454 Shares 3153 views

Rozrywka i atrakcje Nebug

Wraz z nadejściem letnich każdy chce wakacje na plaży. I od razu powstaje pytanie: gdzie poszło do wypoczynku długo pozostanie w pamięci jako niezapomniane i ekscytujące przygody? Zazwyczaj, wybierając ośrodek miasta lub wsi, ludzie zwracają uwagę na rodzaje rozrywki i lokalnych atrakcji. Nebug w tym zakresie – to idealne miejsce.

Historia miejscowości

W 1864 roku, 50 rodzin kozackie osiadł na wybrzeżu Morza Czarnego i założył osadę Kozak. W pamięci pierwszych osadników ułożonych w rozliczeniu „Kozak hut”, która w pełni przenosi atmosferę w tym czasie. Stopniowo wieś rosła, a teraz jest to popularny ośrodek wypoczynkowy, który przyciąga turystów z całej Rosji.

Atrakcje Nebug i jego otoczenie

Nebug – niezwykle piękne miejsce, otoczone stokach górskich z bujną roślinnością. Przez wieś prowadzi małą rzekę o tej samej nazwie, znany przez mieszkańców jako „bycze oko”.

Urlopowicze czekają na różnych działań, takich jak zstąpienia rzekach górskich, wspinaczki, nurkowania. Oprócz rozrywki, zwraca się uwagę, a lokalne atrakcje. Nebug jest znany przede wszystkim ze swojej aquaparku.

„Delfin” park wodny

Miejscowy park wodny jest znany z tego, że na jego terytorium, dużo zieleni: cyprysy, palmy i piękne egzotyczne kwiaty obok siebie tutaj z prostych rosyjskich brzóz. Najwyższe wzniesienie znajduje się również tutaj – jest tym, co odróżnia lokalny park wodny z podobnych ośrodków w innych kurortach. Inną charakterystyczną cechą „Delfin” – praca w nocy. Jest to prawdziwy raj dla miłośników nocnego życia. Akvadiskoteki, inspirujące show, fajerwerki – to wszystko zadowoleni właściciele parku wodnego dla zwiedzających.

Delfinarium "Aqua World"

Jeśli przyjdziesz do odpoczynku na wsi z dziećmi, powinno się odwiedzić lokalne delfinarium. Ciekawy pokaz z tych niezwykłych mieszkańców morskich nie pozostawi nikogo obojętnym. Można bezpiecznie doradzać przyjaciół, aby odwiedzić wioskę Nebug. Atrakcje, których zdjęcia są prezentowane na stronie są zaskakująco zróżnicowane.

dolmeny

Oprócz kąpieli w czystym morzu, turystów przyciągają tu niezwykłe zabytki. Nebug słynie dolmeny i wodospadami. Grupa 13 dolmeny – starożytny przypomnieniem dzienny z czerkieskich osiedli. Skąd te niesamowite konstrukcje – jeszcze nie wiadomo, ale to na pewno warto je zobaczyć.

wodospady

W Nebug dolinie rzeki można podziwiać oszałamiające piękno wodospadów. W pobliżu największego z nich, który nazywany jest „Blue” to małe jezioro. Dzięki niesamowite kolory i wodospad zawdzięcza swoją nazwę. Wodospady otoczone pięknymi stokach górskich pokrytych zielenią. Jest to niesamowite miejsce daje gościom ciszę i spokój. Jest bardziej prawdopodobne, aby zadowolić fanów spokojny wypoczynek, czyniąc Nebug. Atrakcje i rozrywka tutaj jest tak zróżnicowane, że każdy znajdzie coś własnego.

łysa góra

W miejscowości Nebug górujący Łysą, na szczycie którego większą część roku pokryte śniegiem. Tutaj pochodzą Kozak i Podlysaya River. Na szczycie góry znajduje się punkt geodezyjny. Są tam wspaniałe widoki na morze i alpejskich łąkach na stokach.

Rozrywka dla turystów w miejscowości

Jeśli nie jesteś miłośnikiem, aby wybrać się na wycieczkę i rozważyć atrakcji przyrodniczych, Nebug daje arsenał różnego rodzaju rozrywki. Nawet najbardziej wybredni wczasowicze z pewnością znajdzie tu to, czego chciał.

plaża Nebug

Dla miłośników wygrzewać się w słońcu i zanurzyć się w czystych głębinach morskich Nebug – doskonały wybór. Czyste plaże rozciągają się wzdłuż wybrzeża. Tutaj znajdziesz mnóstwo rozrywki na wodzie – banana łodzi i tabletek, narty wodne, jet ski, skoki spadochronowe. Nawet przy dużym napływem turystów, zawsze można znaleźć wolne miejsce dla Twojej rodziny.

jeeping

Aktywni goście nie będzie tu nic nie robi. Wycieczka jeepem na trudnych trasach daje niezapomniane wrażenia i pozytywnej energii na długi czas. Można też wynająć samochód całkowicie, lub udać się na wycieczkę w góry grupy do zarezerwować miejsce dla siebie. Płatności można dokonać zarówno w gotówce, przelewem bankowym.

nurkowanie

Nebug to klub nurkowy. Są to doświadczeni instruktorzy, którzy organizują testy nurkowania dla początkujących i cały podwodnych wypraw dla doświadczonych snorkelingu.

Wycieczki na ATV

Wyrafinowane i ekscytujące trasy na quady będzie odpowiadał miłośników ekstremalnych turystyki. Piękno otaczającego krajobrazu i skrzyżowanie rzek górskich opuścić wspaniałe wspomnienia. Doświadczeni kierowcy będą zorganizować niezapomnianą podróż do najpiękniejszych miejsc we wsi i okolicy.

Rejsy statkiem

Rejs statkiem do górskiej Kiseleva – jeden z najbardziej popularnych rozrywek we wsi. To miejsce jest znane z tego, że jest to miejsce gdzie odbyła się strzelanina wszystkie ulubionej komedii film „Brylantowa ręka”. Cieszyć się pięknem zielonych stokach, można popływać w zatoce White Rock, który słynie z czystej wody. Bardzo często w delfinami Bay pływać, więc jest prawdopodobne, aby spotkać się tutaj te niesamowite stworzenia morskie.

Wycieczka do Abchazji

Niemal codziennie w Nebug specjalnie dla wczasowiczów zorganizować wycieczkę do Abchazji. To niesamowite piękno Rzeczypospolitej przyciąga miliony turystów. Gościnni mieszkańcy chętnie będą traktować Cię z przysmakami z kuchni, a prowadnice pokazać najpiękniejsze miejsca Abchazji – ośrodki Gagra, Pitsunda, Jezioro Riza, New Athos Klasztor i jaskiniowe Nowy Atos.

Podsumowując, chciałbym życzyć wszystkim fanom wypoczynku na wybrzeżu wymaganej odwiedzić wioskę Nebug. Atrakcje i rozrywka (patrz zdjęcie w artykule), który czytasz, Makijaż nie jest to pełna lista.