560 Shares 4864 views

Garland papierowe z rąk.

Stworzyć nastrój wakacyjny nie jest wystarczająco mocno, aby udekorować pokój odpowiednio. W nowym roku postanowiłem zainstalować choinkę w dniu Świętego Walentego domu jest wypełnione sercach wszystkich możliwych kalibrów, na temat Dnia Wiedzy garnitur wieniec z liści jesienią. Smak i wyobraźnia pozwoli spotkać czołowo na każdej imprezie. Z naszej strony oferujemy również kilka ciekawych pomysłów na wystrój wnętrz.

Boże Narodzenie wieniec z rękami.

Najbardziej romantyczny i tajemniczy dzień, oczywiście, że kiedy mówimy do widzenia
z roku wychodzącego. Tradycyjna choinka, migoczące światełka, uroczyście udekorowany stół, dobrze ubranych dzieci i dorosłych. To święto wypełnia dosłownie w każdym zakątku domu. Dlatego piękny wieniec, wykonany własnymi rękami, w tym przypadku bardzo przydatne.
Teraz przed świętem w sprzedaży jest wiele miłych małych kart wielkości. Wykonać jedną dekorację okien proste. Załączyć zdjęcia na sznurku za pomocą małych klipów lub bielizny i festoon gotowy.
W czasach naszego dzieciństwa, nie jesteś sam własnymi rękami girlanda zostało wykonanych z serpentyn. Dlaczego dzisiaj nie pamięta tę prostą naukę z ich dziećmi.
Najprostszym festoon łańcuch składający się z jednostki wielokolorowych papieru. Chcę coś – coś bardziej wymyślnego? Spróbuj zrobić dekorację elementów w formie serca. Aby uczynić je potrzebujemy klej lub zszywacz, nożyczki i serpentyny. Dwa pasy o tej samej wielkości są ze sobą połączone, z kolei w dół, aby uzyskać kształt serca, mocowanie. Następne girlandy Element mocowany do poprzedniego razu. W tym celu, ostry koniec kleju dwoma pasami, a następnie włącz je w dół, tak jak w poprzednim przypadku, i połączyć ze sobą. Operację powtarza się tak długo, aż pojawi się żądany rozmiar wianka.
Pomyśl jasne kolory główną ozdobą wnętrza? Następnie przejdź do sklepu po paczkę papieru falistego. Ten wieniec z rękami jest łatwe. Odciąć papier na równe kawałki wielkości, składane jak akordeon, a odcięte końce obszarze lub w półkolu. Zapinanie każdy klip w centrum, jelita wstrząsających, aby ominąć. Poszczególne elementy są połączone w narożnikach.
Od zwykłego papieru kolorowego jest również łatwo można zrobić piękny wieniec. Każdy arkusz jest cięty na cztery równe części, składane jak akordeon, i łapiemy każdy klip w środku. Potem okazuje, aby uzyskać półokrąg, naprawimy. Elementy łączą się ze sobą w układzie naprzemiennym zszywek.

Wolumetryczne girlandy z papieru rękoma.

dekoracja trójwymiarowy majstrowanie nie jest trudne, ale czas to trwa trochę dłużej. Taka kreatywność jest całkiem możliwe, aby przyciągnąć dzieci. Następnie wianek, wykonany własnymi rękami, nie będzie tylko ozdobą w domu, ale także duma z jej twórców.
Do pracy wymagany nożyczki, grubej tektury kolorowy, PVA klej, sznurek.
Poszczególne elementy girlanda składa się z czterech identycznych postaci papieru połączonych. Na nowy rok, można wybrać kształt choinek.
Wyciąć te same elementy Wzrost (zrobić to szybciej, użyj formularza cookies), zgiąć je w środku i połączone ze sobą przez cztery. Sznurek w tym przypadku lepiej jest od razu położyć na klejenie.
Garland serc jest ta sama technologia, ale, jak wiadomo, elementy będzie inny kształt.
Papier naleśnikowy – tworzywo sztuczne, także całkiem przystojny. Dlatego majstrować jej świąteczny wianek – przyjemność. Weź rolkę papieru falistego i nie odwracając, wyciąć go na kilka równych części. Brzegi są zaokrąglone, a cięcie obrzeża po obu stronach. Następnie rozpakować wynikowy wstążkę i skręcanie jej spiralę. fałdy miejsca można pobrać zszywacza.
Ten wieniec wykonany własnymi rękami przez kilka minut. Wygląda na oryginalny i piękny, ale nie wiele warte.