524 Shares 5554 views

Łóżka dla truskawek pod agrovoloknom

Ogród truskawka – bardzo smaczne i przydatne jagodowych jest duże zapotrzebowanie. Uprawa tej rośliny – to bardzo dochodowy biznes. Nawet z małym obszarze z należytą starannością może zebrać dobre plony doskonałe owoce, z których niektóre mogą być realizowane na rynku.

Strawberry – upraw pracochłonnych. Będzie to wymagało szczególnych umiejętności ogrodnika i wiedzy, bez której uzyskać dobre plony. Strawberry łóżka wyposażyć specjalnych metod. Swiatlolubny roślin nie toleruje uwilgotnienia. Dlatego też wybór działek truskawki muszą uwzględniać te możliwości.

Łóżka nie są trudne do przygotowania się do truskawek z ich rąk. Aby to zrobić, można użyć jednego z istniejących metod. Nowoczesne metody tworzenia złożu truskawek może rozwiązać problemy związane z uprawą wybrednego ogrodzie kultury. Jednym z nich jest wykorzystanie agrovoloknom.

należy zakupić niezbędne materiały przed rozpoczęciem tworzenia łóżek dla truskawek. Agrovoloknom potrzeby kołki drutów lub do jej mocowania.

Zgodnie z tą kulturą jest wycofywany dobrze oświetlone działkach. Dokonać oznaczenia dla łóżek dla truskawek, kształtu i wielkości mogą być różne, ale w tym samym czasie jeden z jego boków musi być równa szerokości agrovoloknom. Gdy umieścić w hodowli jest określona część dig i skorodytu nachylenia.

Teraz przychodzi najważniejszy moment dla powstawania złożu truskawek. Agrovoloknom podzielony na zakresy odpowiadające wielkości znaczników. Są one umieszczone na przygotowanym podłożu i zabezpieczone metalowych zszywek. Stawów agrovoloknom umieszczone nakładanie z odstępem 20 cm. Krawędzie i narożniki płytek podłogowych lub naprawić brukowców. Dla wygody opieki dla roślin i zbiorów truskawek łóżka dla znajdujących się w odległości 30 centymetrów od siebie.

Teraz można rozpocząć sadzenie sadzonek. Zwykle przeznaczony do lądowania na wiosnę. Kwiat łóżko pod znakiem truskawek się do sadzenia krzewów. W niektórych miejscach ostrym nożem do cięć agrovoloknom. W tym momencie zrobić sadzenia. Należy zwrócić uwagę, aby upewnić się, że temperatura rośnie nie został zagłębiony pod ziemią. Rogi agrovoloknom w miejsce Bush owinięty wewnątrz. W ten sposób cały materiał osadzony sadzenia, aby wypełnić wszystkie łóżka dla truskawek. Sadzonki podlewane indywidualnie. Łóżko jest gotowy do truskawek.

Tak utworzony na łóżkach truskawki są bardzo wygodne dla konserwacji. wykluczają one pojawienie się chwastów, ułatwiają usuwanie wąsów i zbiorów. Jak dbać o takiego sadzenia jest regularne podlewanie i nawożenie. Truskawki nie może tolerować uwilgotnienia. Podlewanie produkować kilka razy w tygodniu. W deszczowej i chłodnej pogody ograniczyć podlewanie. Zapłodnienia truskawki przy użyciu tej metody uprawy szczególnego rozwiązania złożonych nawozów. Dokonując granulowany nawożenie je równomiernie rozproszone na wszystkich łóżkach. W łóżkach jesieni dla truskawek wypełnione utworzone w okresie letnim wąsami. Są one usunięte i wykorzystywane jako sadzonki dla nowych nasadzeń.

Również jako część zapobiegania chorobom roślin, liści została usunięta. Dojrzałe jagody są praktycznie nie zanieczyszczone. Zebrać całkiem żniwo. agrovoloknom zastosowanie nie tylko ułatwia opiekę czasochłonnego ogrodowy kultury, ale także pomaga zapewnić dobre plony bez strat.