381 Shares 6176 views

Najważniejsze rzeczy na piknik, lodówka samochodowa

Nie wierz nikomu, kto twierdzi, że może przetrwać w lesie, tylko jeden mecz. Może są takie dzielni ludzie, ale wolę rozwijaną turystykę we wszystkich kierunkach. Nie powiem, że jestem bardzo wykwalifikowanym podróżnikiem, ale czegoś się nauczyłam w ciągu kilku lat dzikiej turystyki i wycieczek.

W niebezpiecznej sytuacji nóż pomoże Ci uzyskać jedzenie, podczas gdy przenośna lodówka może przechowywać tak długo, jak to możliwe, tak długo, jak to możliwe. Teraz możesz kupić butelki termiczne, ale musisz odróżnić modele marki i domowych, które mogą zapewnić izolację termiczną tylko na kilka godzin. Chciałbym doradzić użycie urządzeń termoizolacyjnych tylko w markowych sklepach, które sprzedają towary dla turystyki.

Ogólnie rzecz biorąc, rekreacja na świeżym powietrzu może być dobrą aktywnością dla aktywnych entuzjastów. Na przykład możesz zorganizować płatne campingi z odpowiednimi udogodnieniami, wszystkie potrzebne są toalety i wodę pitną. W każdym razie można również kupić biotoilety w wyspecjalizowanych sklepach, więc znalezienie ich nie będzie trudne.

Tylko moja opinia na temat wycieczek, wędkowania, powiedziałem na samym początku artykułu. To może przynieść trochę lęku, ale nie powinno odebrać od głównego – rzeczywiście odpoczynku. Aby to zrobić, trzeba przygotować się dobrze, zamówić niezbędny sprzęt turystyczny.

Nie wierzcie ci, którzy twierdzą, że mogą trzymać się w lesie, trzymając kilka meczów. Być może gdzieś takie surowe osoby, ale tutaj lubię rozwinięty, przygotowany we wszystkich aspektach turystyki. Nie powiem, że jestem niezwykle zdolnym turystą, ale przez 10 lat aktywnego wypoczynku i podróży zdałem sobie sprawę, że coś o lodówce samochodowej.

Kiedy pójdziesz na kemping, to z wyjątkiem namiotu, śpiwory i innych urządzeń, musisz mieć nóż i chłodniejszą torbę z tobą. W sytuacjach awaryjnych nóż pomaga uzyskać jedzenie, podczas gdy chłodnica może przechowywać żywność przez długi czas w użytecznej formie. Dziś można znaleźć termosy wszędzie, ale należy odróżnić modele specjalistyczne i domowe, które mogą zapewnić izolację termiczną tylko na kilka godzin. Radzę kupić termosy-torby tylko w wyspecjalizowanych sklepach sprzedających towary dla turystów.

A co z nożem. Wolę szwajcarskie noże firmy Wenger, ale to nie znaczy, że inne firmy mają dużo lepszych wyników. Kiedyś dostałem nóż, który działał przez długi czas, więc nie chciałem zmienić takiego dobrego nawyku.

Jeśli kochasz czterodniowe połowy, musisz naprawdę kupić namiot. Niektóre namioty rybackie pozwalają na łowienie ryb bez opuszczania namiotu, jeśli jednak można go zainstalować bliżej wody. Turyści, przyzwyczajeni do komfortu w łonie natury, polecam ulepszoną wersję termosu – lodówki samochodowej.

Ogólnie rzecz ujmując, podróże do natury to dobra aktywność dla prawdziwych entuzjastów. Na przykład można umieścić zapłacony obóz z odpowiednimi usługami, każdy potrzebuje czystej wody na jedzenie i suche szafy. W każdym przypadku te same biotoilety dla domu są dostępne w specjalnych sklepach, dzięki czemu można je łatwo kupić.

Osobiście mój pomysł podróży, wędkowania jest pomalowany na początku artykułu. To czasami daje trochę kłopotu, ale nie powinno odwracać uwagi od rzeczy głównych – w rzeczywistości odpoczynku. Najpierw jednak trzeba zorganizować gruntownie, po zakupie niezbędnych obiektów turystycznych. Jeśli posiadasz na markowych urządzeniach, z powodu zbyt częstego używania do dalszego zużycia, nie będziesz musiał się martwić przez długi czas.

Informacje pochodzą z http://picnicmaker.com.ua/.