826 Shares 9911 views

Zniewalający charakter i zabytków architektonicznych, Umbria (Włochy)

Włoski region, słusznie uznany za „zielonym sercu” kraju, niesprawiedliwie pozbawiony uwagę turystów. Nie mając bezpośredniego dostępu do morza i pozbawione większych miastach, to nie jest tak znane jak Toskanii, Ligurii i Sardynii.

Najmniejszym regionem we Włoszech

Leżącego w sercu regionu Apenińskim Umbrii – jeden z najmniejszych. Kapitał podzielna przez dwa regionu jest prowincja Perugia – wciągająca niesamowite piękno miasta we Włoszech.

Umbria jest uważane za czyste ekologicznie obszar państwa, a to ze względu na fakt, że prawie nie ma zakładów przemysłowych i zachowane obszary dziewiczej natury. Wiele malowniczych jezior, zielone góry, gęste lasy, zaokrąglone pagórki zachwyci pierwszy raz złapany w izolowanych regionu turystów.

Umbria (Włochy): trochę historii

Terytorium mało znany wielu mieszkańców obszaru została zamieszkana w okresie neolitu. W pierwszym tysiącleciu przed naszą wieku istniały plemiona Umbrii, co dało nazwę miejscowości. Nowi mieszkańcy stają się Etruskowie, którzy założyli większości miast w regionie.

Po kilku wiekach, region został zdobyty przez żołnierzy rzymskich, utwardzonej drogi przez to, co nie było wcześniej.

W 1860 roku, pierwszy Umbria została przyłączona do Królestwa Sardynii, a następnie stał się częścią Włoch.

Część bramy Marcius

Wielowiekowej historia pozostawiła swój ślad w zabytkach architektonicznych, który szczyci starożytnego regionu. Marcia Gates pojawiła się w III wieku pne i jest jedną z atrakcji, która jest zachowana przez tajemniczych poprzedników Rzymian – Etruskowie. Teraz wszyscy odwiedzający mogą zobaczyć część budowy Umbria zawarte w ścianach Perugia jako element dekoracyjny.

Dobrze etruski

Malownicza Umbria (Włochy), każdy centymetr terytorium, która jest impregnowana z duchem dziejów, słynnych zabytków starożytnej architektury. Region stołeczny to kolejny ważny punkt, reszta po cywilizacji Etrusków. Zbudowany w IV wieku pne, potężne konstrukcja dostarczanie wody pitnej dla całego miasta, nie pojawił się jeszcze akwedukt.

Teraz jest to muzeum znajduje się cztery metry pod ziemią. Goście chcący odwiedzić miasto jego śmierci zauważyć, że ciekawy, ale niewygodne miejsce emanuje wodę i nieprzyjemne zapachy bagno.

Kaplica św Bernardyna

Jednym z głównych zabytków renesansu znajduje się również w stolicy regionu. Fasada kaplicy św Bernardynów zachwyci specjalnej umiejętności rzeźbiarza, który stworzył płaskorzeźby ze scenami z życia średniowiecznego kaznodziei. Kompozycja z marmuru, wapienia, gliny, zaskakuje niezwykłym kombinacjami kolorów, jest główną cechą budynku.

Wewnątrz kaplicy znajduje się banner, który przedstawia oblicze Madonny Miłosierdzia, według legendy, pomagając pozbyć się plagi, a kopia wielkich dzieł Rafaela „Zejście z krzyża.” Turyści są zainteresowani i wczesnego chrześcijaństwa sarkofag, który przechowuje relikwie Blazhennogo Egidiya.

Pałac komunalny

Niewielki region Umbrii (Włochy) jest znana, a fakt, że jest to najbardziej uderzającym przykładem średniowiecznej architektury. Gothic Palazzo Comunale, zbudowany między XIII i XV stulecia, jak turyści, którzy interesują się historią starożytną. Eksperci zwrócili uwagę na wyjątkową atmosferę tego miejsca w Perugii, wypełniony żywymi obrazami. Posągi bogów, lwa i gryfa rzeźby przy wejściu, kolorowe witraże, które zachowały dawne pokoje wystrój, znajdują się wykopaliska rzymskie mozaiki, freski wpływ na wyobraźnię odwiedzających region, przenosząc kilka wieków temu.

Region winiarski

Mówiąc o atrakcjach okolicy, nie wspominając o winnice, zajmując obszar ponad 16 hektarów. Alkohol tradycji podejmowania mają swoje korzenie w starożytności, ale dopiero stosunkowo niedawno, po lokalnych rzemieślników retool swoją firmę, produkty stała się znana poza granicami kraju.

wina regionu Umbrii (Włochy) nigdy wciągnąć w ilości, z naciskiem na jakość, na przykład, Montefalco Sagrantino dojrzewa 30 miesięcy w dębowych beczkach. Jednak najbardziej popularne i otrzymał międzynarodowe uznanie jest uważany za wino Orvieto, sekret, który otworzył Etruskowie.

potężne trzęsienie ziemi

Niestety, pod koniec sierpnia tego roku był na pierwszych stronach gazet słonecznej Italii. Lazio, Umbria i regionu Marche zostały mocno dotknięta przez trzęsienie ziemi, w którym zginęło około 200 osób. Jak stwierdzono w Federalnej Agencji Turystyki, te regiony, które rozciągają się na sejsmicznych uskoków, nie jest popularny wśród naszych turystów, więc nikt nie zginął rosyjskim.

Włosi mówią, że wstrząsy są powszechne, a także silnym trzęsieniu ziemi o wymiarach 6.2 wielkości – jest to raczej wyjątek niż regułę.

Podróżnych, którzy odwiedzili region, uznaje się, że gościnna Umbria (Włochy) jest wypełniona wspaniałe krajobrazy i bogata w unikatowych zabytków architektonicznych z przeszłości, które nie mogą być wprost.