566 Shares 7397 views

Julia Burygin. Luksusowe wpływowych ludzi

Julia Iwanowna Burygin – aktorka, Czczony Artysta ZSRR, piękny, jasny kobiety z bardzo wyrazistymi wygląd. Urodziła się w odległym 1930 roku, dnia 27 marca. Działając Julia Burygin przeszkoleni w „Sliver” – Michaił Shchepkin Wyższej Szkoły Teatralnej. Od 1954 roku dołączył do Teatru Małego.

Praca w teatrze

kariera aktorki przez lata zgromadził dużą listę twórczości w teatrze. Grałem jako głównych ról i wspierających, takich jak rola Lisa Griboedov „Biada z Wit” i Apollinaria Antonowna w Ostrowskiego „przystojny mężczyzna – a. Człowiek” teatralny pracuje zaledwie siedemnaście ról na liście. Plus, Julia Iwanowna było wspaniałe doświadczenie fotografowania w filmach produkcjach: Panie w roli „Kamienny Kwiat”, Mina w „lokajów” i Antryginoy w „małżeństwie Bal'zaminova”.

Talent aktorki pozwolił jej objawiać się na wiele sposobów. Julia Burygin, wszechstronna aktorka, w 1962 roku, został nagrany na słuchowiska „Angara były” to był taki mini-powieść o budowniczych HPP na Angara.

Kariera w kinie

Yuliya Burygina była żoną znanego reżysera dziesięć lat, aktor, producent i scenarzysta Giennadij Iwanowicz półkach. Małżonek nazwał ją „posągowa, piękne” i przyjęła rolę w jego twórczości filmowej. W małżeństwie, że spędził dziesięć lat i „bardzo blisko”, według samego reżysera. Byli zjednoczeni nie tylko życie osobiste, ale także pracy zespołowej.

Pollock zaprzeczył kilka znanych aktorek i wziął na siebie rolę żony. Działają one w filmie pozwolił jej zdobyć popularność na ekranach telewizyjnych i kinowych w ZSRR. Zhany Barbe rola w filmie „Intervention” wykonany publiczność wrażeniem głębi i siły. Zwłaszcza scena w podziemiach więzienia, gdzie zagrała razem z Włodzimierza Wysockiego, był bardzo silny. Od jej „serce jest skompresowany i łzy zbliżyć się do gardła” – tak mówią publiczność.

W filmie „Republika SHKID” Julia grał Burygin nauczyciela Elanlyum. Dostała to wielki, ponieważ opanował języka niemieckiego, zgodnie z wymogami lakoniczny, w ogóle, rolę. „Nasze powołanie” i „I radca placówka” nadal były filmy.

prywatny

Nie za dużo wiadomo o jego życiu osobistym Burygin Julia Iwanowna. Mąż, Giennadij Iwanowicz, bardzo podobnie jak dzieci, a Julia nie mogli być. Była to prawdopodobnie powód, dla dalszego rozdzielania.

Julia Iwanowna, wszystko inne było bardzo zazdrosny. A nie bezpodstawne, mąż dał jej powód do tego, jak sam później przyznał. Para rozwiodła się w czasie kręcenia filmu „interwencji”. To ciekawe, że Gennady Pollock szlachetnie wyszedł z domu po rozwodzie, a Julia Iwanowna pozostało mieszkać z rodzicami, ponieważ są one bardzo lubi pięknej młodej kobiety.

Później były małżonek przedstawiony prezent Julia osobnym mieszkaniu. Został on spędził całą opłatę (a był znaczny – coś około trzech tysięcy rubli). Żonaty Julia Burygin już nie wyszedł, wolą żyć w spokoju. Chociaż miała fanów, aktor Nikita Podgorny długo zabiegał o nią, ale na próżno. Aw aktorka nie jest już wystąpił. Tam pracowali tylko w teatrze. Filmografia Yulii Buryginoy nie jest zbyt duża, to szkoda, ze swoim wyrazistym wyglądem mógłby odegrać więcej ról w filmach.

Samotność – luksus wpływowych ludzi

Jeśli spojrzeć na jej obraz, to pokazuje, jak silny człowiek ukrywa się za pięknym wyglądzie. Uparty, dumny wygląd, lekko zadarty podbródek mówić tomów.

Julia Iwanowna zmarł samotnie w swoim mieszkaniu. Była chora przez dłuższy czas i w czasie ataku astmy, miała wtedy 71 lat, nie mógł dotrzeć spray ratującej życie. Stało się to w dniu 12 września 2001 r.

Julia Iwanowna Burygin wybrał samotność jako ucieczki od zgiełku. Praca w teatrze wymaga wiele wysiłku, a aktorka potrzeba ciszy i samotności, aby przywrócić energię twórczą. Samotność – luksusowy silnych ludzi. Każdy wybiera własną drogę, a wybór aktorki wykonane. Ale teraz ludzie pamiętają to, cieszyć się role odgrywane przez Yuliey Buryginoy w teatrze i filmie.