy ogo.

Życie za kulisami

Był żonaty Vadim Spiridonov, biografii, życia prywatnego, które są rozpatrywane w tym artykule? Dla towarzysza swego życia Valentina aktor spotkał się jeszcze jako uczeń, a ona była jego sąsiad. Poznał swoją przyszłą żonę, zaczął jako nastolatek, ożenił się z nią, ledwo okazji pełnoletności – stało się to w 1963 roku. Vadim zawsze odnosił sukcesy z płcią przeciwną, ale legenda głosi, że nigdy nie zdradził żony, z którą żył przez całe życie.

Niestety, tak nie mam czasu, aby być ojcem Vadim Spiridonov, biografia, życie osobiste dla dzieci, które są rozpatrywane w niniejszym artykule. Valentine i Vadim nie mam spadkobierców. Najpierw przełożone narodziny dzieci do punktu, gdy są gotowi, aby stworzyć kompletną rodzinę w sensie materialnym. W rezultacie para pozostała bezdzietna.

Mity i prawdy

Bohater, który tylko stał się plotka, ani dla jego życia, a nawet po śmierci aktora Vadim Spiridonov! Litsedeya biografia wskazuje, że jest on często oskarżany o alkoholizm. W rzeczywistości, aby angażować się w gwiazdę kina rosyjskiego alkoholu nie jest dozwolone zdrowia. Poza tym, nigdy nie pozwolił sobie zapomnieć o pracy dla dobra rozrywka, był odpowiedzialny człowiek.

Inna legenda twierdzi, że Spiridonov nie została odebrana jako aktor. W rzeczywistości rzadko kiedy pojawił się w filmach, ponieważ jego nalegań do ról, odrzucił wiele ofert do działania.

śmierć

Kiedy opuścił ten świat Vadim Spiridonov, biografia, życie osobiste jest opisana w artykule? Tragiczne zdarzenie miało miejsce w grudniu 1989 roku. Przyczyną śmierci utalentowanego aktora był atak serca, to wiadomo, że zmarł we śnie. Spiridonov żona twierdzi, że przewidział własną śmierć, nawet dokładnie przewidzieć jej daty, nie mylić na jeden dzień.