166 Shares 3048 views

Toyota Highlander: Opinie

Smaki klientów samochodowych w Rosji i Stanów Zjednoczonych nie są bardzo różne od siebie. Producenci już dawno zrozumiał ten trend i starają się aktywnie z niego korzystać. Kolejny samochód, który przyszedł do smaku dwóch kontynentach, jest Toyota Highlander. Recenzje obu rosyjskich kierowców i właścicieli pojazdów lekkich w Stanach Zjednoczonych mówią, że jest to bardzo udany model.

Pierwsza generacja crossovera pojawiły się dwa lata temu. W Rosji, został zaprezentowany na Salonie Samochodowym w Moskwie w 2010 roku, po kolejnym odmłodzenia. Zadebiutuje w naszym kraju – ruch bardzo miło, ponieważ bierze pod uwagę różne gusta Rosjan.

Zewnętrznie samochód stał się bardziej agresywny. Producenci zmieniły starą smutną twarz z ryby-eyed na bardziej interesującą sportu. Specjalny efekt „trójwymiarowych” świateł nietypowym kształcie. Wszystko to tylko, aby przyciągnąć nowych klientów. Dopełnieniem obrazowi oryginalne kratki i chromowanych elementów na niektórych częściach ciała Toyota Highlander. opinie   jasny wygląd samo entuzjastycznie, jak również o samochodzie i jego wyposażenia. Projektanci byli w stanie stworzyć obraz sportowiec, a zarazem lekki rozjazd. Samochód jest bardzo zmieniona. Dlaczego 19-calowe koła, osiągając w standardzie!

Dla konsumentów na rynku amerykańskim mają 17-calowe koła, a także pięć-osobowa sedan, napęd na przednie koła i silnik przemieszczenie 2,7 litra. Do dyspozycji Amerykanów mieć również wersję hybrydową. Dla naszego kraju średnia wersja jest odpowiednikiem maksymalnie sprzętu amerykańskiego. Nie trzeba dodawać, jeśli wielkość silnika w wersji na rosyjskich drogach ma pojemność 3,5 litra 273 KM. Plus, automatyczną skrzynią biegów oraz stały napęd na cztery koła. Może cieszyć fakt, że pojazd jest wyposażony w poduszki powietrzne 7. trzy strefy kontroli klimatu, drewno stan, tapicerka skórzana, miejsca 7 Th.   Konsumenci lubią to   Toyota Highlander. opinie   w prasie i na forach internetowych w pełni to potwierdzają.

Bardzo przydatne było przejście charakterystyki jazdy dla pojazdu w celu dostosowania się do rynku rosyjskiego. Dostarczany nieznacznie powodu amortyzatorów zawieszenia. Jest to, być może, i wszystko się zmienia.

Dysk jest pełny, z wolnym centralnym mechanizmem różnicowym. Drugi nie jest podana, ale przepraszam. Okazuje się, że parkiet samochodowym. Nawet kontroli trakcji nie działa z niezbyt ciężką zastraivaniyah.

Wnętrze samochodu jest godne uwagi. Na zewnątrz, wydaje się, że przestrzeń wewnątrz mniejszy niż jest w rzeczywistości. Ergonomia w amerykańskiej tradycji. Siedzenie kierowcy utrzymuje kierowcy nie są bardzo pewni siebie. Brzegi są niskie siedzenia i bardzo śliskie tapicerka – skóra. Highlander wyposażony inteligentnego klucza, który można otworzyć samochód bez nawet biorąc klucz z kieszeni. Silnik również uruchomić za pomocą przycisku.

Na prędkościomierza pojazdu 220 km / h, ale w rzeczywistości jego maksymalna prędkość 180 km / h. To przyspiesza bardzo szybko, choć nie najwyższa prędkość maksymalna. Z jednej strony, jest to możliwe, aby umieścić Murano i Honda Pilot, ale nie dają takie same miłe chwile jako   Toyota Highlander. Recenzje właścicieli opisać uczucie, gdy samochód podnosi prędkość lub wyprzedzanie. „The Voice” nie miał również dzieci. Czujesz się za kierownicą, tak jak powinien czuć ludzi prowadzi SUV na wysokim poziomie.

Ma złych dróg dla   Toyota Highlander. opinie   Daje to zupełnie jasne. Jednak obsługa samochodu do pociągu dla dobrej nawierzchni asfaltowej. Ale to nie znaczy, że złe drogi są dla niego problemem. Dzięki dużym kołom możliwe jest przezwyciężenie małe otwory i połamane dróg, które jednak i musi być mieszkańcy naszego rozległego kraju.

W ogóle, to samochód – dokładnie to, czego potrzebujemy i Amerykanie. Moc zewnętrznej i wewnętrznej siły. Ergonomia na wysokościach, a także inne elementy pojazdu.